Şimdi Ara

Black Ops Kötü Yanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhaba oyunu çıktığı günden beri multiplayer oynuyorum ve oyun içi failler dolu örneğin ;

Adamla karşı karşıyayım yere RPG sıkıyorum ben ölüyorum adam ölmüyo taşmı atıyorum RPGmi çakıyorum belli değil.

Duvara yakın bir yere care package attığında alınmıyor buga giriyor.

Sniperlarda hep hitmarker çıkıyor arada bir one shot kill oluyor.

Öldürdüğüm adam 2 metre yanda oyuna başlıyor.

Bir kere olmuştu adamın arkasındaydım bıçakladım hitmarker çıktı ve şok oldum 2 vuruşta öldü

Sniperlarda QuickScope olmuyor bakıyorum Theaterdan adamı vuruyorum ama ölmüyor Patch ile kaldırdılar galiba.

Benim gördüklerim bunlar bunlar ile karşılaşanlar veya daha değişik şeyler yaşayanlar varsa sevinirim

• qs nin kalkması bence iyi bir özellik.

kötü özelliklere gelirsek:
    -adamla karşı karşıyayken ışık hızında yere yatıyor ve beni vuruyor. aniden yere yatan biris bırakın hedefi vurmayı silahı bile doğru düzgün doğrultamaz karşısındakine ama %100 isabetlilik var cod da.
    -silah sesleri felaket
    -grafikler 2010 a ait gibi durmuyor.
    -soğuk savaş döneminde geçen oyunun multiplayer ında en kral otomatik kurulan hedefi gören silahlar var. 2010 yılındayız şu anda bile yok böyle teknoloji.
    -bıçak fırlatma olayı resmen saçmalık. pompalı tüfek tek atışta öldürmezken bıçağın tek vuruşta öldürmesi tamamen saçmalık. nedir bu bıçağın gücü hala anlamadım.
    -köpekler tek ısırıkta öldürüyorlar. yorum yok...
    -hop hop hoplayarak ateş eden, saniyesinde sniperdan tabancaya geçip bekleme payı olmadan ateş edenler var. silahı ne ara koydun tabancayı ne ara aldın be adam?

neyse ben saymaktan yoruldum. gerisini başkaları yazsın.

• QuickScope kalkmadı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan*

QuickScope kalkmadı ki

ben rastlamadım en azından
  • o köpekler kuduz ondan tek ısırıkta nakavt :D, bıçak olayı harıtanın diger ucuna kadsr gidenilen ve tekde insanı öldüren bir silah vay be :D ve yine yazıyorum grafikler kötü
  • En uyuz yanı, yapımcısı Treyarch'ın bir türlü öğrenemediği zayıf silah sesleri ve oyun atmosferi.
    .
    Silah sesleri MW serisindeki gibi değil kesinlikle, COD5 WaW da aynı şekilde rezil silah seslerine sahipti, aynı özellik devam ediyor.
    .
    Ve ne olursa olsun oyunun Infinity Ward yapımı olmadığı açık, sizi saran o adrenalini yüksek savaş atmosferini Treyarch oyunlarında göremiyorsunuz, WaW'da böyleydi, Black Ops'da da devam ediyor malesef...
  • 1-Kasıyor
    2-Kasıyor
    3-Kasıyor
    4-Lag
    5-Kasıyor
    6-Kasıyor
    7-Connection Interrupt
  • Aynen 1968 mi ne yılında geçiyor Thermal, Motion Sensor, Jammer gibi şeyler var bide LAGx diye bir clan var onun youtube'de videosunu izlerseniz görürsünüz adamın ayak parmak ucuna frag çarpıyo ve adam ölüyor.Buda link videonun ortalarında frag çarpma bölümü

