Şimdi Ara

bluutut

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba dostlar,şunları bilen bir zahmet anlatırmı?
    huawei u 8230 telefonumdaki fotoğrafları,notbook a blutut yöntemiyle atamıyorum.
    her iki cihazında bulutut unu açıyorum,bilgisayardakine "dosya al" komutuna tıklıyorum ama okumuyor.
    ne yapabilirim.
    ayrıca masa üstü bilgisayarda,açılış sayfamda,"auto:blank" yazan boş bir sayfa geliyor.daha sonra,google yazıp devam ediyorum.
    google geldiğinde,orada bulunan,"ana sayfam yap" yazısını tıklıyorum ama,yinede google ı ana sayfam yapamıyorum.
    bir yardım eden olurmu?
    teşekkürler.

• bazı telefonların yazılımlarını yüklerken sıkıntı çıkabiliyor tekrar tekrar denemelisin pc telefonu görsede dosya alış verişi yapmayabişlir 2. olarak pc telefonu tanımlarken sana kod veriyor onu telefona yazıyormusun .açılış sayfan içinde internet seçenklerine baktınmı araçlar menüsünden gir ordaki adres satırına gir.googlenin ne t adresini yaz uygula tmm de sayfayı aç kapa düzelir.sorun çözülmezse tekrar yaz buraya başka yollarıda var bazı ndenlerden dolayı yardımcı olurum
  • teşekkürler arkadaşım.araçlardan internet seçeneklerine girdim.gelen sayfada adres alanına google yazamıyorum.çünkü yazı yazılamıyor.donmuş vaziyette,"about:blank"yazıyor.silinmiyorki,google ı yazayım.
    esenlikler dilerim.
  • Konu açmadan önce Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
    Teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.