Şimdi Ara

bluetooth ile internet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar benim sorum w300i ile internete nasıl bağlanırım? ama gprs kullanarak değil!
    Şimdi elimde bir adet w300i, bluetooth adaptör ve ADSL bağlantım var. Bu üç bileşeni bir araya getirerek w300i'mi internete çıkarmak istiyorum, nasıl olacak bu iş? Yapan bilen var mıdır acaba?

• kimse bilmiyor mu? arkadaşlar oluyor veya olmuyor da deseniz yeterli
  • Bende bu sorunun cevabını arıyorum.Henuz bende bulamadım.Ama bana bir yolu var gibi geliyor.
  • bende öle bişi duydum ama sanırım olmuyormuş
  • zamanında çok uğraşmıştım ama olmuyor yapabilenler olduğu söyleniyordu ama ben rastalamadım öyle birine, şehir efsanesi sanırım
  • Symbian işletim sistemine sahip telefonlarda yapıldıgını duymustum(hatta yapmıstım zamanında)ama, java destekleyenlerde olugunu sanmıyorum.
  • K750 ile ilgili bir yazı vardı aratırsanız işe yarayabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan.

Symbian işletim sistemine sahip telefonlarda yapıldıgını duymustum(hatta yapmıstım zamanında)ama, java destekleyenlerde olugunu sanmıyorum.

symbian la nasıl yapmıştın?
  • symbian ilede olmuyordu zaten sadece symbian için deneniyordu ama ben başarılı bir sonuç hiç görmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: azrael_13

Selam arkadaşlar benim sorum w300i ile internete nasıl bağlanırım? ama gprs kullanarak değil!
    Şimdi elimde bir adet w300i, bluetooth adaptör ve ADSL bağlantım var. Bu üç bileşeni bir araya getirerek w300i'mi internete çıkarmak istiyorum, nasıl olacak bu iş? Yapan bilen var mıdır acaba?

k790i topic'inde açıklamıştım,bizzat denedim ve bağladım
  • nokia 7610 ile yapabildim bu olayı.opera vb. gibi programlarla internette gezilebiliyor telefonda.yaklasık 6-7 ay gectigi için tam olarak hatırlayamıyorum ama en kısa zamanda arastırıp bulurum tekrar.
    quote:

Orjinalden alıntı: oksit

symbian ilede olmuyordu zaten sadece symbian için deneniyordu ama ben başarılı bir sonuç hiç görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.