Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.808
Cevap
37
Favori
795.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: birmarjinal

Arkadaslar selam ben sımdı bıs paket alacagım fakat turkcellde sadece bıs paketı var. Dakika sms bıslı bır kombınasyonu nasıl ayarlayabılırım turkcellde? 20 lıraya gnc 20 paketı var 1 gb 500 dakika 1000 sms onu bır de full bıs almayı dusunuyorum daha uygununu goremedım yardımlarınız ıcın tesekkurler

Zamanında kontörlü hattımı Faturalı Ben Yaptım Paketine taşımıştım. Taşıdığım için 5000 Turkcell içi sms hediye etmişti. Eğer kontörlü kullanıyorsanız aynı kampanya varsa böyle yaparak sms hediyesinden 1 yıl boyunca yararlanabilirsiniz.

Bunun dışında Genç Turkcell Ben Yaptım 500 paketi 21 liraya. Ancak içerik olarak pek cazip değil. Bence siz Turkcell İletişim Merkezine giderek hattınıza özel çıkan tarifelere bakın. Çünkü size ayrı bir teklif sunabiliyor Turkcell. Ayrıca Turkcell web sitesinde yer almıyor ancak Faturalı Genç Turkcell kullanıcılarına her yöne 5000 sms 5 Tl.'ye veriliyordu. Hala var mı bilmem ancak bunu da sadece müşteri hizmetleri söyleyebiliyor ve tanımlayabiliyor.

• Başka isteğin var mı ?Adam telefon alacak bütün analizini bize yaptırıyor.Alma kardeşim bu kadar şeye katlanmayıp millete rica ediyorsan, sabah sabah...Yurdum insanından 1 tane daha ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

Başka isteğin var mı ?Adam telefon alacak bütün analizini bize yaptırıyor.Alma kardeşim bu kadar şeye katlanmayıp millete rica ediyorsan, sabah sabah...Yurdum insanından 1 tane daha ..

Sabah Sabah.. İyi güldürdünüz beni. :D

Sorularıma cevap vermek bir kullanıcı için sadece 5 dakikalık bir işlem. Keşke benim olsa ben burada tanıtım yapsam çok mutlu olurum bu durumdan.
    Ayrıca, Tarafıma yönelik cevap istemiyorum sizden bu konuyla ilgili. Verseniz dahi ilgilenmeyeceğim. Hayırlı Günler kardeşim.
  • Dostum @zingfth arkadaş sorduğun sorularla ilgili araştırma yaparak cevaplarını bulabilirsin , herşeyin ayağına gelmesini bekleme baabında demek istemiş anladığım kadarıyla. Yanlış düşünüyorsam affola. Forumun bu bölümünde sorduğun soruyla alakalı hemen cevap gelmeyebilir bu durumdan ötürü kimseye de kızma hakkımız yok fakat birkaç konuda dikkat ettim hep aynı soruları sormuşsunuz. Ben BB 10 OS kullanmış fakat Passport ' u kullanma şansına sahip olamamış fakat yinede okuduyup edindiğim bilgiler neticesinde bildiklerimi yazayım.

Facebook stabil çalışmıyor son güncelleme ile ne yaptılar bilmiyorum ama BB World ' de Facebook uygulamasına saydıran çok. Ben neticede delirip eski versiyonu kurmuştum. Whatsap stabil , sorun yok. İnstagram ' ın resmi uygulaması yok fakat resmi uygulamasından çok daha iyi paralı uygulamalar var marketinde. Söylemeden edemeyeceğim; Passport ' un ekranında İnstagram kullanmak tamamen bir ayrıcalık. Twitter stabil fakat ios ve android işletim sistemlerinde gelen son çıkan ek özellikler yoktu. Telefon Android falan olmayacak bunu nereden duydunuz?

Kamera konusunda birşey diyemeyeceğim fakat piyasadaki en iyi görüntü kalitesine sahip ayrıca ois desteği bulunan iyi kameralı cihazlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Detaylar için internette karşılaştırma fotoları var onlara bakarsan daha net bilgi edinirsiniz. Zira burada birçok kişinin Passport ve iphone , Htc one m9 gibi cihazlarla görüntü kalitesi karşılaştırma imkanı da yok.

Hat üzerinden görüntülü görüşme Samsung harici cihazlarla yapamazsınız.

Şarjınız ortalama 2 gün gider (2g ve mobil veri açık iken) fakat push mail servisi gibi servisler kullanmıyorsanız mobil veriyi kapamaya dikkat edin. Şarj hususunda en iyi cihazlardan biridir. Kılıfları online sipariş ile internetten bulabilirsin. İstanbul ' da isen Sirkeci' de bulabilirsin. Bir arıza durumunda parçasını bulman zor. Ösym görevli işlemleri sitesi Flash animasyonlar içermiyorsa bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Son sorunuz için yukarıda yazdığım cümle geçerli. Benden bu kadar. Passport kullanan arkadaşlar imkanlar dahilinde daha ayrıntılı bilgi verebilir.

