Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.326
Cevap
511
Favori
4.420.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nemésis

Kodlamayla olmuyor bu, göstergenin içerisindeki ledleri değiştirmeniz lazım. O da oldukça zahmetli.

Araç bu:http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1027008

Adam neler yapmış aracına.

Adam aşmış resmen, helal olsun ne diyim

Evet, baya bi zahmetli birşey bu istediğim ama öyle ya da böyle yaptıracağım bi şekilde, kafaya koydum :)

Bir de ışıklı klima çerçevesinden taktıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: exenjiu

Haftasonu fırsat bulup aydınlatmalı klima çerçevesi projemi gerçekleştirdim.

Hocam çok güzel bir çalışma, ellerinize sağlık.

Zor mu bu işlem, maalesef elim böyle şeylere yatkın olmadığından dışarıya yaptırmak zorundayım. Yapan yerler de anadolu yakasında var 1-2 kişi, avrupa yakasında yok mudur yapan bu işleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

quote:

Orijinalden alıntı: tonysparkov

quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

quote:

Orijinalden alıntı: tonysparkov

Bu aralar şuna kafayı taktım. Bunu yapabilecek bir yer var mıdır istanbulda acaba?

http://www.ebay.com/itm/141303966344?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Gelişmiş göstergeden farkı nedir? Anlayamadım ben.

Gösterge rengi turuncu değil de beyaz. Sanırım M3'de bu şekilde oluyor, daha şık gösteriyor aracın içini beyaz ledler.

Evet öyleymiş :)

Audi'ye benzemiş bence. Ben turuncu'yu seviyorum ne yalan söyleyeyim.

:)

Ben de şikayetçi değilim turuncu olmasından. Ama beyaza dönüştürme imkanım olduğu vakit hiç düşünmeden yaptıracağım.

• merhaba 2015 ve üstü 40.yılların hepsi makyajlı değil mi zaten? 2015 ten önce 40.yıl yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vg22

merhaba 2015 ve üstü 40.yılların hepsi makyajlı değil mi zaten? 2015 ten önce 40.yıl yoktu

Yanlış bilmiyorsam 2015 haziran ayından önceki modeller makyajsız 40.yıl, benim aracım mayıs çıkışlı 40.yıl paketi.

• 40.yıllar 169-170 arasında şuan sıfırları. Luxury paket fiyat teklifi almayı unuttum geçen hafta. son zamanlarda ne fiyat veriyorlar acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vg22 -- 2 Mayıs 2016; 21:09:14 >
  • Çok zor değil fakat kibar olmak lazım ben bu konularda kimseye güvenemem yoksa yapan yer cok. avrupa yakasında maslak sanayide bir cok yer var bildiğim kadarıyla,
    Ben herşeyin orjinal olmasından yanayın o yüzden soketleri bile bmw den sipariş ettim. piyasada bu kadar ozeneceklerini tahmin etmiyorum.
  • Arkadaşlar 320 ied şehir içi ortalama hız 25 km yakıt tüketim 9.2? Bu değer fazla değil mi? Aracımda m jant lastik var. 40 kuruş yakıyor. Normalden yüksek geldi bana?

• tusunami88 T kullanıcısına yanıt
    şehiriçinde kullanmak için clio dizel alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam e 90 m paket 320 d var artı 40 yıl benzinli var ikisinide kullanıyorum e90 yol tutuşda 40 yılı ezer araç minder güreşçisi gibi asfalta yapışıyo

• exenjiu kullanıcısına yanıt
    Kosifler oto bostancı takıyor ledli klima çerçevesi 55 euro+kdv

• parca fiyatı dedıgınız gıbı. Ara kablo ve ıscılık ucretıyle bu fıyat artacaktır.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler.

• tusunami88 T kullanıcısına yanıt
    25 km/s ortalama hız için yakıt tüketimi normal. Sizin beklentiniz ne kadar yakacağı yönünde?

• İç dikiz aynası sert mi hareket ediyor yoksa elektrikli bir aksamı mı var:))
    Biraz sert geldi zorlamak istemedim
  • Arkadaslar bmw 2. Elden alinan araclara sadece ektra motor sanzuman garantisi veriyor benim bildigim. Oyle komple bi garanti gibi dusunmeyin. 2012 de bende ordan arac aldigimda durum boyleydi...

• Mayfest hala açıklanmadı mı?
  • öztorun izmit mayfest hakkında bir bilgi olmadığını söyledi. Doğrudan mayfest yok demedi ama özel bir kampanya vs. yok geçen ayki kampanyalar aynen devam ediyor dedi. Şahsi yorumum, satışlardan memnunlar şu anlık ve biraz daha böyle devam etsin şayet mayıs ortası gibi satışlarda durgunluk olursa bir düzenleme yaparlar gibi geliyor.
    Mayfestte olası bir güzel kampanyanın 2.el 2014+ modellere etkisi ne olur yorumu olan var mı acaba?
  • Burdaki borusan mayfest bayraklarını ve cam etiketlerini astı pazargünü ama geçen ayki kampanyalarda ayın 10 u gibi başlamıştı. Bu ayda öyle olacaktır büyük ihtimalle. Hemen ilk günden yapmıyorlar kampanyaları. Ama 3 serisinde bişey olacagını zannetmiyor keza mayıs sonu gelecek araçlar için teklif alanlar var ve donanımlarda bi değişiklik yok gibi. Ben 4 serisinde bişeyler bekliyorum, keza makyaj zamanıda yaklaştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dıimam

Aynen hocam e 90 m paket 320 d var artı 40 yıl benzinli var ikisinide kullanıyorum e90 yol tutuşda 40 yılı ezer araç minder güreşçisi gibi asfalta yapışıyo

Hehheh. Benzetme güzelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.