Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.023
Cevap
66
Favori
326.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Permanent Marker yazacak işte üstünde
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Pampa Aksaray'a hiç bulaşma çok sahtekar bir yer. Bu arada gösterge boyama işinden vazgeç be.

M5 alırız onun gösterge çok iyi
  • Progress* P kullanıcısına yanıt
    Bak arar bulurum olmazsa sorarım sana
  • @allstar34 Direksiyon o kadar kolay değil. Onun birde görünmeyen kısmı var.Tek başına almakla olmuyor. Çubukları felan var ve onlar farklı onlarida alman gerek. Airbag de gerekiyor.Birde o krom paneli takmışsin ama orjinali mat onun.Bmwden anlayan çakar onun çakma olduğunu. Guzel bir hava katmış ama.Bende yapacaktım ama ustam göstergeler hassas deyince bulaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Pampa Aksaray'a hiç bulaşma çok sahtekar bir yer. Bu arada gösterge boyama işinden vazgeç be.

M5 alırız onun gösterge çok iyi

Bencede hocam boyama göstergeleri, hem parkları yakınca kırmızı oluyor

• bende zor biriniz m5 e geçin hadi 40 larıda atlayalm olmucak böyle ey ahali
  • Arkadaşlar konu ile çok alakalı değil ama söyleyeceğim;

İçeride cayır cayır kurutma makinesi çalışıyor ve bu makine 25 senelik. Bosch marka. Şu anda en kral makineyi alsan, çalışacağı 5-6 sene. Sanki hepsi özellikle garanti sürelerini doldurduktan sonra bozulmaya programlanmış gibi.

O yılların Alman teknolojisi gerçekten sağlam. Taş gibi. E39 konusu ne zaman açılsa aklıma bu tip makineler geliyor.

2000'lerden sonra kalite resmen düşüşe geçti, Sadece BMW için değil, bütün makineler, ev aletleri, elektronik. Maliyet - kar makasının daralması, işi bu günlere getirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

@allstar

Pampa benim direksiyon o çatallıdan. Ahşap dekorlu olanı seçersen, senin aracın içindeki ahşap ile çok iyi uyum sağlayacaktır. Multi-fonksiyonel olması da, direksiyondan her özelliği kullanmanı sağlıyor. Ben çok memnunum.

Pampa o zaman senin çatalı ver benim direksiyonu sana vereyim ha ne dersin
    O bu değilde bire bir uyum sağlıyormu soketleri tuşları vs acaba ?

Bence sağlıyordur, sallamayayım ama bir bakmak lazım.

Sonuçta senin direksiyonda da aynı fonksiyonlar var herhalde
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Galiba haklısın sevgili dostum gösterge boyama işinden vazcaydım gitti
    Aksaraydan ufak tefek aksesuar alıcam jant direksiyon kaput logosu vs birde bmw amblemli sibob kapakları çatlak olan klima düğmeleri vs
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Valla ben kontrolü kaybedersem o işe girersem yine bi 3-6 ay ararım en son almanyadan alıp sınırda tr plaka giydiririm.Ha deyince olmaz. Şuan €da yüksek zor yani (en azından benim için)

• quote:

Arkadaşlar konu ile çok alakalı değil ama söyleyeceğim;

İçeride cayır cayır kurutma makinesi çalışıyor ve bu makine 25 senelik. Bosch marka. Şu anda en kral makineyi alsan, çalışacağı 5-6 sene. Sanki hepsi özellikle garanti sürelerini doldurduktan sonra bozulmaya programlanmış gibi.

O yılların Alman teknolojisi gerçekten sağlam. Taş gibi. E39 konusu ne zaman açılsa aklıma bu tip makineler geliyor.

2000'lerden sonra kalite resmen düşüşe geçti, Sadece BMW için değil, bütün makineler, ev aletleri, elektronik. Maliyet - kar makasının daralması, işi bu günlere getirdi.

Olur mu abicim, biz 7-8 kişilik bir aile olduk burada.Canimiz sikkinsada içimizi dökeriz.
    Zaten her alanda malzemeden calinmaya başladı. Bu olay bmwde e90 ve e60 ile başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

@allstar34 Direksiyon o kadar kolay değil. Onun birde görünmeyen kısmı var.Tek başına almakla olmuyor. Çubukları felan var ve onlar farklı onlarida alman gerek. Airbag de gerekiyor.Birde o krom paneli takmışsin ama orjinali mat onun.Bmwden anlayan çakar onun çakma olduğunu. Guzel bir hava katmış ama.Bende yapacaktım ama ustam göstergeler hassas deyince bulaşmadım.

Bilemiyorum dostum çokta acelesi yok direksiyonun olmasada olur altı üstü çerceve çakma olsa ne olmasa ne orjinalinide alıp taksan sonuçta 2001 lerin hiç birinde yok bildiğim kadarıyla.
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    o zaman yakin bir zaman bombayaı bekliyoruz ama sıradan bi tanıtım inceleme olmaz baya baya hd falan videolu mankenli inceleme isteriz ,hanımı ikna etsem 40 denicem ama 4400 motor olduğunu duyunca sıkıntı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARNİNG

7 kasa alpıne jantı :)

Pardon :D

• quote:

Arkadaşlar konu ile çok alakalı değil ama söyleyeceğim;

Çok haklısın dostum annemin 20 yıllık makinasi arçelik bende evlenirken arçelik sağlam dedim alıyım dedim media markt ta bir satış danışmanı ile konuştum onlar o zamanda kaldı hiç bulaşma dedi onlar şimdikinin miele siydi dedi bende gidip bosch aldım ama yinede hiç bir şeyin eski kalite hissi yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

@allstar34 Direksiyon o kadar kolay değil. Onun birde görünmeyen kısmı var.Tek başına almakla olmuyor. Çubukları felan var ve onlar farklı onlarida alman gerek. Airbag de gerekiyor.Birde o krom paneli takmışsin ama orjinali mat onun.Bmwden anlayan çakar onun çakma olduğunu. Guzel bir hava katmış ama.Bende yapacaktım ama ustam göstergeler hassas deyince bulaşmadım.

Bilemiyorum dostum çokta acelesi yok direksiyonun olmasada olur altı üstü çerceve çakma olsa ne olmasa ne orjinalinide alıp taksan sonuçta 2001 lerin hiç birinde yok bildiğim kadarıyla.

Güzel olmuş ama. Bende yaptıracakdim ama usta biraz tirsitti vazgeçtim
    Direksiyona dikkat et derim sök tak gibi kolay olmuyor 1hafta uğraştım ama nafile parca bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: SMTRSLN

o zaman yakin bir zaman bombayaı bekliyoruz ama sıradan bi tanıtım inceleme olmaz baya baya hd falan videolu mankenli inceleme isteriz ,hanımı ikna etsem 40 denicem ama 4400 motor olduğunu duyunca sıkıntı çıktı

Manken

O kadarda korkacak birşey yok dostum sen malzemeyi al ankaraya gelirsem takarım ben hatta orjinalini bulursan iki tane al bende değiştireyim
    lafın gelişi yani karar merci sensin tabi
  • quote:

O kadarda korkacak birşey yok dostum sen malzemeyi al ankaraya gelirsem takarım ben hatta orjinalini bulursan iki tane al bende değiştireyim

4 Tane halkaya dünyanın parasını istiyorlar herifi gebertesim geliyor sinirlenip eve geliyorum (orjinali biraz pahalı)

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.