Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.808
Cevap
37
Favori
795.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MAHKEME ERİŞİME KAPALI DESEDE GİRİLEBİLİR

1 secenekler - gelişmiş secenekler - tarayıcı yapılandır - hospot tarayıcı seciyoruz .

2 tarayıcı içinde seceneklerden tarayıcı yapılandırması internet Browser - Tarayıcı tanımlaması blackberry

3 tarayıcıya girin önbellek seceneklerinden hepsini silin

4 wifi kapalı iken http:/m.youtube.com a giriyoruz burada video üzerini bastığımızda wap ile bağlansınmı diyor .. --hayır -- diyoruz

5 wifiyi aktif hale getirin biraz bekleyin wifi bağlantısı sağlandıktan sonra

tekrar browsere girin az önceki wideoya tıklayın ve izlemeye başlayın

telekom engellemesinide bu şekilde aşıp wifi ile yotubeyi sorunsuz izleyebilirsiniz
  • Blackberry Storm için bir Capture programı var mı acaba?
    Yani ekran görüntüsü alma programı arıyorum.
  • öncelikle ekran resmi almak için

Plazmic CDK 4.7 tema programı
    http://blackberryrocks.com/2009/02/19/leaked-plazmic-cdk-47-beta-v41016-online/

Research In Motion BlackBerry Smartphone Simulators 4.6.0 bu program ile cihazınıza prograları yüklemeden önce önizleme yaparsınız ve ekran resimleri alabileceğiniz kullanışlı bir programdır

https://www.blackberry.com/Downloads/entry.do?code=060AD92489947D410D897474079C1477

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsalci -- 1 Mart 2009; 20:06:59 >

• Teşekkürler dostum.
    Hemen deniyorum...
  • Merhaba arkadaslar. bu forumda yeniyim. BLACKBERRY 9000 im var turkcellden aldim. MFI loader la unlock yapmak istedim tam olmadi. asmalarda formatladiktan sora desktop manager dan update edin yeni isletim sistemi yuklesin dior. ama update ederken yeni update yok diyor. kvk danda MEP kodunu aldim ama ekranim beyaz NO APPLICATION LINKED < FACTORY OS > yaziyor. nasil sistem yuklicem lutfen yardim edin. Tesekkur ederim
  • http://na.blackberry.com/eng/services/devices/#tab_tab_upgrade

yukardaki link Internet Explorer Tarayıcısı ile aç kesinlikle Internet Explorer olmak zorunda daha sonra açılan pencereden ubdate dersin ve en son yazılım yüklenir
    blackberry kesinlikle pc de takılı olucak ve kesinlikle deskop manager açık olucak ...
  • ben bb 8320 kullanıcısıyım. 2 gün önce versiyon yükseltme işlemini yaptım ve 4.5 i telefona kurdum . tamam bazı özellikler eklenmiş ama telefonumun gps

i silindi. uygulamalarda bb haritalar var ama telefonda porgram ve işaret gözükmüyor. kısacası menüdeki simge gitti. ikincisi de google map sorunu. önceki

versiyyonda kullanabiliyordum ancak şimdi açmıyor programı. versiyonu geri de yükleyemiyorum ve keşke 4.2 den vazgecçmeseydim diyorum şimdi. bu

har,ita ve google mapla ilgili sorunu çözmeme yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmooyy -- 11 Mart 2009; 21:47:58 >
  • bana bir tanıdığım kullandığı 8120 cihazı hediye verdi ve wifi bağlantısı yapamıyorum (evdeki wireless modemden) biraz araştırdım ve bes / bis birşeyler var kafam karıştı işin içinden çıkamadım. turkcell i aradım orda aylık 43 lira verip sınırsız abonelik teklif ettiler (2 mb sınırlı ise 25,95 komediye bak 2 mb) wireless modeme masrafsız nasıl bağlanabirim?
  • walla arkadaslar ben artık blackbery bold mkinemle cok rahat video izliyor ve
    muzik indiriyorum.
    Hattımda turkcell 1 sene taahhutlu...
    İYİ GÜNLER
  • Arkadaşlar blackberry bold da ses ve şarj işaretlerinin biraz sol kısmında internet bağlantısı iconuna benzer küçük bir icon çıkıyor.Bu iconun sol tarafında 1 yazıyor.