• Merhaba arkadaşlar, BlackBerry Classic kullanıyorum, hattım Turkcell. 4.5G sorgulaması yaptığımda cihaz uyumlu değildir diye cevap geldi ancak benim bildiğim kadarıyla uyumlu. Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Dostum @zingfth arkadaş sorduğun sorularla ilgili araştırma yaparak cevaplarını bulabilirsin , herşeyin ayağına gelmesini bekleme baabında demek istemiş anladığım kadarıyla. Yanlış düşünüyorsam affola. Forumun bu bölümünde sorduğun soruyla alakalı hemen cevap gelmeyebilir bu durumdan ötürü kimseye de kızma hakkımız yok fakat birkaç konuda dikkat ettim hep aynı soruları sormuşsunuz. Ben BB 10 OS kullanmış fakat Passport ' u kullanma şansına sahip olamamış fakat yinede okuduyup edindiğim bilgiler neticesinde bildiklerimi yazayım.

Facebook stabil çalışmıyor son güncelleme ile ne yaptılar bilmiyorum ama BB World ' de Facebook uygulamasına saydıran çok. Ben neticede delirip eski versiyonu kurmuştum. Whatsap stabil , sorun yok. İnstagram ' ın resmi uygulaması yok fakat resmi uygulamasından çok daha iyi paralı uygulamalar var marketinde. Söylemeden edemeyeceğim; Passport ' un ekranında İnstagram kullanmak tamamen bir ayrıcalık. Twitter stabil fakat ios ve android işletim sistemlerinde gelen son çıkan ek özellikler yoktu. Telefon Android falan olmayacak bunu nereden duydunuz?

Kamera konusunda birşey diyemeyeceğim fakat piyasadaki en iyi görüntü kalitesine sahip ayrıca ois desteği bulunan iyi kameralı cihazlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Detaylar için internette karşılaştırma fotoları var onlara bakarsan daha net bilgi edinirsiniz. Zira burada birçok kişinin Passport ve iphone , Htc one m9 gibi cihazlarla görüntü kalitesi karşılaştırma imkanı da yok.

Hat üzerinden görüntülü görüşme Samsung harici cihazlarla yapamazsınız.

Şarjınız ortalama 2 gün gider (2g ve mobil veri açık iken) fakat push mail servisi gibi servisler kullanmıyorsanız mobil veriyi kapamaya dikkat edin. Şarj hususunda en iyi cihazlardan biridir. Kılıfları online sipariş ile internetten bulabilirsin. İstanbul ' da isen Sirkeci' de bulabilirsin. Bir arıza durumunda parçasını bulman zor. Ösym görevli işlemleri sitesi Flash animasyonlar içermiyorsa bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Son sorunuz için yukarıda yazdığım cümle geçerli. Benden bu kadar. Passport kullanan arkadaşlar imkanlar dahilinde daha ayrıntılı bilgi verebilir.

İnanın çok araştırma yaptım ama genelde aradığım cevapları bulamadım. (bütün sayfalara bakma fırsatı bulamadığımı söyleyebilirim)
    Mesajınız için Çok Teşekkür ederim.. Bugün sipariş vereceğim. Geldiğinde bu ekrandan düşüncelerimi aktarmayı planlıyorum.
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Merhaba arkadaşlar, BlackBerry Classic kullanıyorum, hattım Turkcell. 4.5G sorgulaması yaptığımda cihaz uyumlu değildir diye cevap geldi ancak benim bildiğim kadarıyla uyumlu. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Ben de Passport kullanıyorum. Aynı sorun bende de var telefon 4.5G destekliyor ancak Turkcell desteklemiyor diyerek hizmet veremeyeceklerini belirtiyor. Hatta hediye 1 GB interneti bile tanımlayamadılar ben de bir iPhone aracılığıyla interneti tanımlayıp Passport'umda kullandım. Neler olacağını 1 Nisanda 4.5G'ye geçince hep birlikte göreceğiz. Bakalım Turkcell dünyanın dört bir yanında 4G özelliği kullanılan bu cihazlarımıza 4.5G hizmeti verebilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: West Coast

quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Merhaba arkadaşlar, BlackBerry Classic kullanıyorum, hattım Turkcell. 4.5G sorgulaması yaptığımda cihaz uyumlu değildir diye cevap geldi ancak benim bildiğim kadarıyla uyumlu. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Ben de Passport kullanıyorum. Aynı sorun bende de var telefon 4.5G destekliyor ancak Turkcell desteklemiyor diyerek hizmet veremeyeceklerini belirtiyor. Hatta hediye 1 GB interneti bile tanımlayamadılar ben de bir iPhone aracılığıyla interneti tanımlayıp Passport'umda kullandım. Neler olacağını 1 Nisanda 4.5G'ye geçince hep birlikte göreceğiz. Bakalım Turkcell dünyanın dört bir yanında 4G özelliği kullanılan bu cihazlarımıza 4.5G hizmeti verebilecek mi?