Link : Black Ops Release Funtage (LAGx)
  • Quick scope un perki değişti sadece. Birde hızlı silah değiştirmenin de perki var. Kasılma evet var. Fps bazen çok fazla düşüyor. Ama lag olayı girilen sunucu ile alakalı bazıları gerçekten bozuk ping 80 olmasına rağmen takılmadan oynanmıyor. Ayrıca spawn noktaları aşırı problemli demolition modunda düşmanın base e gidersen cümbüş kaçınılmaz oluyor valla.
  • Senaryo açısından ele alırsak:
    -Fazla amerikan milliyetçiliği yapılmış. Yani bir kere de yenildikleri yeri gösterseler mausu kırıcam. (Heli bölümünde sağ tık gitti :))
    -Bazı yerler inanılmaz kolayken, bazı yerler inanılmaz zor. Tam havaya girdim derken Alex'in sorgu odasında buluyorsunuz kendinizi.
    Genel olarak:
    -Yapay zeka bazı yerlerde basit. Birkaç yerde bilerek spawn olmayı denedim. Düşman hep aynı yerden aynı kişiler ile geliyor. Buraları es geçmişler.
    -Oyun bende hiç fps düşüklüğüne uğramadı. (Profilimden sistem özelliklerine bakabilirsiniz.)
    -Konunun Vietnam sıralarında geçmesi, gene herkesi üzdü. Treyarch, modern savaşlardan anlamıyor ama, iyi senaristler buluyor.
    -Bazı yerlerde bilerek spawn oldum demiştim, bazı yerlerde de harbiden oldum. O yerlerin birinde (Raznow ile kaçışta) üst merdiven spawn noktası durumunda. Spawn olur olmaz birden 8 tane düşman ardı ardına beni hedef alıyor. Halbuki 2 tane vardı ben öldüğümde. Burada fazlaca saçmalamışlar.
    -Florasanların hiçbirini kıramadım. Bazı binalar yıkılmadı. (Sanki çelik kaplama tövbe tövbe)
    -CoD'un meşhur özelliği "yerdeki adamın direnci" hala tekli tabancalar ile yapılıyor. Ya yanında sinek gibi uzi var. Vursana beni onla. Yook illa tekli ile.

Tek + tarafı MW2 deki gerçekçi adam öldürme bunda zirve yapmış. Ayak, kol, el, kafa çok ciks bir biçimde kopabiliyor.
    Senaryo, dediğim gibi fazla milliyetçi. Bir rus veya kübalı olsam oynamazdım. Vietnam'a iyi davranmışlar bu sefer.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsG

En uyuz yanı, yapımcısı Treyarch'ın bir türlü öğrenemediği zayıf silah sesleri ve oyun atmosferi.
    .
    Silah sesleri MW serisindeki gibi değil kesinlikle, COD5 WaW da aynı şekilde rezil silah seslerine sahipti, aynı özellik devam ediyor.
    .
    Ve ne olursa olsun oyunun Infinity Ward yapımı olmadığı açık, sizi saran o adrenalini yüksek savaş atmosferini Treyarch oyunlarında göremiyorsunuz, WaW'da böyleydi, Black Ops'da da devam ediyor malesef...

evet silah sesleri çok iğrenç.eğer iyi bir ses sistemiiniz varsa çok yazık.MOH 2010 da çok daha kaliteliydi.birde oyunda video ayarlarını minimum yapmama rağmen takılmalar yaptı.
  • Sesler berbat,müzik olsun,silahlar olsun herşeyiyle berbat

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

-adamla karşı karşıyayken ışık hızında yere yatıyor ve beni vuruyor. aniden yere yatan biris bırakın hedefi vurmayı silahı bile doğru düzgün doğrultamaz karşısındakine ama %100 isabetlilik var cod da.
    -hop hop hoplayarak ateş eden, saniyesinde sniperdan tabancaya geçip bekleme payı olmadan ateş edenler var. silahı ne ara koydun tabancayı ne ara aldın be adam?