Bunun manası nedir acaba?
  • soruma cevap verip yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  • bu blackberry de ne menem bir aletmiş ne programlarını bulabildim ne oyunlarını. wifisi var ama evdeki modeme bağlanamıyorum.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___ukyo___

bana bir tanıdığım kullandığı 8120 cihazı hediye verdi ve wifi bağlantısı yapamıyorum (evdeki wireless modemden) biraz araştırdım ve bes / bis birşeyler var kafam karıştı işin içinden çıkamadım. turkcell i aradım orda aylık 43 lira verip sınırsız abonelik teklif ettiler (2 mb sınırlı ise 25,95 komediye bak 2 mb) wireless modeme masrafsız nasıl bağlanabirim?

telefonun wireless özelliği var ise modeme bağlanmak için ücret ödemezsin. belki de senin modeminin şifreleme metodunu telefon desteklemiyor olabilir. genelde wpa yı desteklemez ama... diğer bi ihtimal de telefonun browser ayarlarından olabilir.
  • Slm ;

Black Berry 8120 satın aldım. Ancak yaklaşık 5 dakikada bir güvenlik sorgulaması yapıp; kendi kendine restart yapıyor. Ne yapmalıyım?
  • bendeki sorun biraz büyük. menülerde gezerken cihaz kendini resetliyor. uncaught exception hataları verdiği de oluyor. sebebini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rKSm@N -- 19 Mart 2009; 20:31:50 >
  • merhaba arkadaşlar
    ASUS P526 kullanıyorum ve dün bb8100 buldum bir yerde.takaslık. forumuı okumadan önce hevesliydim ama çok sağolun.yazdıklarınızı görünce...
  • Merhaba,
    Benım sorunum hoperlor ıle ılgılı. Blackberry bold 9000 aldım. Ben konusmalarımı hep hoperlorden yapıyorum. Ancak karsıda konustugum herkes sesımın kesık kesık geldıgını soyledıler. 1 hafta gectıgı ıcın yenı aldıgım blackberryı turkcelle dolayısı ıle kvk ya ıade ettım. Yerıne 15 gun sonra sıfır baska bır blackberry verdıler. 1 hafta oldu gelelı yenı aletın ancak bundada aynı sekılde hoperlorden konusurken ses karsı tarafa kesık kesık gıdıyor. Versıyon son versıyon. Sınır oldum duzelmıyor. 3. defa ıade etmemmı lazım. Boyle hoperlor sorunu yasayan varmı? Lutfen bır fıkır verın nasıl duzelır bu?

Tesekkuler.
  • ya arkadaşlar yarına bb 8100 almayı düşünüyorum özelliklerinde wireless var diyor ancak internette bazı sitelerde var bazılarında yok diyor hangisi doğru google facebook falan bunlara girmek için kullanıcam yardım edin lütfen :) teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: gotaynak

Merhaba,
    Benım sorunum hoperlor ıle ılgılı. Blackberry bold 9000 aldım. Ben konusmalarımı hep hoperlorden yapıyorum. Ancak karsıda konustugum herkes sesımın kesık kesık geldıgını soyledıler. 1 hafta gectıgı ıcın yenı aldıgım blackberryı turkcelle dolayısı ıle kvk ya ıade ettım. Yerıne 15 gun sonra sıfır baska bır blackberry verdıler. 1 hafta oldu gelelı yenı aletın ancak bundada aynı sekılde hoperlorden konusurken ses karsı tarafa kesık kesık gıdıyor. Versıyon son versıyon. Sınır oldum duzelmıyor. 3. defa ıade etmemmı lazım. Boyle hoperlor sorunu yasayan varmı? Lutfen bır fıkır verın nasıl duzelır bu?

Tesekkuler.

Aynı sorunun ahize etkin halde konuşurkende var olması gerekiyor.Çnkü her koşulda sesiniz karşı tarafa tek bir kanaldan iletiliyor.Sadece sizin sesi aldıgını kanal değişiyor.Çok basit bir olay belki farknda olmamış olablrsinz ama bu durum operatornz ile ilgilide olabilir.Böyle bir sorun ile karşılaşmadım ama aklıma gelen ilk durumlar bunlar...Ayrıca KVK nın 15 gün içerisinde size geri dönüş yapmasıda bir mucize şanslısınız;)

• quote:

Orjinalden alıntı: yeter70

ya arkadaşlar yarına bb 8100 almayı düşünüyorum özelliklerinde wireless var diyor ancak internette bazı sitelerde var bazılarında yok diyor hangisi doğru google facebook falan bunlara girmek için kullanıcam yardım edin lütfen :) teşekkürler

BB8100 modelinde Wifi özelliği malesef yok, ve bildiğim kadarıyla 8100 modelinin piyasada bulunması da zor çünkü artık gelmiyor.
    Ancak istersen 8120 de Wifi var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.