Şimdi Ara

BMW F30 JANT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    F30 aracımdaki jantları beğenmediğim için değiştirmek istiyorum takas imkanı olan bir yere kendi jant lastiğimi verip yine orjinal 2.el bmw jant lastik almayı düşünüyorum fakat sorum şu; Araç 2012 model f30 bu modelde lastik sensörü diye birşey bulunuyormu yani yerine aldığım jant lastik takımını sensörlümü almalıyım?Daha önce mk3 leonda değişim yapmıştım herhangi bi sensör birşeyle karşılaşmamıştım o yüzden bir bilgim yok bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

• 2012 lerde sensör yok. Amortisörden mi ölçüyor sistemini pek bilmiyorum ama Lastik basınç sensörü var ama o jantta bulunan sistemdekinden değil. Yada bendeki öyleydi belkide.
    Ben 16 dan 19 a geçmiştim.

BMW F30 JANT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 6 Ocak 2020; 11:49:36 >
  • ABS sensörlerinden dönme sayısına göre tahmini olarak ölçüyor, 2012 modelerde sensör yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

2012 lerde sensör yok. Amortisörden mi ölçüyor sistemini pek bilmiyorum ama Lastik basınç sensörü var ama o jantta bulunan sistemdekinden değil. Yada bendeki öyleydi belkide.
    Ben 16 dan 19 a geçmiştim.

2012'lerde sensör yok 2014'te sensör geldi.

Bu araçlarda lastiğin dönme sayısından algılayarak basınç düşüşünü haber veriyor ve basınç değerini göstermiyor.

En azından 1 serisi böyle 3 serisini bilmiyorum

• Teşekkürler yorumlarınız için.Bende öyle tahmin etmiştim
  • hocam f30 u istanbul avrupa yakasında bıldıgınız bakım yapan biryer var mı iyi bir usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperfex

hocam f30 u istanbul avrupa yakasında bıldıgınız bakım yapan biryer var mı iyi bir usta
    Bayrampaşada Olcay ticaret var her türlü araca bakıyorlar güvenilir biryer.Ama aracı görmeden fiyat vermiyorlar.Fiyatları piyasa normallerinde uçuk fiyatları yok hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.