Şimdi Ara

BMW ile Şahin kazası... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
10.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekleme: aynı konudan 6 tane açıldı, o nedenle başlığı daha anlaşılır hale getirdim, tekrar başka konular açılmasın diye... @cemalnalga30
  • Murat 131 de olsa bu kadar büyük hasarın oluşması için araçların çok çok yüksek bir hızda çarpışması lazım!!! muhtemelen BMW 160 üzeri muratta iyi bi hızda gitmiş....hız limitlerine uymak lazım ama biz Türk insanı sokak arasında bile 100 yapıyoruz maalesef...
  • o şahini yaptıranların-yapanların-sattıranların suç.
  • Devlet otuz sene içinde bir 131 de bana ver duvara çarpacağım diyebilseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuralas

ÖTV olduğu sürece düşük gelir grubundaki insanlar bu tarz motorlu peynir tenekelerine binmeye mecbur bırakılıyorlar.

bu sebeple de trafik kaza ve ölüm oranları ne yazık ki düşmüyor...

altına imzamı atıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayBaba

Bende sabah sabah fotoğrafı görünce çok etkilendim ve üzüldüm,

sanki Türkiye'nin fotoğrafı, filler ve çimenler , yazık,

Doğru söze ne denir.

Allah, Ölen vatandaşa rahmet eylesin, yaralananlara şifa versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Vergilendirme sistemi ve vergilerin miktarı bu durumda olmasaydı o insanlar 131 e binmeyecek ve hayatta kalma şanslarını arttıracaklardı.

kesinlikle katılıyorum...
    bu kazada kim suçlu,kim değil bilmiyorum ama ama orda bir ölü varsa bunun en büyük suçlusu devlettir...bir devlet insanlarını nasıl böyle araçlara binmeye mahkum bırakır... alın vergilerinizi bir tarafınıza koyun... makam arabaları s klasse ama halk 20 yıllık şahinlere biniyor

ingilterede 3.000 sterline 2005 jaguar satılıyor, 10.000 sterline 2008 insignia satılıyor.neler neler

http://www.ebay.co.uk/itm/2008-VAUXHALL-INSIGNIA-VAUXHALL-INSIGNIA-2-8T-V6-4X4-Elite-Nav-5dr-Auto-Petrol-/121108289533?pt=Automobiles_UK&hash=item1c329dd7fd

http://www.ebay.co.uk/itm/2005-54-JAGUAR-X-TYPE-SPORT-2-0-TURBO-D-BRITISH-GREEN-FULL-LEATHER-LONG-MOT-/281105274637?pt=Automobiles_UK&hash=item41732e170d

bir ülkede herşeymi rezalet olur kardeşim...

Keşke 3.000 sterlin e 2005 Jaguar a değil de 2005 Golf e Astra ya binebilsek.

• Yazık bu kadar ÖTV alınırsa boyle olur iste. Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle giderse ncap testlerinde duvar yerine bmw'ye çarptıracaklar
  • Allah rahmet eylesin, çok kötü olmuş. Olaya bir de şu yönden bakarsak hata 131 şoföründe gibi gözüküyor. BMW sahibi üzerine doğru gelen 131 i görünce kurtarmaya çalışayım derken kafa kafaya girmişler. Resimlerden bakınca 131 ters şeritte gözüküyor adam dalgın, uykulu veya sarhoş olabilir.
  • Devletin birinci kalemden düşünmesi değiştirmesi gereken bi ton yanlışı varken bunu görmezden bile gelmez
  • Parası olmayanın yaşamaya bile hakkı yok. Turbolinea haklı beyler
  • Hayatımda 3 defa Şahin'le kısa mesafe yolculuk yaptım.Üçünde de içimden dua okuya okuya gittim.İndiğimde toprağı öpecektim resmen.

O kapı nasıl bir kapıdır, preslenmiş karton gibi.Araba seyir halindeyken dengesizlikte sınır tanımıyor.

Allah bu arabalara binmek zorunda olanları korusun.

Ama bizim insanımızda da suç var.Piyasası var, parçası ucuz, aldığım fiyata satıyorum diye göz göre göre Kuş Serisi alıyorlar.

Sanki güvenlik donanımlarının, dengeli ve konforlu bir otomobile binmenin hiç önemi yokmuş gibi.

Arabalar sudan ucuz olsa eyvallah diyeceğim de millet 9-10 bin lira verip de alıyor bi de bunları.Alternatif otomobil bulunabilecek bir fiyat aralığı yani.

Allah rahmet eylesin...
  • Bu araçların üretiminin devamı için 2000 yılında devletten tekrar teşvik isteyen, 2000 yılında araçların arka camlarına utanmadan sıkılmadan 'HİDROLİK DİREKSİYON' yazdıran KOÇ ailesine derinden saygılar !

BMW ile Şahin kazası...

BMW ile Şahin kazası...

BMW ile Şahin kazası...

BMW ile Şahin kazası...

BMW ile Şahin kazası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 20 Mayıs 2013; 20:21:25 >

• Şahinlerin dandik olduğu su götürmez bir gerçek peki size soru:

Aynı bmw aynı hızda aynı koşullarda aynı şekilde 2012 model herhangi bir B sınıfı araca çarpsaydı sonuç ne kadar farklı olurdu?
  • Bu kus serisinin hepsi trafikten men edilmeli,bu araci yillarca Türk milletine yapan ve satan serefsizlerinde yatacak yeri yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Şahinlerin dandik olduğu su götürmez bir gerçek peki size soru:

Aynı bmw aynı hızda aynı koşullarda aynı şekilde 2012 model herhangi bir B sınıfı araca çarpsaydı sonuç ne kadar farklı olurdu?

Bu kaza hiç olmayabilirdi. Malum esp, abs, asr vs. bilumum güvenlik donanımları sayesinde kaza onlenebilirdi. İlla ki kaza olursa da araç hasar alırdı ama en azından tek parça kalmayı başarabilir. Hava yastıkları ve emniyet kemeri sayesinde de muhtemelen sürücü hayatta kalırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Şahinlerin dandik olduğu su götürmez bir gerçek peki size soru:

Bu kaza hiç olmayabilirdi. Malum esp, abs, asr vs. bilumum güvenlik donanımları sayesinde kaza onlenebilirdi. İlla ki kaza olursa da araç hasar alırdı ama en azından tek parça kalmayı başarabilir. Hava yastıkları ve emniyet kemeri sayesinde de muhtemelen sürücü hayatta kalırdı.

E sınıfı B sınıfına kafadan dalıyor.Bence sonuçları her şeye gebe.

Şöyle videolar var...

Lakin burada hızlar 60km civarı.

• Ne hikmetse hiç BMW'nin suçu yok. Eeee, 131 olmaya görsün baş rol oyuncusu. Suçluda kurallara uymayanda 131 sürücüsü. Nede olsa arabası 131. BMW melek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 20 Mayıs 2013; 20:19:46 >
  • Para(vergi) gelsin de vatandaş ölmüş kim takar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.