Şimdi Ara

BMW 5.20i Premium

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu linkteki arabayı almayı düşünüyorum ;https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-49.000km-2015-trafige-cikisli-sedefli-beyaz-tamdolu-borusan-bayi-400143898/detay

Bu fiyata başka böyle bir araç varmıdır yoksa bu araç iyimidir ?

Öğrenci aracı olacak.

• Öğrenci aracı olacaksa 7.40 dan aşağı bakmanız hata bir kere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

Öğrenci aracı olacaksa 7.40 dan aşağı bakmanız hata bir kere..

Ne alaka hocam :) Hacettepe tıp kazanılırsa, 150 bin'e kadar istediği araç alınacak sözü verdik. Ben sizden sadece fikir istedim, bu araç bu fiyata uygunmudur yoksa bu fiyata yakın daha kaliteli araçlar varmıdır diye...
  • ElishaCuthbert kullanıcısına yanıt
    Ama baştan böyle söylemediniz. Sadece öğrenci arabası kriteri verince 7.40 bakın dedim. Hacettepe tıp öğrencisi ise Maserati'den aşağı bakmanız hata..
  • Durumun uygunsa uygundur.Ama ben Hatchback bir araç tavsiye ederim.Olmadı bir 4 veya 2 aranmalı bence 5 biraz size büyük kaçar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2015-bmw-4.18i-gran-coupe-borusan-hatasiz-boyasiz-elk-bagaj-400385474/detay

Mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

Öğrenci aracı olacaksa 7.40 dan aşağı bakmanız hata bir kere..

• baban çok mu zengin senin

• Öğrenci için hiç yoktan bir m5 olmalı
  • Annen ne diyor bu konuda.

Baban acik cek vermiş de....

• hayal kurmak güzel şey
  • Arkadas bizim buradaki tekel sahibinin cocuklarinda ibrahim abi , merso ile bmw var.Cocuk usa ya gitti,birisi bilkentte okuyor falan filan. Imkan varsa adam niye esirgesin cocugundan ? Somur babam somur havaya mi gidecek paralar

• bu kadar tepki neden verdiniz anlamadım

savunduğum için yazmıyorum ama bu mağlesef Türkiyenin gerçeği

gelir uçurumu ve adaletsizliği iyice artıyor

zengin daha zengin okurken veya durumu normal olan kişi rant ile kayırma ile yolsuzluk ile bir yerlere gelirken televizyonda fakir olmanın güzel bişey olduğu şükür edilmesi gerektiği anlatılıyor yeşil kart varsa devletin dağıttığı kömürü gıdası varsa sevinmesi gerektoği ifade ediliyor

böyle giderse çocuğuma araba alacağımı bırak toruna alacağım diyen bile çıkar

• Bmw - Öğrenci ilişkisinde gelinen son nokta
  • E180 de olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öğrenci dediğin 3.20i M paket alır oturur aşağı bence.

• 5 serisini çok sevmeme rağmen 3 serisi cabrio almanızı tavsiye ederim,öğrenciye daha çok yakışacaktır
  • Sana Önerim estoril mavi 3.20 40.yıl, baba arabası değil genç arabası lazım sana, 5 alırsan emanet gibi duracaktır, işr başlayınca ona geçersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 18 Şubat 2017; 11:28:13 >
  • valla ben de öğrenciyim, bütce 3 kasaya yetti ama 5 alabilsem alırdım. bu aracı kullandım geniş araç ama kullandıkça alışırsın. yakıt tuketimi 10 12 litre arası bunu da hesaba kat. fazla diyorsan 2011 makyajsız kasa 520d veya f30 320d bakabilirsin. yine mercedes c180 e180 incele. audi quattro olursa onlar da hoş araçlar.
  • Hepinize çok teşekkür ederim, aracın sahibiyle iletişime geçtim. Yarın servise götüreceğiz aracı, nelerine baktırmamı önerirsiniz ?

3 serisini çok sevmeme rağmen, 3 serisi alıp 5-6 yıl bineceğime 5 serisi alıp 10 yıl binmek daha mantıklı geldi.

Yarın serviste nelerine baktırabilirim, ilk defa 2. el araç alacağız.
  • bir tanede benzinci alacaksanız yanında bu araç alınır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.