Şimdi Ara

Blackberry Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
    Durum şöyle arkadaşlar bütçem kısıtlı e-postalarıma erişebileceğim interneti aktif olarak kullanabileceğim klavyesi olan mümkünse pdf ve office dosyalarını açabilen bir iş telefonu arıyorum.
    8320 curve - en çok hoşuma giden bu oldu.
    8820
    8707g
    8700g
    8310 curve
    8300
    ben bu modelleri buldum ama pek anlamadığım için öyle sahibindenden bakarak buldum. Çok bilgi sahibi değilim o yüzden sizlerede sormak istedim. Yukarıda yazdığım özelliklerde mümkünse facebook twitter vb sosyal paylaşım sitelerine erişimi olan klavyeli bunlar içinden ve ya fiyat aralığı bu modellere yakın olan bir blackberry önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler cevap veren herkese.

• Bütçeni söylersen yardım edebilirim
  • 300 lıra maksımum hocam
  • bütçeni biraz artırırsan eğer 8520 düşünebilirsin
  • bis paketi kullanmayi dusunuyorsunuz herhalde?bb sart degil ise daha once kullanmis biri olarak e63 tavsiye edebilirim mail konusunda gayet basarili az daha butce arttirip sifirini alabilirsiniz .bb olarakta eskide kalmis cihazlar yerine vodafone kampanyasindan yine bir 100 tl daha ekleyip sifir 8520 almanizi oneririm
  • bis hakkında da çok şey bilmiyorum ama bb çok hoş geliyo bana 8520 biraz pahalı gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobLucci -- 4 Ağustos 2011; 21:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobLucci

bis hakkında da çok şey bilmiyorum ama bb çok hoş geliyo bana 8520 biraz pahalı gibi sanki

BİS Olmadan BlackBerrynin Nokia 3310'dan farkı kalmaz hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manuel Neuer -- 4 Ağustos 2011; 21:58:18 >
  • çok astronomik midir peki fiyatı yani bu ihtiyaçlarım için blackberry almak mantıklımıdır
  • operatorun ne?
  • turkcell ama araştırdım şuan için blackberry almak mantıklı değil gibi görünüyor. e63 e72 gibi bir telefon + internet paketi sanırım yeterli olur
  • Fikrin neden degisti acaba ? ( ben alicamda bb ondan soruyorum)
  • biraz bis fiyatlarına baktım hocam en uygunu 17 tl bunun üzerine bir konuşma paketi olduğunu düşünürsek en az 30 tl telefon desek yine 200 300 tl minimum yani gereksiz gibi geldi şuan için. daha çok telefon giderleri şirket tarafından karşılanan insanlar için daha uygunmuş gibi :)
    ama son olarak sormak istediğim mesela 8320 modeliyle wireless üzerinden yukarıda yazdıklarımı yapabilir miyim ilk etapta bu da yeterli benim için. hatta kullanan kullanmış olan varsa bu modeli çok daha güzel olur. çünkü dediğim gibi öyle aman aman bir görünüş peşinde değilim yazdığım özelliklerde olsun işime yarasın yeterli. yani yardımcı olmak isteyen arkadaşlar 8320 üzerinden yorum yaparsa sevinirim. çok hoşuma gitti telefon nedense :)
  • Wifi ile facebook,twitter erisimi yaparsin.
  • BlackBerry Pearl 3G 9105 al 499 tl ve 3 g de var
  • peki normal bir internet paketi alsam mesela turkcellin 1 gb lık bis değil o zaman durum ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobLucci -- 5 Ağustos 2011; 0:27:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobLucci

peki normal bir internet paketi alsam mesela turkcellin 1 gb lık bis değil o zaman durum ne olur

Facebook,Twitter VS. Girebilirsiniz İnternet Paketi almasanızda. Wifiden bağlanabilirsiniz. Wifiden Baglanmak varken Net Paketine para vermeyın derım hocam..

Fakat BlackBerry'e Ait Özel APPleri Bis Olmadan Kullanamazsınız..

En Basit Örnek : BBM ( BlackBerry Messenger)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manuel Neuer -- 5 Ağustos 2011; 13:17:41 >
  • peki hocam bu saatten sonra 8320 almak mantıklımıdır yani ihtiyaçlarımı yazdım yukarda ihtiyacımı karşılıyo bence çok da çöpe atılan bir para değil hem ucuz oldukça hız açısından nasıldır yeterli mi kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. birde bazı kronik sorunları var sanırım kapanma donma wifi sorunu gibi bunlar için güncelleme vs. gibi çözüm bulundu mu sıkıntı yaşar mıyım sizin vereceğiniz cevaba göre hareket etmek istiyorum arkadaşlar onay verirseniz alıcam telefon içime sindi ama teknik özellik ıvır zıvır pek anlamıyorum yardımcı olun lütfen
  • guncelleme yapamazsin 8520'de de yapamazsin. 9300 en makul olani gibi duruyor. Ben sahsen onu almayi planliyorum. Bir bak istersen 9300 curve'e
  • güncelleme yapamazsın derken ?
  • yani surum guncellemesi. 9300'da buna izin varken diger curve de bu olanak yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.