Şimdi Ara

##Boğaziçi Üniversitesi 2013 Girişliler##36 kişi olduk! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
6
Favori
10.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladiotor

@CamdanBardak @somebigchances @kibebe06 @TomrundErlyr @The Peacemaker

Arkadaşlar hepinize merhaba.Öncelikle hepiniz için hayırlı olsun bölümleriniz darısı aynı üniversitede benim başıma

şimdi sizlere birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.hedefimdeki bölümler:işletme,iktisat,siyaset bilimi ve uluslar arası ilişkiler.

1-tam olarak ne zaman çalışmaya başladınız?
    2-ygs de ki ve lysdeki her dersin doğru yanlış sayısını yazarmısınız?
    3-boğaziçine bu istediğim bölümlere girebilmem için ygsde fizik kimya biyoloji yapmam gerekir mi?(diplomadan 45 puan gelecek)
    3-öncelikle nelere çalışmam gerekir
    4-günde ne kadar soru çözüyordunuz ve ne kadar çalışıyordunuz?

bu kardeşinize cevap veririseniz seviinirm İnşallah seneye bende gelirim aranıza şimdiden cevaplar için teşşekürler

1- 14 Ağustos 2013
    2- YGS TR 4Y1B MAT 3Y1B SOS 5Y1B FEN 5Y5B LYS MAT 3B2Y GEO 2B3Y EDB 5Y COG 7Y
    3- Bence kesinlikle gerekiyor
    4- Matematik geometri matematik geometri matematik geometri
    5- Okul yokken 6, varken 8 saat. Yaklasık 600 soru cozuyordum

• çok teşekkür ederim yardımınızdan dolayı.600 soru bir dakikada çözseniz bir soruyu 10 saat eder demekki daha hızlı çözüyorsunuz peki bana kaynak kitap önerebilirmisniz (birden fazla)yada sizn çözdüğünüz

edit: hocam oraya 2013 yazmışınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiotor -- 30 Temmuz 2013; 21:48:50 >
  • quote:

çok teşekkür ederim yardımınızdan dolayı.600 soru bir dakikada çözseniz bir soruyu 10 saat eder demekki daha hızlı çözüyorsunuz peki bana kaynak kitap önerebilirmisniz (birden fazla)yada sizn çözdüğünüz

edit: hocam oraya 2013 yazmışınız

Evet dalgınlıgıma gelmis.

FEM ve Guvenderin tum serilerini coz pisman olmazsin. Ozellikle FEM beyaz kitaplar...

• hocam onlar var diye dedim.hayır yani günde 600 soru çözdüyseniz sadece fem yetmez birde beyaz kitaplar nasıl direk fem beyaz kitapmı diyeceğim satın alırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiotor -- 30 Temmuz 2013; 22:07:11 >
  • gladiotor kullanıcısına yanıt
    1-Eylülde başlamıştım.
    2-T 36 4 M 40 0 S 34 6 F 29 9 LYS M 38 7 G 21 5 E 52 4 C 16 8
    3-Yapmadanda girebilirsin ama en az +15 puan kim istemez ki?
    4-Mat-Geo
    5-Okul varken 1.30-2 saat yokken çoğunlukla 3-4 saat arası.Bazı zamanlar 7-8 saat çalıştığımda oluyordu.
    Öncelikle herkesin çalışma planı kendine özgü olur.Altyapısı iyi olan vardır olmayan vardır ona göre bir çalışma belirlenir.Bazısı günde 1000 soru çözer bazısı 400 soru çözer ama hakkını vererek çözer. Plan yaparken bunlara dikkat etmeni öneririm.
    1-Eylül
    2- Tr 35 5 Mat 40 0 Sos 32 8 Fen 15 5 Lys Mat 42 2 Geo 20 4 Edb 53 2 Cog 16 8
    3- Ygs fende 15 tane net kolay soru olur onları kaçırmamalısın bence.
    4- Öncelikle çalışman gerekeni sen belirlemelisin neyde eksik hissediyorsan.
    5- Konuyu kafama yerleştirene kadar ne kadar oluyorsa..
  • @kibebe06 @TomrundErlyr teşekkür ederim ilginize , dikkat edeceğim

