Şimdi Ara

Boksör Kırığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2.5 ay önce duvara yumruk atmam sonucu serçe parmağım ve yüzük parmağımda boksör kırığı oluştu.Geçen hafta doktora gidip röntgen çektirdim bir kavgada baş parmağım kırıldığı için.Boksör kırığı olan serçe parmağımdaki kemiğim neredeyse hissedilmiyor.Yüzük parmağındaki biraz daha iyi durumda.Doktor ameliyatı tavsiye etmiyoruz dedi.Kendiliğinden geçebilirmi hayatım boyunca bu şekildemi kalır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Wound

Arkadaşlar yaklaşık 2.5 ay önce duvara yumruk atmam sonucu serçe parmağım ve yüzük parmağımda boksör kırığı oluştu.Geçen hafta doktora gidip röntgen çektirdim bir kavgada baş parmağım kırıldığı için.Boksör kırığı olan serçe parmağımdaki kemiğim neredeyse hissedilmiyor.Yüzük parmağındaki biraz daha iyi durumda.Doktor ameliyatı tavsiye etmiyoruz dedi.Kendiliğinden geçebilirmi hayatım boyunca bu şekildemi kalır?

İkiside olabilir ama daha iyiye gider diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardadgr

quote:

Arkadaşlar yaklaşık 2.5 ay önce duvara yumruk atmam sonucu serçe parmağım ve yüzük parmağımda boksör kırığı oluştu.Geçen hafta doktora gidip röntgen çektirdim bir kavgada baş parmağım kırıldığı için.Boksör kırığı olan serçe parmağımdaki kemiğim neredeyse hissedilmiyor.Yüzük parmağındaki biraz daha iyi durumda.Doktor ameliyatı tavsiye etmiyoruz dedi.Kendiliğinden geçebilirmi hayatım boyunca bu şekildemi kalır?

peki ne kadar zamandan sonra ümidi kesmeliyim?
  • Olmaz hocam bişey bendede oldu her gün düzenli soğuk suya tuttum geçti suyun etkisi ne kadar bilemem ama olmaz bişey
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ardadgr

quote:

peki ne kadar zamandan sonra ümidi kesmeliyim?

Fizik tedavi çözüm olabilir doktorunla görüş.

• bende 2 sene önce kavgada kırmıştım serçe parmağımı. doktora gittiğimde boksör kırığı dedi 15 gün parmağa demir gibi destekli bişey koydu . şu an arada bir acıyor ama geçti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.