Arkadaşın bahsettiği iki özellik gerçekten sinirini bozuyor insanın

• quote:

Orijinalden alıntı: beekkoo

quote:

Orijinalden alıntı: TsG

En uyuz yanı, yapımcısı Treyarch'ın bir türlü öğrenemediği zayıf silah sesleri ve oyun atmosferi.
    .
    .

evet silah sesleri çok iğrenç.eğer iyi bir ses sistemiiniz varsa çok yazık.MOH 2010 da çok daha kaliteliydi.birde oyunda video ayarlarını minimum yapmama rağmen takılmalar yaptı.

MOH 2010'DA Gerçekten Muhkemmel Silah Sesleri , Black Ops ta da Öyle Olsa Ozaman Tadından Yenmezdi.

• efekten,grafikten ziyade bu kasma problemleri olmasa milletin hiç bir problemi olmayacak-mw3 çıksın bir an önce :D
  • EVET, SORULARININ HEPSİ ASLINDA OYUNDAKİ BUGLAR DEĞİL, TAM TERSİ FİZİK KURALLARI. AÇIKLIYORUM TEKER TEKER:

Adamla karşı karşıyayım yere RPG sıkıyorum ben ölüyorum adam ölmüyo taşmı atıyorum RPGmi çakıyorum belli değil.

RPG uzaktan çatır çatır çakıyor vallahi.Bİnayı yıkıyor.Yakın temas yasaklanmış olabilir PRIMARY weapon olarak kullanılmasın diye..

-

Duvara yakın bir yere care package attığında alınmıyor buga giriyor.

***Buga falan girmiyor o care package.Yukarı dogru (gök yüzüne) bakarsan package helikopter ile geliyor.Attıgın yere dikkat et kısaca.Binanın üstüne düşebiliyor.Fizik kuralı işte kısaca.***

Sniperlarda hep hitmarker çıkıyor arada bir one shot kill oluyor.

***Normal.bendede aynen öyle. bug deilki :S***

Öldürdüğüm adam 2 metre yanda oyuna başlıyor
    .
    ***Oyunda equipments bölümüne bakarsan, item göreceksin.Oyunda canlıyken o itemi bir yere at, öl.Orda doğuyorsun..
    not: attıgınız yere dikkat edin çünkü düşman kaynıyo heryer. direk patlatıyolar onu**
    *

Bir kere olmuştu adamın arkasındaydım bıçakladım hitmarker çıktı ve şok oldum 2 vuruşta öldü
    ***Bıçak ara sıra sekebiliyor, sekmekten kastım sen vurdum zannederken tam tersine vurmuyorsun.Banada oldu 2 kez. bıçakla öldüremedim.İNT hızına göre flaan filan deişiyor***

Sniperlarda QuickScope olmuyor bakıyorum Theaterdan adamı vuruyorum ama ölmüyor Patch ile kaldırdılar galiba.
    **QS kalktı zaten.***

Benim gördüklerim bunlar bunlar ile karşılaşanlar veya daha değişik şeyler yaşayanlar varsa sevinirim

• care packe ye sanırım fazla yuvarlanma özelliği verilmemiş eger duvar dibine atıyorsan yukardan binaya çarpıp yuvarlana bilir ama helikopterden dümdüz inerse binanın üstünde kalır veya yarısı duvarın içinde kalır.detaylar her zaman önemlidir
  • singledaki checkpoint sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

care packe ye sanırım fazla yuvarlanma özelliği verilmemiş eger duvar dibine atıyorsan yukardan binaya çarpıp yuvarlana bilir ama helikopterden dümdüz inerse binanın üstünde kalır veya yarısı duvarın içinde kalır.detaylar her zaman önemlidir

yok yuvarlanıyor
    heliden dustugunde bana bıkere ters dusmustu qwewe :D ciddiyim, yataydı resmen.Ama öyle BİTİRİM binalara düştügü zaman bişe yapamıyorsun.5 KS üstüne git bir soguk su ic.

• belkide içinde copper gunner vardı yada köpüşler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

belkide içinde copper gunner vardı yada köpüşler :D

:D:D:D::D:D

Köpüşler fena ya. :d
    2 tanesi sıkıştırdı WMD mapinde. tek ısırıga gittik. :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.