şu soru aklıma takıldı birde mesela matematikten bir konu bitirdik o konuyla ilgili 200 soru çözdük örneğin, daha sonra konuya bir daha baktınız mı? yani test falan çözdünüz mü yada tekrar etmediğiniz için unuttunuz mu? benim en çok korktuğum nokta bu çünkü bir konuyu tamamen anlayıp birde test çözüp daha sonra 2-3 ay hiç bakmadığım için unutmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiotor -- 31 Temmuz 2013; 4:19:25 >

Tamamen anladığın konuyu unutacağını pek sanmam. Bolca deneme çözmeni öneririm. Tekrar yapman için birebirdir,kaliteli soruları olan denemeler tabi ki.
    Zor soruları çözerken ister istemez konuyu tekrar etmiş olacaksın.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, ön kayıt gibi bir şey yaptıracak mıyız? cevap evetse ne zamana kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valjean Jean -- 31 Temmuz 2013; 11:57:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valjean Jean

Arkadaşlar bir sorum olacak, ön kayıt gibi bir şey yaptıracak mıyız? cevap evetse ne zamana kadar?

Yurda başvuracaklar bugün internetten ön kayıt yaptıracaksınız, başka birşey yok. 2-4 Eylül arasında da istenen belgeleri hazırlayıp kayda gideceksiniz.
  • Yok yurda basvurmayacagim. Tesekkur ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valjean Jean -- 31 Temmuz 2013; 16:02:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@CamdanBardak @somebigchances @kibebe06 @TomrundErlyr @The Peacemaker

Arkadaşlar hepinize merhaba.Öncelikle hepiniz için hayırlı olsun bölümleriniz darısı aynı üniversitede benim başıma

şimdi sizlere birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.hedefimdeki bölümler:işletme,iktisat,siyaset bilimi ve uluslar arası ilişkiler.

1-tam olarak ne zaman çalışmaya başladınız?
    2-ygs de ki ve lysdeki her dersin doğru yanlış sayısını yazarmısınız?
    3-boğaziçine bu istediğim bölümlere girebilmem için ygsde fizik kimya biyoloji yapmam gerekir mi?(diplomadan 45 puan gelecek)
    3-öncelikle nelere çalışmam gerekir
    4-günde ne kadar soru çözüyordunuz ve ne kadar çalışıyordunuz?

bu kardeşinize cevap veririseniz seviinirm İnşallah seneye bende gelirim aranıza şimdiden cevaplar için teşşekürler

1-Ygs ye okulla beraber başladım
    2-tr2y mat5y sos6y fen6y lys--> mat 3y 10 b geo 4y 8b edeb 8y coğ 5y
    3-Çok etki yapmıyor ancak diploman kötü onun için kesinlikle
    4-öncelik ygs çalış ama mat2 unutma
    5-ygsde günde abartısız 1 saat ancak çalışıyordum bence ygs çalışmadanda yapılabilecek bir sınav
    Ygs bitince lysye gunde 2 saat çalıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benide al matematik bölümü :D
  • beni de al bilg öğretmenliği
  • bi de ben bu imza işini neden yapamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zykloncx

bi de ben bu imza işini neden yapamadım?

Tamamını koymamışsın ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

tamamını kopyaladım ve yapıştırdım, center kodu dahil ama ne yazık ki tamam deyince o center ı yokmuş gibi görüyor.
  • quote:

tamamını kopyaladım ve yapıştırdım, center kodu dahil ama ne yazık ki tamam deyince o center ı yokmuş gibi görüyor.

Kodu tam kopyaladığına emin misin 1 resimli link, 1 konu linki, 2 tane de center komutu var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

copy sonra paste birader hiç olmadı siteyle resim linkini alarak hazır kodlardan kendin yazabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet3595 -- 1 Ağustos 2013; 23:16:27 >

• pdr :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.