Şimdi Ara

BMW E34 5.25TDS YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BMW E34 5.25TDS manuel vites almak istiyorum ancak bu araba hakkında pek bilgim yok yakıtı nasıldır parça problemi varmı motorları sağlıklımıdır nelere dikkat etmek lazım.Kısacası artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

BMW E34 5.25TDS YARDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UğurDankı -- 9 Aralık 2012; 13:38:49 >

• Ya arkadaşlar kimse bu araç hakkında bir şey bilmiyor mu buraya toros yeniden üretiliyor yazsam herkes bir şey söyler ama değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geometric

quote:

Orijinalden alıntı: UğurDankı

Ya arkadaşlar kimse bu araç hakkında bir şey bilmiyor mu buraya toros yeniden üretiliyor yazsam herkes bir şey söyler ama değilmi

bizde var e34 ama 520i. yedek parçası pahalı. kapı lastiklerini değiştirelim dedik tanesi 200€ idi. 3 sene bakım yapılmadı. geçen ay bakım yaptırdık. silecekler falan değişti bi kaç rulman değişti ve rutin bakımı toplam 650 lira tuttu. yakıta gelecek olursak bizimkinde tüp yok. kilometrede ortalama 50 kuruş yakıyor. ama kullanışı falan çok rahat bir araba. bizimki daha orijinal 95 bin kilometresinde. o yüzden eskimediği için daha taş gibi ve rahat bir araba. temiz tüplü bulursanız düşünülebilir bence. tüpsüzse bile tüp taktırılabilir.

yedek parça konusunda araştırma yaptım sahip olduğum 190 mercedes ile hemen hemen ayn fiyatlarda 520 i otomatik olanı arkadaşımda var gerçekten çok yakıyor ama yol tutuşu konforu hissettirdiği çok iyi aracın keyifli bir araba verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.