Şimdi Ara

Bluray Player Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Lg 49sj800 smart tv sahibiyim (3D yok, 4k var)
    İnternetten edindiğim .iso uzantılı Bluray filmleri winrar ile çıkartıp BDMV klasörü
    olarak harici diske atıyorum ve TV ye bağlıyorum

SORU 1) Filmi stream klasöründen buluyorum (en büyük boyutlu dosya) ve çalıştırıyorum
    ses dosyalarını değiştirebiliyorum ama altyazı seçtiğimde tv altyazıyı göstermiyor. Bu problemi nasıl
    çözebilirim ?

SORU 2) Eğer tek çözüm bluray oynatıcı satın almak ise, internetten edindiğim blurayleri attığım harici diski
    bluray player'a bağlayarak bu dosyaları alt yazı ve ses seçeneklerini kullanarak oynatabilir miyim? Yoksa bu oynatıcılar
    yalnızca fiziksel bluray diskler ile mi çalışıyor?

SORU 3) Eğer bluray oynatıcı almak zorunda kalırsam, öncelikli olarak istediğim bluray dosyalarını orijinal menülü oynatmak
    bunu yapabileceğim bir player var mı? Herhangi bir player bu işi çözer mi? Öneriniz var mı?

SORU 4) İşi abartıp hem android işletim sistemine çeviren hem de bluray dosyası okutan bir kutu almam nasıl olur?
    (Böyle bir şey var mı bilmiyorum bile :(( )

Bu konularda oldukça yeniyim o yüzden sorduğum sorular oldukça temel şeyler, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden
    sonsuz teşekkürler. Konunun meraklısı arkadaşlara saygıyla selam ederim.

• 2 soruna cevap vereyim usb üzerinden film izleyebiliyorsun ama senin görüntü formatın önemli mkv avı formatlarını destekliyor blu ray oynatıcılar ayrıca tv de alt yazı ayarı vardır qmenu tuşu olması gerekli ordan bakabilirsin alt yazı kapalı olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.