Şimdi Ara

Bmw 5 Serisi Donanım Fiyatları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bmw 5.20i m sport + büyük ekran + arka koltuklarda perde + anahtardan park + ön ve arka koltuklarda ısıtma soğutma

büyük ekran ve arka koltukta perde şart olan donanımlarım ve eğer fiyatı çok aşırı yüksek değilse diğerlerinide ekletmeyi düşünüyorum çünkü 5 sene bineceğim hayvan gibide yakıyor en azından değsin vereceğim yakıt parasına zaten yanına bi polo i20 falan almak gerek zart zurt heryere bunla gidilmez
    bu arada 5 serisinden vazgeçseydim c200d amg yerine skoda superb prestige dsg alacaktım 5 serisinin yarı fiyatına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsosyalKowboy -- 21 Temmuz 2017; 9:51:48 >

• Aliexpressden 1:12 ölcekli olanlarini uygun fiyattan bulabilirsin 1 ay gibi surede sana ulasir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    çekemeyen veletlerde toplanmış
  • AsosyalKowboy kullanıcısına yanıt
    Alamiyacagin arabalarin anca. sacma sapan konularini acarsin. Hadi troll başka kapıya

• 520i sahibi olacağım bir de üstüne poloya bineceğim. Yakacak diye binemedikten sonra ne anlamı var bir ton para vermenin?

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    bmw opsiyon fiyatlarını sormak saçma sapan konu

kudur umrumda değil hayalini kurduğu arabaları biri alınca kıskanman normal
  • Meslek soran kisi hangi ara bmw 5serisi bakmaya basladi?

• 15 sene oncesinin zenginleri de bir baskaydi arkadas :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

520i sahibi olacağım bir de üstüne poloya bineceğim. Yakacak diye binemedikten sonra ne anlamı var bir ton para vermenin?

5.20I çok yakacak diye benzine verecek parası yok. Ama başka bir araba alacak ve onun vergisini, sigortasını, kaskosunu ve diğer masraflarını ödeyecek parası var adamın.

• şu dershaneler de kapandı veletler buralara sardı iyice
  • Güzel yatırım kardejj

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Güzel yatırım kardejj

Bekir niye ban yedin sen?

• öksüz müyüm anam babam var meslek soran araba alamıyo herhalde

• Çok itici bir tarzın var, bu konuyu açma amacın da belli değil. Borusan satış ofisi mi burası?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5'le nasıl her yere gidilmez, sanki Carrera 4S alıyor.

5 bu, mahalledeki köyünden kaçmış çaycı dayı bile kasıla kasıla 200.000 km'de aldığı 5.20i F10 kasasına biniyor, daha ayna ayarlamayı bilmiyor, bizde e'ler 5'ler ele ayağa 3-4 senede düşer.
  • Bir obi mikel canlısının komplosuna geldim hocam, iyi de oldu denizde bile foruma giresim geliyordu sosyal medyadan uzaklaşana burası yeni mecra olyor haliyle bakmadan duramıyorsun evvela biraz ara vermiş oldum bu sebeple, arada bir haftalık falan ban yemeğe devam edeceğim sanırım pazartesi tekrar tatile çıkıyorum bir iki güne yeni dalga gelebilir bilemiyorum Siz nasılsınız bir yaramazlık yok umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir obi mikel canlısının komplosuna geldim hocam, iyi de oldu denizde bile foruma giresim geliyordu sosyal medyadan uzaklaşana burası yeni mecra olyor haliyle bakmadan duramıyorsun evvela biraz ara vermiş oldum bu sebeple, arada bir haftalık falan ban yemeğe devam edeceğim sanırım pazartesi tekrar tatile çıkıyorum bir iki güne yeni dalga gelebilir bilemiyorum Siz nasılsınız bir yaramazlık yok umarım

Ben bir kac gune sinirsiz yerim zaten.

• İşte bu olursa forum kaybeder özellikle otomobil genel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşte bu olursa forum kaybeder özellikle otomobil genel.

Eyvallah.

• Yine ar damarimiz catladi Allah sukur bugunde baskasinin gorgusuzlugune utandik

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.