Kardeş acaba SIM kartımı değiştirsem mi yoksa Nisan ayını beklesem? Karar veremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• cartographer C kullanıcısına yanıt
    Sizin bileceğiniz bir durum değiştirseniz de değiştirmeseniz de Turkcell sorunun telefondan kaynaklandığını belirtecek. Hazır değişimler ücretsizken değiştirin derim Nisandan sonra yine değişim için 20 lira isterlerse şaşırmam Turkcell bu sonuçta sağı solu belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: West Coast

Sizin bileceğiniz bir durum değiştirseniz de değiştirmeseniz de Turkcell sorunun telefondan kaynaklandığını belirtecek. Hazır değişimler ücretsizken değiştirin derim Nisandan sonra yine değişim için 20 lira isterlerse şaşırmam Turkcell bu sonuçta sağı solu belli olmaz.

Anladım, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi geceler blackberry z10 telefonum var ekranı kırıldı içinde önemli veriler var ekranını yaptırmadan bu bilgileri alma şansım var mı acaba? pcye bağladığımda ekrana sadece şarj,sd karta eriş,yazılımı yükle seçenekleri çıkıyor fakat hiç bir şekilde basamıyorum :( var mıdır bir yöntemi?
  • blacberry kullanıyorum durup dururken kapanıyo sonra tekrar açılıyo bataryası mı bozulmuştur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: idilkaaa

blacberry kullanıyorum durup dururken kapanıyo sonra tekrar açılıyo bataryası mı bozulmuştur?

Olabilir dostum bu arada hoş geldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bujilermemeyapmış

Arkadaşlar iyi geceler blackberry z10 telefonum var ekranı kırıldı içinde önemli veriler var ekranını yaptırmadan bu bilgileri alma şansım var mı acaba? pcye bağladığımda ekrana sadece şarj,sd karta eriş,yazılımı yükle seçenekleri çıkıyor fakat hiç bir şekilde basamıyorum :( var mıdır bir yöntemi?

Blackberry Link programı ile yedekleyebilirsiniz ancak. Cihazı bağladığınızda bağlanması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahrayıceditli 77

quote:

Orijinalden alıntı: idilkaaa

blacberry kullanıyorum durup dururken kapanıyo sonra tekrar açılıyo bataryası mı bozulmuştur?

Olabilir dostum bu arada hoş geldin

hoşbulduk teşekkür ederim
  • Arkadaslar, parola koymustum telefona ama resimli parolayi kullaniyordum, bu nedenle gercek parolami kullanmiyordum, unutmusum haliyle. Bilgisayara baglayinca parola istedi, yankis girdim birkac kere. Telefona gecince de resimli parola yerine asil parolayi istemeye basladi. Anlayacaginiz 9. denemeye geldim, acamadim telefonu.

Simdi birkac sorum var.

Birisi 9/10 yaziyor. Bu, 9. denemeyi yaptin mi diyor yapmak uzeresin mi diyor? Yani 1 deneme hakkim mi kaldi 2 mi?

İkincisi bilgilerim silinmeden bunu acmanin yolu var mi?

Ucuncusu de bu saydigi yanlis parola denemeleri bir sure sonra sifirlaniyor mu? 9/10 yazan yer sifirlanir da yeni deneme sansim olur mu yani?

Kaldim oylece, yardim edin lutfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bugünkü facebook güncellemesinin ardından facebook hub'dan silindi
    eklemenin yolunu da bulamıyorum
    help !
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribu

bugünkü facebook güncellemesinin ardından facebook hub'dan silindi
    help !

Whatsapp ve Facebook güncellemelerinden sonra HUB da yer almıyacakmış. Face10 uygulamasını satın almanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

help !

Whatsapp ve Facebook güncellemelerinden sonra HUB da yer almıyacakmış. Face10 uygulamasını satın almanız gerekir.

Hub'sız What's App. Oha. Allah'tan uzun zaman önce bırakmıştım what's app'i.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

help !

yok artık !! şaka gibi :s

cevap için teşekkür ederim. beni boşu boşuna uğraşmaktan kurtardınız.
    iyi akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.