Şimdi Ara

Boğaziçi Endüstri mi Hacettepe TIP mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
7.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tıp tabı kı end fln sakın yazma bence cok pısman olabılırsın. gercı tıpı okurken de pısman olcaksın elbet ama doktor olunca iyi ki diyceksin düşünme bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Orijinalden alıntı: *umutlu*

Arkadaslar asistanla da konustum doktorla da o kadar cok mezun var ki tusta açıkta kalma şansı her geçen gün artıyo asistanlık şartları malum ortada girenler hasbelkader girdik diyo yönlendiren olmadı diyo

Tusa 10bin doktor giriyor 1000 kontenjan var. İleride ortalama 30000 doktor girecek 1500 kontenjan olacak sorun burda

bende onu kastettim kardesim ne güzel dedin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum tıp istemişsin git.
    ben tıpı 1.sınıfta bıraktım bu sene sınava girdim ve itü bilgisayara gideceğim inş.
    sevemedğim için bıraktım . evet çok havalı ama sevemedim.
    sen tıp için çalışmışsın şimdi endüstri diyorsun bence tıp istemişsin tıp olmalı.
    endüstriye gidersen hep diyeceksin ki neden tıp yazmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owafemiii55684

dostum tıp istemişsin git.
    ben tıpı 1.sınıfta bıraktım bu sene sınava girdim ve itü bilgisayara gideceğim inş.
    sevemedğim için bıraktım . evet çok havalı ama sevemedim.
    sen tıp için çalışmışsın şimdi endüstri diyorsun bence tıp istemişsin tıp olmalı.
    endüstriye gidersen hep diyeceksin ki neden tıp yazmadım.

hocam tıpı istiyorum da verdiğin emeğin karşılığını alamıyosun beni bu korkutuyo fedakarlik fedakarlik da bir yere kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

Hehe bu seneki birinci tip yazcam demis demin okudum gastede

geçen sene de ilk 3 elektrik elektronik yazdı ne alaka?
  • *umutlu* * kullanıcısına yanıt
    haklısın ama sevmek önceliğin olmalı.
    Çok güzel bi meslek insanlar sana çok saygı duyuyor. ve çok havalı. evet çok çalışıyorsun ama bütün insanlar senin gibi(tıptakiler).
    Benim bırakma sebebim o beyaz önlüğü giydiğimde bi heyecan duymamam ve hala pc mühendisliğinin aklımda olması.
    Fedakarlık yapıyorsun ve o kadar çok dua alacaksın ki bu seni öbür dünyada çok yükseltecektir.
    Okuyanlarla konuşmalısın bence birebir. yüz yüze doktorlara değil okuyanlara direk. Aklında ne varsa bundan 5 ay önce onu yaz derim ben.
    Benim aklımda hep pc vardı tabi tıp da çevremdekiler için hayaldi bnm için de sonra herkes bastırınca tıp yazdım. çok güzel meslek ama bana göre değil.
    iyi düşün dostum.
  • istediğim her bölüm her üniversiteye gidebilsem boğaziçi endüstri yazarım. mezunlarına bakıp boun endüstrinin başarısını kendin kıyasla tıpla. kıyaslanacak bir şey yok direkt yaz bana kalırsa tabi.

http://www.ie.boun.edu.tr/People/alumni.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur adam -- 3 Temmuz 2013; 23:22:30 >
  • tıp ı seç ( kısmetse mühendis olucam da )
  • up

• quote:

up

Sınavda 1.olsam boun endüstriyi yazarım net.
  • eyvallah hocam çok kararsız kaldım bende

• Önce bir araştırma yap hangisine daha çok ilgin varsa ona yönel.
    Puanın hacettepeye yettiğine göre çoğu yere girebiliyorsun bende o puan olsa düşünmeden tıp seçerdim.iyi düşün derim sonra pişman olma.
  • quote:

Sizce hangisi ve avantajları neler mf4 450 mf3 1100 sıralamalarim

sen bu sıralamayla her yere girersin
    tercihine yaparken burdakilere sorma kendine sor hangisiyle daha çok ilgilisin
    hastalarla mı yoksa sanayi endüstrisiyle mi?
    karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayatın Anlamı

Önce bir araştırma yap hangisine daha çok ilgin varsa ona yönel.
    Puanın hacettepeye yettiğine göre çoğu yere girebiliyorsun bende o puan olsa düşünmeden tıp seçerdim.iyi düşün derim sonra pişman olma.

hocam doktorluğa çok ilgim var ne zaman doktor görsem özeniyorum ama tıp da zor sanırım tıp yazıcam hocam son sözleriniz nelerdir

• quote:

quote:

hocam doktorluğa çok ilgim var ne zaman doktor görsem özeniyorum ama tıp da zor sanırım tıp yazıcam hocam son sözleriniz nelerdir

Çok iyi düşün derim.Çok bilgim olmamakla beraber tıp kesinlikle zordur.Sonuçta söz konusu olan insan hayatı.Sevmeden yapılan her iş çok zor gelir insana.Eğer kararım kesin tüm zorluklara katlanırım dersen kesinlikle tıp derim.Benimde uzun bir süredir istediğim bölüm ama puanım yetmiyor ne yazıkki.

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi düşün derim.Çok bilgim olmamakla beraber tıp kesinlikle zordur.Sonuçta söz konusu olan insan hayatı.Sevmeden yapılan her iş çok zor gelir insana.Eğer kararım kesin tüm zorluklara katlanırım dersen kesinlikle tıp derim.Benimde uzun bir süredir istediğim bölüm ama puanım yetmiyor ne yazıkki.

hocam çok sağol ben de istediğim icin tıp yazıcam zaten para için olsa bir ceo daha fazla alır uzman doktordan

• Kac yasina gelmissin daha ne istedigini bilmiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faunus

Kac yasina gelmissin daha ne istedigini bilmiyorsun.

tıp istiyorum diyorum görmedin sanırım

• up

• quote:

up

up up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.