Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
37
Favori
48.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur106

2 sezon ne zaman bellı oldu mu yada onay aldı mı ? bu nedır ya 8 bolum olur mu ????

Pek starz a yakışan bir dizi değil zaten. Iptal edilir 2. Sezon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin 2. sezonu çekilecek.
  • 2. sezonun zamanı belli oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

2. sezonun zamanı belli oldu mu?

İmdb'de 2. sezon açık gözüküyordu, zamanını bilmiyorum.
  • Dizi yokluğunda eh işte izletiyor kendini. Yukarıda yorumlarda Spartacus ile karşılaştıranlar olmuş, her izlediğiniz diziyi Spartacus ile karşılaştırmak nedir ya?
  • İlk sezon için 7/10

Diziyi izledim beğendim ama hikayede hani bir yerler tam oturmuyor, bilgi eksikliği oluyor bende. Belkide bölümleri ardarda izlediğim içindir ama yapboz tam anlamıyla oturmadı kafamda. Yada hikayeyi iyi yediremiyorlar.

Bunun haricinde görsellik, müzikler anlamında beğendim. Oyunculuklarda yeterince iyi. Ama "Spartacusun yerini doldurmaya geldi" denilen bir dizi için yeterli etkiyi yapmadı.

Ayrıca eşekherifin altyazılarında bazı metinler doğru-tam çevrilmemiş. Öyle anlar oluyorki cümleyi tam çevirmemiş kelime kelime sözlük anlamlarını yazmışlar. Yada tam o manaya gelmiyor çeviriler. Game Of Thrones taki çeviri kalitesi ve özen yok. e2 deki çeviri çok daha kaliteli.

Vane bir türlü ısınamadım bu herife. Adam aşırı kasıntı duruyor rolde, karizma olacam diye b.konu çıkartıyor sanki.

Hikayeyi tam olarak detaylı anlamış arkadaşlar asağıdaki sorularıma cevap verirse, ayrıca başka tarih temalı dizi önerisi yapan olursa çok makbule geçer.

*Vane in adamlarını aldığı herif kimdir nedir necidir ? Eskiden tayfası olduğu kaptanmı ? Neden korsanlığı bırakmış ?

*Urca ne demeye altın taşıyor ? Urcanın seyehat güzergahı neden başka bir gemideydi ? İlk gemideki aşçı herif neden bir sayfayı yırttı, eğer gizli birşeyse bu aşçı nereden biliyor bu güzergah kitabını ?

*Flintin amacı altını ele geçirince bir kısmını çalıp Nassauyu güçlendirip başına geçmek ve korsancılık oynamaya son vermek. Yanlışmı anladım ?

*Eleanor ne ayak, son durumda Guthrie ailesinin bağlantıları olmadan ticaret yapmaya karar verdiler ee bu durumda Eleanoru kim neden s.. takıyorki ?

*Haringhold ne kadar güçlü ? İngilizlerin Hisarı korumak için bıraktığı bölüğün komutanımı nedir ? Ayrıca neden Haringhold Vayne'in cezasının kaldırılmasını istedi ? Onane ?

*Flintle Barlow hatunu arasındaki tam muhabbet nedir ? Tamam evliyken Flinte kaçmış bu kadın. İdam cezasımı almışlar neden kaçıp gelmişler tam anlayamadım olayı ?

*Flintin tayfayı kullanıp bir gemiyimi basıp öldürdüğü adam ve kadın kim ? Barlow neden ölmelerini istemiş ?

*Billy i öldürdüğünü Flint itirafmı etti sanki ? Billye sahip çıksaydın şu an aramızda olurdu gibi birşey söyledi 7. bölümde.

*Guthrie ailesi Elanor ve babasını Nassau ya gidin kaçakçılık yapın diyemi göndermiş ? Yoksa bir sürgündeyken frsat görüpmü başlamışlar.

*Uşak Scott Elanora aşıkmı ? Bu ne bağlılık

*Vayne ile Eleanor neden ayrılmış ? Max ile Eleanor arasındaki lezbiyen aşkı nasıl oluyor anasını satayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoneyTalks -- 2 Ağustos 2014; 11:09:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

İlk sezon için 7/10

Diziyi izledim beğendim ama hikayede hani bir yerler tam oturmuyor, bilgi eksikliği oluyor bende. Belkide bölümleri ardarda izlediğim içindir ama yapboz tam anlamıyla oturmadı kafamda. Yada hikayeyi iyi yediremiyorlar.

Bunun haricinde görsellik, müzikler anlamında beğendim. Oyunculuklarda yeterince iyi. Ama "Spartacusun yerini doldurmaya geldi" denilen bir dizi için yeterli etkiyi yapmadı.

Ayrıca eşekherifin altyazılarında bazı metinler doğru-tam çevrilmemiş. Öyle anlar oluyorki cümleyi tam çevirmemiş kelime kelime sözlük anlamlarını yazmışlar. Yada tam o manaya gelmiyor çeviriler. Game Of Thrones taki çeviri kalitesi ve özen yok. e2 deki çeviri çok daha kaliteli.

Vane bir türlü ısınamadım bu herife. Adam aşırı kasıntı duruyor rolde, karizma olacam diye b.konu çıkartıyor sanki.

Hikayeyi tam olarak detaylı anlamış arkadaşlar asağıdaki sorularıma cevap verirse, ayrıca başka tarih temalı dizi önerisi yapan olursa çok makbule geçer.

