Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1677. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracıma yazılım yaptırmıştım, bir de m performance intercooler sipariş etmiştim o da geldi ve taktırdım.
    F30 320d olan araçlar neden bilmiyorum e90 320d den yaklaşık 10 hp fazla güç çıkarıyor aynı yazılımda. Bu da yaptırmayı düşünenler için ek bilgi olsun. Yani izlediğiniz videodan biraz daha hızlı oluyor f30.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Hp ve tork kac oldu?

• bezakii kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Normal zf8.
    Bostanci Kosifler, tespit icin 2 gun biraktim araci. Almanya ile sikayetle ilgili ses ve video dosyalari paylasildi, merkezden sanziman degisimi tavsiyesi geldi.
    Servis beni bilgilendirip siparis ve degisim icin onayimi aldi. Siparisin ulasmasi 2-3 haftayi bulur dendi.
    Yaklasim oldukca olumluydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zytncat -- 4 Temmuz 2015; 10:37:04 >
  • F30 316İ Full depo kaç km yapıyorsunuz şehir içi (İstanbul), ben 700 km zor görüyorum normal mi bu?
  • Satış temsilcisi aradı araç hazır dedi, 1 Temmuz'da hazır olması gerekiken.
    Pazartesi'ye kadar raporum devam ediyordu şehir dışına kaçmıştım ancak geri çağrıldık normalde çok sinir bozucu oluyor raporlu olduğum halde çağrılmam neyse ki aracıma kavuşacağım için pek umursamadım. 2012 den sonra tekrar bmw alma sevinci yaşıyorum ilk ay biraz fazla yakarım gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriterk -- 4 Temmuz 2015; 3:06:51 >

• Makyajlı kasalar Eylül Ekim gibi geleceğinden bahsetmişti borusan. 190 hp olacak dediler birde.

• quote:

Orijinalden alıntı: 32.adam

Hp ve tork kac oldu?

210-220 hp ve 430-450 nm arası bir değer olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • One-Turk O kullanıcısına yanıt
    Bence normal İstanbul şehir içi kullanım için. Ben 800 km yapıyorum ama Trabzon' da burada trafik yok denecek kadar az tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

F30 316İ Full depo kaç km yapıyorsunuz şehir içi (İstanbul), ben 700 km zor görüyorum normal mi bu?

istanbul ici 600 u zor goruyorum 3.20ied

• bmw 318i ye kaporaya gittim yolda galeri nasyonelde çalışan iyi bi arkadaşım alma 318i yeni kasa 2017 geliyor uzun vadede 418i çok tutar 20 bin fazla ver 418i al dedi allak bullak oldum
    2017 bmw 3 serisi fotosu bile varmış netten buldum
     BMW 3 serisi (F30)
  • http://www.germancarforum.com/threads/bmw-3-series-g20-rendered.51829/

2018 3 KASA İÇİN BİR DE BU FOTOĞRAF VAR NETTE ..HANGİSİ DOĞRU ACABA?
  • arkadaşlar bir soru.

ben 3.16d serisi çıkıcak sanıyodum.
    sanırım çıkmadı değilmi?
    onun yerine 3.18i (1500 motor) benzinli modeli çıktı?
    doğrumu anlamışım acaba

şu isimlendirmeler beni yanılttı
    3.16i (1600 motor) zaten vardı. yanına 3.18i (1500 motor) daha küçük motor çıktı.
  • Belli bir asamadan sonra cevreden gelen seslere fazla kulak asmamak lazim, herkes farkli bir sey soyleyecektir cunku. Eger arac hosunuza gidiyorsa alin keyfini surun saga sola kulak asmayin.

3.16d gelmedi, en azindan simdilik evet. 3.16lar kalkti yerine ayni beygir gucunde fakat 1.6 yerine 1.5 motor hacimli ve daha tutumlu 3.18 geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: g_cakirhan

Belli bir asamadan sonra cevreden gelen seslere fazla kulak asmamak lazim, herkes farkli bir sey soyleyecektir cunku. Eger arac hosunuza gidiyorsa alin keyfini surun saga sola kulak asmayin.

3.16d gelmedi, en azindan simdilik evet. 3.16lar kalkti yerine ayni beygir gucunde fakat 1.6 yerine 1.5 motor hacimli ve daha tutumlu 3.18 geldi.

resmi sitesinde hem 3.16i hemde 3.18i görünce garibime gitmişti zaten.

demek son kalan 3.16i ler satılınca artık piyasadan kalkıcak yerini 3.18i lere bırakıcak
  • sanchez44 kullanıcısına yanıt
    Bu yeni 5 kasa zannımca.

