Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.023
Cevap
66
Favori
326.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burda bununla ilgili polemiğe girmeye hiç gerek yok başlığı kirletmenin'de bir anlamı yok tamam alfaya saygımız var severiz ama bmw ile kıyaslanacak bir araba değil madem sizin için alfaromeo daha iyi bir araba ise 156-166 falan bakabilirsiniz bmwden daha uyguna bulabilirsiniz sadece ülkemizde değil dünya piyasasında alfanın durumu belli kimsenin kendini avutmasına gerek yok alfa hep istediğim ama almaya cesaret edemediğim bir marka olmuştur gözümde kullanıcıları dışında olumlu bir şey konuşan duymadım.
  • scudetto kullanıcısına yanıt
    159 Alfanin hatri sayilir araclarindan biridir. En azindan 156 dan cok daha iyidir.

Ama neyse gene de siz haklısınız. Ama sonra 25 e aldim surasi soyle diye ağlarsaniz biz de kaba etimizle güleriz simdiden soyleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında alfa çok iyi ama bu seferlik hadi bmv ye binelim diye buraya girilirse sıkıntı olur hocam

kıssadan hisse yapalım öznel yorumlarınız sizin olsun istedğiniz araçların linklerini verim olumlu olumsuz yorum yapıp uğurlayalım sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scudetto

(ki fiat'ın bile sportif modelleri takdire şayandır). Bünyesinden Ferrari markasını çıkartmış ve hala tüm modellerinde yarış tarihine atıflarda bulunan ve tasarımlarında bile Ferrari'yle ortak tasarımları bulunan bir marka.

Valla ne yalan soyleyim gidip arabayi satip fiatin spor modellerinden birini alasim geldi. Olmadi bi Albea alir tüp takar binerim. Ne arabaymis fiatlar yaaa. Anlatisiniza bakarsak Alfa da öyle heralde. :)
    Dostum kafan guzel sanirim. Quadrifoglio ile 528'i piste çıkaran dunyadaki ilk kisi olabilirsin.

O aracın bmw deki dengine bir bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Dostum kafan guzel sanirim. Quadrifoglio ile 528'i piste çıkaran dunyadaki ilk kisi olabilirsin.

O aracın bmw deki dengine bir bak istersen

Harbiden ben burasını kaçırmışım
    Şimdi arkadaşlar yorumlarını yapmışlar.Ben biraz daha yapıcı olmaya çalışacağım.Bence ALFA İLE DEVAM EDİN.Örnek olarak gösterdikleriniz bitik araçlar.Bir bmwde en son bakacağınız şey görüntüsüdür.Çünki çok kolay görüntü verilebiliyor.318ci ye m3 görüntüsü vermek 2500tlyi geçmez ama o asla ///M3 olmayacaktır.Tekrar konuya dönersek alfa ile bmw kıyaslaması yanlış olmuş.Yazmayayım diye kendimi tutuyordum ama burada ortamı germeye gerek yok.İki firmanın kulvarlarının farklı olduğunu herkes bilir, burada bu tartışmayı yapmak kimin daha yaş olduğunu gösterir.En sonda şunu söylemek gerek.Bu araçlar ucuza kapatılıp alınacak araçlar değiller.Size tavsiyem 2001-2003 arası bir e39 alamıyor yada alıyorsanız kenarda 5000+tl para kalmıyorsa bu araçları almayı pek düşünmeyin.Makyajsız e39lara gelirsek tekrar söylemek gerek ucuz etin yahnisi yenmez diye bir söz var.28bine 30bine alınacak araçlar değiller.40bini vereceksiniz üstüne 5bin harcayınca binilir seviyeye gelen araçlardır makyajlı e39lar.Her LPG uymaz prins lpg ister oda 4000tl sadece lpgsi bile 4000...Haa 45-50 arası her şeyi olan eksiksiz bir makyajlı e39 bulursanız alın zamandan kazanırsınız.Çünki 41-42ye alsanız bile lpg taktıracaksınız işletmesi muayenesi vs oda olacak 45-46bin.Boş verin kendinize güzel bir alfa alın binin derim.Aksi taktirde sizi yoran bir e39 alırsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandLotus -- 23 Nisan 2014; 21:12:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Şimdi arkadaşlar yorumlarını yapmışlar.Ben biraz daha yapıcı olmaya çalışacağım.Bence ALFA İLE DEVAM EDİN.Örnek olarak gösterdikleriniz bitik araçlar.Bir bmwde en son bakacağınız şey görüntüsüdür.Çünki çok kolay görüntü verilebiliyor.318ci ye m3 görüntüsü vermek 2500tlyi geçmez ama o asla ///M3 olmayacaktır.Tekrar konuya dönersek alfa ile bmw kıyaslaması yanlış olmuş.Yazmayayım diye kendimi tutuyordum ama burada ortamı germeye gerek yok.İki firmanın kulvarlarının farklı olduğunu herkes bilir, burada bu tartışmayı yapmak kimin daha yaş olduğunu gösterir.En sonda şunu söylemek gerek.Bu araçlar ucuza kapatılıp alınacak araçlar değiller.Size tavsiyem 2001-2003 arası bir e39 alamıyor yada alıyorsanız kenarda 5000+tl para kalmıyorsa bu araçları almayı pek düşünmeyin.Makyajsız e39lara gelirsek tekrar söylemek gerek ucuz etin yahnisi yenmez diye bir söz var.28bine 30bine alınacak araçlar değiller.40bini vereceksiniz üstüne 5bin harcayınca binilir seviyeye gelen araçlardır makyajlı e39lar.Her LPG uymaz prins lpg ister oda 4000tl sadece lpgsi bile 4000...Haa 45-50 arası her şeyi olan eksiksiz bir makyajlı e39 bulursanız alın zamandan kazanırsınız.Çünki 41-42ye alsanız bile lpg taktıracaksınız işletmesi muayenesi vs oda olacak 45-46bin.Boş verin kendinize güzel bir alfa alın binin derim.Aksi taktirde sizi yoran bir e39 alırsınız...