*Vane in adamlarını aldığı herif kimdir nedir necidir ? Eskiden tayfası olduğu kaptanmı ? Neden korsanlığı bırakmış ?

*Urca ne demeye altın taşıyor ? Urcanın seyehat güzergahı neden başka bir gemideydi ? İlk gemideki aşçı herif neden bir sayfayı yırttı, eğer gizli birşeyse bu aşçı nereden biliyor bu güzergah kitabını ?

*Flintin amacı altını ele geçirince bir kısmını çalıp Nassauyu güçlendirip başına geçmek ve korsancılık oynamaya son vermek. Yanlışmı anladım ?

*Eleanor ne ayak, son durumda Guthrie ailesinin bağlantıları olmadan ticaret yapmaya karar verdiler ee bu durumda Eleanoru kim neden s.. takıyorki ?

*Haringhold ne kadar güçlü ? İngilizlerin Hisarı korumak için bıraktığı bölüğün komutanımı nedir ? Ayrıca neden Haringhold Vayne'in cezasının kaldırılmasını istedi ? Onane ?

*Flintle Barlow hatunu arasındaki tam muhabbet nedir ? Tamam evliyken Flinte kaçmış bu kadın. İdam cezasımı almışlar neden kaçıp gelmişler tam anlayamadım olayı ?

*Flintin tayfayı kullanıp bir gemiyimi basıp öldürdüğü adam ve kadın kim ? Barlow neden ölmelerini istemiş ?

*Billy i öldürdüğünü Flint itirafmı etti sanki ? Billye sahip çıksaydın şu an aramızda olurdu gibi birşey söyledi 7. bölümde.

*Guthrie ailesi Elanor ve babasını Nassau ya gidin kaçakçılık yapın diyemi göndermiş ? Yoksa bir sürgündeyken frsat görüpmü başlamışlar.

*Uşak Scott Elanora aşıkmı ? Bu ne bağlılık

*Vayne ile Eleanor neden ayrılmış ? Max ile Eleanor arasındaki lezbiyen aşkı nasıl oluyor anasını satayım

Soruları yanıtlayabilecek bir babayiğit yokmu

• Bence gayet iyi bi dizi kendini izlettiriyo en azından ben öyle düşünüyorum. İlk sezon hoşuma gitti gerçekten.

• Vane in yanındakiler normal adam korsanlık yapmıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam. Kabasakal sanırım o adam.

Urca niye altın taşıyor, başka gemideki aşçıda ne arıyordu rota onu bizde bilmiyoruz açıklanmadı dizide.

Flint, Nassau'nun başına geçmek istiyor ama görmediğimiz daha değişik fikirleri olabilir. kırk tilki dolaşıyor adamda.

Eleanor, olmadan diğer adamları orada kimse iplemez çünkü. Soyadına ithafen iş yapacaklardır gene.

Haringhold, Nassauda ki mal varlığı ve gemi olarak en güçlü kişi. Bu yüzden Hisar'ı elinde tutuyordu. Vane'i affetmese Vane Hisar'ı ve NAssau'yu toplarla yok edecekti zaten.

Barlow kadını prenses di galiba. Koskoca eyalette prensesi kaçırmak kolay değil. Yakalanmamak için kaçacaklar elbet. İdam cezası belki yoktur ama hapis durumları vardır illaki cezasız kalmaz.

Kadın niye öldü bilmiyoruz. Flint orada yalanı sıktı biraz. Görürüz illaki ileride.

Billy'i öldürdüğünü itiraf etmedi, ama tahmin ediyorlar. Sahip çıksaydın muhabbeti kontrolün altına alıp, çok fazla soru sormasını engellemeliydin gibi söylüyor.

Uşak Elenora aşık galiba bunu bende düşündüm.

Adaya gelip korsan ticaretine nasıl başladılar bilmiyorum.

Vane ve Elenor aldatma sonucu ayrıldılar galiba, belki yanlış hatırlıyorumdur.

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
  • 2.sezonun başlangıç tarihi 24 Ocak olarak açıklandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

2.sezonun başlangıç tarihi 24 Ocak olarak açıklandı.

• Dizi, 3.sezon onayını aldı.

• Aksiyon lazım artık ilk sezon çok durağandı.
  • arkadaşlar yorumlar genelde olumsuz olunca çok kararsız kaldım geçtiği dönem beni cezbediyor ama konu işlenişi bakımından kötü ve çok durağan denmiş ne yapayım başlayayım mı, tavsiye ediyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar yorumlar genelde olumsuz olunca çok kararsız kaldım geçtiği dönem beni cezbediyor ama konu işlenişi bakımından kötü ve çok durağan denmiş ne yapayım başlayayım mı, tavsiye ediyor musunuz ?

kötü olsa 3.sezon onayını almazdı. İnsanlar aksiyonu az diye beğenmedi diziyi yoksa gayet güzel bir dizi..
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz zaten bölüm sayısı az ve şimdilik 1 sezon var en iyisi ilk sezonu izleyip öyle karar vermek olacak sanırım.
  • 2. sezonu merakla bekliyorum. Herkes Flint'e ağır eleştiriler getiriyor fakat korsan dediğiniz Flint gibi olmalı.

#Flint'inAskerleriyiz!
  • Konu unutulmuş.

3 yeni video yayınlandı, özellikle Set Tour çok iyi Bu arada gemilerin gerçek olduğunu bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 17 Kasım 2014; 19:51:32 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.