• sanchez44 kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa 2017 nin sonunda tanıtılacak ülkemize geliş yaklaşık 2018 sonu üstelik güncel makyajlı kasa ile en azından görünüm açısından devrim sayılabilecek farklılıklar yok gözüküyor 418 ise görece hesaplı fiyatı ile çok satılacak ama bmw birazda motordur diyen müşteri kitlesi için 136 hp lik motor tatminkar olmayacaktır bu durum ileriki yıllarda daha güçlü bir motorla gelirse bugün satılan 418 ler bundan kötü etkilenecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz sezonu açılmış. Çeşme otobanı tam eğlence olmuş.

Jettalar fluence ler megane lar ile eşleşmiş. Evoque 5 xd e serileri ayrı grup olmuşlar. İed ler Cla ve yeni c lerle itiş kakış.

Bugün en Sağdan 120 Cruise gittim tüm otobanı. Çok eğlendim izlerken. Epey didişme vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f30 un şu an en olumsuz yönü yüzünün biraz eskimeye başlaması, makyajda çok hafif de olsa ufak fırçalarla süslense bir fark olabilirmiş, ama o bile yok. dış görünüş olarak benim resimlerden anlayabildiğim arka geri lamb. alta alınmış, bir de borusan ledi standart getireceğiı için o biraz belki farkettirir. önü 3 gt gibi gelse bence güzel olurdu.

fakat her araba bir şekilde eskiyecek ve makyaja yeni girmiş bir kasa. a4 ün 1.6 tfsi sının olması, ve önden çeker olması benim için eliyor. mercedes ile arada kaldım, fakat motor şanzıman olarak 3 ün üstün olduğu net, f30 un makyajsız hali dahi karşılaştırmalarda c den çok beğeniliyor, ayrıca yüzü eskise ve makyajda nerdeyse 1 e 1 aynı olmasına karşın sonuçta artık alanlar makyajlı alacak, kasaların hataları giderilsin diye makyajı bekleyen kitle bile var, bazı açılardan geliştirilmiş ve sorunsuzlaştırılmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koleksiyoner -- 4 Temmuz 2015; 15:16:52 >

• Araçların zaman içinde çizgilerinde radikal değişiklik olması beklentisi giderek geride kalıyor. porsche ye bakın yıllardır temelde aynı çizgilere sahip arabayı satıyor. golf te öyle.Dolayısıyla ciddi bir zirve olan 3 kasasının çizgileri belki bir iki kuşak daha yani 15 -20 yıl daha kabaca bu şekilde kalacak diye düşünüyorum hatta böyle kalmasını temenni ediyorum.
    Yenilik yapacağım diye güzelim arabaları berbat hale döndüren tonla üretici var piyasada.Değişim motor performansında yakıt tüketiminde ve teknik detaylarda sınırlı olacak bence bundan böyle.
    Ve çokta iyi olacak.Eski İstanbul hataları ile sevapları ile güzel bir şehirdi.Son 20 yılda değişim değişim diye şehrin resmen i... Ne edildi ne silüet kaldı ne sevimlilik.Şimdi dünya üzerinde en zor ulaşıma sahip iğrenç gökdelenlerin doldurduğu Osmanlıdan kalan eserler olmasa iyice kişiliğini kaybetmiş bir kalabalık yığını haline geldi.Aman aynı şey giderek birbirine benzeyen araba dizaynları arasında hala apayrı biryere sahip olan 3 kasasına olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• F30'lar tasarım ve performans olarak muadillerinin arasında en başarılısı. Yüzünün eskimeye başladığı fikrine de katılmıyorum, zira bir çok marka bu kavisli ön tasarımı feyz almış durumda. Bu görüntü arabaya inanılmaz dinamik ve spor bir hava katıyor. Zaten bu sebeple de özellikle gençler ve hatta benim gibi orta yaşın biraz ustundekiler için tercih ediliyor. Piyasanın en düzgün görünümlü arabası. Ben bir Mercedes meraklısı olmama rağmen bu nesil BMW'lere hayran kaldım ve tercihimi 0ndan yana kullandım. Arabamı da çok seviyorum. Bundan sonra da belki bir başka sınıftaki agabeyleri ile devam edeceğim. Çünkü inanılmaz memnunum.

• 
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.