Şimdi Ara

blizzard downloader sorun yasıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar blizzard downloader da 5.29 gb indirmem gereken var ama 3.91 gb yukle %73 durdu ve 2 gündür oldu yerde duruyo kapadım actım sonra bilgisayarı bile kapadım actım ama olmadı napmalıyım

• arkadaslar biri yardım edebilirimi
  • Download ekranında yeşil-sarı-turuncu yazı (Problem yok, Fİrewall'a takıldı gibi şeyler yazar) ve küçük bir daire şekli vardır, duruma göre renk değiştirirler. O yazıda nedeni belirtilmiştir. Büyük ihtimal ile HDD'de boş yer yok ve patch'i bilgisayarına indiremiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elemriel

Download ekranında yeşil-sarı-turuncu yazı (Problem yok, Fİrewall'a takıldı gibi şeyler yazar) ve küçük bir daire şekli vardır, duruma göre renk değiştirirler. O yazıda nedeni belirtilmiştir. Büyük ihtimal ile HDD'de boş yer yok ve patch'i bilgisayarına indiremiyordur.

sarı renkte The tracker is not responding. yazıyor interne var ama halen degisen bir durum yok bu durumu nasıl aşabilirim hdd bos yer var 21 gb kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redhard -- 20 Ekim 2010; 23:00:20 >
  • Bende de cok durdu kapatıp kapatıp tekrar başlattım en sonunda tutturmuştum dene derim hocam başka bieşy gelmiyor aklıma.
  • olmadı ama baska sekilde bir seteden indirdim oldu genede tesekkür ederim saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elemriel

Download ekranında yeşil-sarı-turuncu yazı (Problem yok, Fİrewall'a takıldı gibi şeyler yazar) ve küçük bir daire şekli vardır, duruma göre renk değiştirirler. O yazıda nedeni belirtilmiştir. Büyük ihtimal ile HDD'de boş yer yok ve patch'i bilgisayarına indiremiyordur.

"Fİrewall'a takıldı gibi şeyler yazar"
    işte bana böyle bişeyler yazıyo ve ne yapsam düzeltemiyorum :(
    Var mıdır bir önersi olan arkadaşlar...üç gündür makina açık ancak 4,47 GB indirebildi :(
  • Bende %20 ye geldiğinde kapamıştım PCyi ;ertesi gün gösterge %10 da takılı kaldı .Şu anda yüklenmiyor öyle kalıyor ...
  • aynı sorun bende de var arkadasım sorunsuz oynuordu onun dosyalarını hd ıle kendı bılgısayarıma aldım sonuc yıne aynı oyun acılıo ama success de kalıo sanırım format atmam gerekıor o da olmazsa yeter wow u bırakırım zaten vaktım de yok 1 ay oldu oynamıorum da
  • Blizzard downloader kullanmayalı 3-4 yıl oluyordur heralde..şimdi wowwiki 'ye giriyorsun oradan EU kısmından hotfile vs... linklerinden birisini seçip indiriyorsun...

İndirdikten sonra açacaksın dosyaları doğal olarak ,orada Updater yada installer gibi soyalar göreceksin onları dosya uzantı sırasına dikkat ederek yükleyeceksin

Blizzard Downloader çok yavaş oluyor bazen adamın sinir katsayısını zorluyor,bu şekilde patch indirmek daha hızlı her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalisXax -- 28 Ekim 2010; 3:17:48 >
  • Eğer downloader da problem yaşıyorsanız, firewall ayarlarınız ve modem ayarlarınız yapılmamış demektir.
    Firewall ayarları için:http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=19616
    Modem ayarları için:http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=19445
    Bu ayarları yaptığınızda sorunsuz downlaod edebilirsiniz.

• ilk iki paketi aldım ilk paketi yukledım sonra 3.2 gb pacth yukledı sonrada 5.29 gb pacth yukluyo ama cok yavas 7 saatte 600mb ındırdı daha kolay bi yolu yok mu. ikinci paketi daha yuklemedım yuklesem bı faydası olurmu?
  • valla en kolayyolu baska sitelerden arastırıp yapıcaksın ben öyle yaptım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.