Şimdi Ara

BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oto aksesuar ve tuning üzerine 35 yıldır çalışan imalat-ithalat-ihracat yapan bir firmanın ortağıyım. Sektörde geçen 35 yılın verdiği bilgi birikimi ile müşterilerimize,
    doğru ürünü doğru fiyata sunmayı başardık.
    Yeni ithalatını yapmış olduğum güncel BMW 3 ve 5 kasa Bodykit leri hakkında size bilgi vermek isterim.
    Ürünler yüksek kaliteli PP (polipropülen) malzemeden üretilmiştir, yani araçlarımızın fabrikasyon tamponları ile aynı malzemedir.
    Araca oturma konusunda %100 garanti verebilirim. Tamponları üreten firma bir çok araç firmasına buna BMW de dahil üretim yapmakta olan GoodGo dur.
    Ürünleri bizzat kendim gördüm ve orjinalden hiçbir farkı yoktur. Ürünler 10 gün sonra İzmir de stoklarımıza girecektir.
    İlk etapta sadece F10 Mtech, F30 Mtech vede Mperformance modellerini getiriyorum. Burada en büyük farkımız F30 Mperformance ın birebir model olmasıdır.
    Yan marşpiyerlerdeki alttaki ek parça, siyah folyosu logoları birebir olacaktır.
    Arka difizörlerde ise çift çıkış çift egsoz, tek çıkış çift egsoz, çift çıkış tek egsoz gibi seçenekler mevcuttur.
    ürünler gelir gelmez uygulamalar araçlar üzerine yapılacak vede bu konuya eklenecektir. Şimdilik sadece ürünlerin fotolarını ekliyorum.
    Hangi ilde olursanız olun size boya + montaj dahil olarakta yardımcı olabilirim.
    İletişime geçmek isteyenler ÖM yolu ile bana ulaşıp iletişim bilgilerimi alabilirler.
    not: sondaki resimler ürünlerimiz ile M tech yapılmış referans araçlarımızdır.

Keyifli forumlar.

BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA BMW F10 - F30 MTECH BODYKIT 3 - 5 KASA

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.