Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi 2014 Girişliler ## (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
14
Favori
7.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Program 1 öğrencisi olarak language leader adlı bir kitap var kullandığımız ve bu kitaptan online quizler vs olacakmış bu yüzden her kitabın şifresi var. Ama arkadaslardan duydugum kadariyla o kadar da onemli degilmis (üst sınıflar öyle söylemiş) bu yüzden book storedan fotokopi halinde kitapları alabiliyormuşuz. Yani yeni kitap almış olmak zorunda değilsiniz. Ya da söylediklerine göre 2. El ya da fotokopi kullanmak sorun değilmiş ama kişinin kendisine kalmış bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathma1996shuheda

Program 1 öğrencisi olarak language leader adlı bir kitap var kullandığımız ve bu kitaptan online quizler vs olacakmış bu yüzden her kitabın şifresi var. Ama arkadaslardan duydugum kadariyla o kadar da onemli degilmis (üst sınıflar öyle söylemiş) bu yüzden book storedan fotokopi halinde kitapları alabiliyormuşuz. Yani yeni kitap almış olmak zorunda değilsiniz. Ya da söylediklerine göre 2. El ya da fotokopi kullanmak sorun değilmiş ama kişinin kendisine kalmış bir durum.

Hocalara sorduk quiz yapmayacağız dediler o yüzden orijinal almanın gerek olmadıgını düşünüyorum ama ne var ki bookstoreda kitaplar bitmiş

• arkadaşlar. registration la ilgili bir soru soracağım.
    add drop döneminde bir dersi almaya çalıştım fakat consent gelmedi ve programımda hiç bir değişiklik olmadığı için bende approval yollamadım.
    şimdi add drop dönemi bitti bende kontrol etmek için yeniden course list planner a girdim. yine seçtiğim ders programı gözüküyor fakat altta bir yerde ''registration status default''
    yazıyor. bu bir sorun olduğunun mu göstergesi :S:S değişiklik yapmadığım halde approval göndermem mi gerekiyordu yine :S:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi todash -- 1 Ekim 2014; 20:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: todash

arkadaşlar. registration la ilgili bir soru soracağım.
    add drop döneminde bir dersi almaya çalıştım fakat consent gelmedi ve programımda hiç bir değişiklik olmadığı için bende approval yollamadım.
    şimdi add drop dönemi bitti bende kontrol etmek için yeniden course list planner a girdim. yine seçtiğim ders programı gözüküyor fakat altta bir yerde ''registration status default''
    yazıyor. bu bir sorun olduğunun mu göstergesi :S:S değişiklik yapmadığım halde approval göndermem mi gerekiyordu yine :S:S

Hiçbir sorun yok. Bende de aynısını gösteriyor, o bölümü açmamama rağmen. Hangi derslerin görünüyorsa o dersleri almaya devam edeceksin. Approval'a gerek yoktu senin durumun için.

• Okul nasıl gidiyor arkadaşlar?Benim gibi hazırlıkların ilk Achievement'ı nasıl geçti?Diğer bölüme başlayanlar nasıllar,ses verin bea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • napıyosunuz beyler?
  • grup öldü mü lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADP+P

grup öldü mü lan

İlk Quarter'a az kaldı ondan çalışıyoruz,yoğunuz

• Arkadaşlar bu yıl merkezi yerleştirmeyle yönetim bilişim sistemlerine geçmeyi düşünüyorum yadyod sınavıyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varsa gerçekten çok yardımcı olur pm'den ulaşmanızı bekliyorum

Maddi durum sıkıntı biraz, Kitaplar full orjinal mi alınmak zorunda ücretleri ne ?

Yemek fiyatları, Yurt fiyatları kampüs hisardaymış galiba

Burs alabilir miyim ? 2012 lys puanıyla geçiş yapıcam

yardımınızı bekliyorum dostlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmentek

Arkadaşlar bu yıl merkezi yerleştirmeyle yönetim bilişim sistemlerine geçmeyi düşünüyorum yadyod sınavıyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varsa gerçekten çok yardımcı olur pm'den ulaşmanızı bekliyorum

Maddi durum sıkıntı biraz, Kitaplar full orjinal mi alınmak zorunda ücretleri ne ?

Yemek fiyatları, Yurt fiyatları kampüs hisardaymış galiba

Burs alabilir miyim ? 2012 lys puanıyla geçiş yapıcam

yardımınızı bekliyorum dostlar.

Yemek fiyatları

sabah: 1tl
    öğlen: 1.5tl
    akşam: 1.5tl

Yurtlar 127 lira 3.yurt var o biraz daha pahalı sanırım

Burs alırsın maddi durumun kötüyse 800 kişiden 300ü burs aldı bu sene. tam olarak aklımda değil rakamlar yanlış olmasın

• boğaziçi pdr için okuldan 48 puan yeter mi
  • Proficiency sınavı nasıldı gençler?

• quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

Proficiency sınavı nasıldı gençler?

not bad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SI-YA-U

quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

Proficiency sınavı nasıldı gençler?

not bad

Exactly :D

• İşletmede okuyanlar bölüm ve boğaziçi hakkında detaylı bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proficiency sonuçları açıklanmış. Hele şükür geçmişim.

• Dinamik Özel Ders olarak İstanbul genelinde özel ders hizmeti vermekteyiz. Ekibimizde yer alacak Boğaziçili takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyen adayların;

1)https://dinamikozelders.com/ozel-ders/ekibimiz/ adresindeki formu eksiksiz olarak doldurması,
    2) Uygun görüldüğü takdirde, belirlenen gün ve saatte Bakırköy ofisimize gelerek görüşme sağlaması gerekmektedir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.