Arkadaşın gözünü iyi korkuttunuz vallahi tam verilecek cevap olmuş artık tercih onun

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanozer

MErhabalar;
    Ankara plakalı Konya'da olan aracı aldım arkadaşlar :) Fiyat kısmı bana kalsın derim :) ama ilandakinden oldukça aşağıya aldım..
    Resimleri cuma günü plakamı değiştirdikten sonra ekleyeceğim arkadaşlar..

Valla helal olsun. Ama kaça aldığını söylede merakta bırakma beni. Aylardır arac bakıyorum tam piyasasını bilelim.

• Göz korkutma değil. aslında söylenecek çok şey var. Burada ki arkadaslarin hepsi sagolsunlar her soruya cevap veriyorlar ama araba araştıran adam önce şu sayfaları bi okur kafasına takılanı sorar.

• nolduk bi anda kenetlendik savunma moduna girdik golf forumu gibi olduk
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Bmw yi ve bmw cileri kimseye yedirtmeyiz
  • Alfacı arkadaş arkadaşların dediklerini yanlış anlayabilirsin, araçlar hakkında bilgin olabilir hatta gayet iyi düzeyde olabilir ama içine girmek diye bir olay var.

Bana göre Alfa çok keyifli,donanımlı bir araç ama nedense çekinmişimdir hep gerek bakımı, gerek yok yağ yakıyor demeleri,masrafı ağırdır gibi kulaktan kulağa dolanan şehir efsaneleri belkide.Sizin teknik bilgileriniz donanımlarınız Alfa yönünde nasıl fazla ise burdaki arkadaşlarında Bmw hatta E39 diyelim bu yöndeki tecrübeleri daha fazla olduğu malım.

Arkadaşların yazdıklarının altına imzamı atarım sadece.

Bu araçlar masraflı araç dediklerinde ne olacak dedim.Aldım 1500 TL masraf yaptım her şey tamam derken hop 5 ay sonra şanzıman dağıldı 4500 lirada öyle derken ben bu araca toplam 6000 TL harcamış oldum. Aldığınız aracın sürprizler çıkarmasına hazırlıklı olun. 2. El şans,kısmet işi.

Umarım gönlünüzce bir araç bulabilirsiniz.

Ayrıca o ilk ilandaki FB plakalı araç çok uzun zamandır ilanda,aracı Kadıköyde çok görüyorum ve kısa zamanda baya bir el değişti.

• Arkadaslar remus egzos nasil bilirsiniz

Kat boru vs iptal etmeden taksak cok abarti olmadan guzel bir v6 sesi alirmiyiz yoksa kafa utulermi

• remustan ziyade x pie sonrası düz boru düşünüyorum mesela boşluk bulsam gidip yaptırıcam videosunu paylaşırım , remusun katacağı bişey olacağını zannetmiyorum
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Ya dostum savunmadan ziyade şöyle bir olay var;
    Doğru söyle dürüst ol canımı ye...
    Adam bunu yapmadıki, insanları iğneleyip duruyordu.Yoksa bu konuda dikkat ettiysen kimse BMW dışında bir şey konuşmadı ama illaki birileri gelip gayri ihtiyari tahrik ediyor belki ciddi belki farkında olmadan.Yoksa forumdaki herkesin arabasına vs saygım sonsuz.Ama bazı gerçekleri değiştiremezler.
  • Ozanozer şu 530 u kaça aldı gerçekten merak ettim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-2003-520ia-full-kazasiz%2Cdarbesiz%2Cdegisensiz-144021432/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true bu araba uzun zaman ilanda kaldı. Sonra ilan suresi bitti o zaman 43000 istiyordu sahibi. Şimdi 45000 yazmış.

• Merhabalar tekrar

Resimleri ekleyecen
    Yalniz canimi sikan 2 olay var biri far camlari kararmis biraz
    Ikincisi elektirikli koltuklar koltuklarin yukari kalmasi icin tusa bastigim zaman en altdaysa 3 cm falan
    Yukseliyor sonra durup saga doğru yatmaya başliyor eger orta yukseklikteyse koltuk direk saga dogru yatiyor
    koltuk ve en ufak hareketinde bile gacir gucur ses cikartiyor on iki koltukta böyle

Bu iki can sikici olay icin ne önerirsiniz ?

• Farları temizletebilirsin bende buradaki arkadaşlardan öğrendim. Koltuk için bilgim yok. Ama koltugun altında bi motor vardır diye düşünüyorum. Yada demir bağlantıları yaglayabilirsin wd40 la

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.