Şimdi Ara

BMW X6 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
55.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • x 6 ile baya yolculuk yaptım, tabı benım değil bir arkadaşımın.biz daha öğrencı oldugumuz hayalımızde bile olmuyor bu araç. gerçi o arkadaşta öğrenci ama baba zengin olunca böyle oluyor

gerçekten mukemmel bir araba valla o kadar param olsa başka hiçbir arabayı düşünmem bunu alırdım.biraz fazla yakıyor ama sonuçta bmw
  • buna araba diyen olamaz
  • Ben bu aracı ilk fuarda gördüğüm vakit hoşuma gitmişti ama ne bileyim daha ufak tefek gibi gelmişti.
    Yahu şimdi trafikte önümde her gördüğümde inanılmaz bir görüntüsü var.

Acayip büyük bir araç havası var. Fuarda gördüğümle şimdi satılanlar arasında bir fark mı var anlamadım gitti.
    Aracın tasarım tek kelimeyle enfes.

quote:

Orijinalden alıntı: Eecho89

Tam anlamıyla mükemmel bi araç arkadan görüntü şimdiye kadar gördüğüm en güçlü en kaslı görüntü... ama önü arkaya oranla daha sönük kalıyor bmw dizaynrları keşke önünü daha güçlü gösterebilse 1 numara olurdu araç

İşte tam aradığım yorum buydu. Sağolsun arkadaş yazmış.

Gerçekten arkadan görüntüsü tek kelimeyle enfes!

• bu arabayı kullanma sansına sahit bir insanım vede arabayı kullanmak super zevkli ama icinde de olsanız hergunde kulansanız yanınızdan bir tane daha gecince insan kendni bakmadan alamıyor.Bu arabanında gaipr bir hayran kitlesi var ya cok seviyorlar yada hic sevmıyorlar ama benım en cok sevdigim araba kulandııgm en zevkli arbalardan biri
  • Arka tasarımına bayılıyorum yahu..
  • Arkadan hakkaten beğeniyorum :)

öndende o kadar kötü sayılmaz.

Bmw tasarımı bence gayet iyi
  • X6 hayran olduğum arabalardan biridir.Konfor olsun,büyüklük olsun,Fiyat () olsun....

Tek kelimeyle süper bir araç
  • Yalnız bu araçtan almayı düşünenler... Dehşet bir şekilde yakıt tüketiyor bilginize Sitedeki belirtilen yakıt tüketim değerlerine aldanmayın...

Özellikle hız düşkünü iseniz :)

x6 ile otobanda 300 km lik bir yolculuk yaptım. 180 km nin altına inmedik yakıt tüketimi ise 22 litrenin altına inmedi :)
  • 300 km ' de 22 lt ise çok değil..22/100km mü yoksa ?
  • bu dediğin benzinli versiyonu sanırım .

zaten güçlü motorlu olanlarının tüketimleri o süratlerde normal. '11 cayenne S ile 26/100 civarı tüketiyor 200+ yolculukta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jewtenya

300 km ' de 22 lt ise çok değil..22/100km mü yoksa ?

Yanlış yazmışım :) 100 Km de 22 lt. ayrıca 3,5 benzinli motor...
  • E53 X5 3.0d'e yolcu olarak bindim. İçimden bomba gibi bir araç dedim.
    X6 daha kaslı daha spor ve daha güçlü bir araç.. Buna binsem ne derim bilmiyorum.
    Beyaz rengi bu araca yakıştıramıyorum ben.. Siyah yada lacivert daha çok oturuyor.
  •  BMW X6

Araç bu resimdeki gibi neden iki kapının camları arasında çıta olmadan üretilmedi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

BMW olunca kaliteyi de sunuyor bir şekilde satıyor kendini güzel araç param olsa önce Range alırım da para yok Range'de yok

o günkü yorumuma şimdi de katılıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.