Şimdi Ara

BLUETOOTH!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu forumda birçok kez geçmesine rağmen ben hala tam anlamadım ver sorun yaşıyorum. win xp sp2 var. usb bluetooth cihazını takınca sp2 kendi driverlarını kuruyor. sanırım sorun sp2 nin muhteşem driverlarında olsa ki, ben bilgisayardan cep telefonuna her türlü bilgiyi atabiliyorkern cep telefonundan bilgisayara bağlanılamıyor. usb bluetooth cihazının yanında ayrıca widcom driverı geliyor. bu sorunu nasıl çözerim, lütfen yardımlarınızı esirgemeyin...

• eğer telefondan bilgisayara atacaksan bluetooth software i çalıştırdıktan sonra my bluetooth places çift tıkla ve telefonunu gör daha sonra yine çift tıkla bilgisayardan telefonunun menülerine giriyorsun anlayacağın ama sadece resim video ve ses dosyalarının olduğu menüye. telefonundaki resim veya videoları görürsün masaüstüne sürükle ben böyle yapabiliyorum telefondan gönder dersem gitmiyor. tabi bütün bunları widcomm dedin diye yazdım eğer farklıysa olmayabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: inuyasha

konu forumda birçok kez geçmesine rağmen ben hala tam anlamadım ver sorun yaşıyorum. win xp sp2 var. usb bluetooth cihazını takınca sp2 kendi driverlarını kuruyor. sanırım sorun sp2 nin muhteşem driverlarında olsa ki, ben bilgisayardan cep telefonuna her türlü bilgiyi atabiliyorkern cep telefonundan bilgisayara bağlanılamıyor. usb bluetooth cihazının yanında ayrıca widcom driverı geliyor. bu sorunu nasıl çözerim, lütfen yardımlarınızı esirgemeyin...

aynı sorunla bende karşılaştım. şimdi sp2 kursun kendi driverini. sendeki usb nin driverını hiç kurmana gerek.

cep telefonundan pc ye atmak için sağ alt köşedeki bluetooth simgesine tıkla receive file de sonra telefondan yolla.
  • sağolun arkadaşlar, umarım bu sefer olur.
  • quote:

aynı sorunla bende karşılaştım. şimdi sp2 kursun kendi driverini. sendeki usb nin driverını hiç kurmana gerek.

cep telefonundan pc ye atmak için sağ alt köşedeki bluetooth simgesine tıkla receive file de sonra telefondan yolla

çok sağol kardeş, yöntemin işe yaradı, diğer herkese de teşekkür ederim
  • rica ederim
  • benimde başıma gelmişti aynı olay ben sp2 siz windows kurdum ve sorun ortadan kalktı birde driver tanıdıktan sonra arkadaşın dedini deniyim bilginiz için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.