Şimdi Ara

Black Friday Amazon (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
9.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amazondan bir satıcı correos kargo fiması ile(İspanya) gönderim yapacağını söylüyor. Gümrükte sorun olur mu fedex dhl gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonjustice

Black Friday Amazon

Dolar türünden ödeme yapın.Tutar 157,83 TL

75 euro altı sınırda kalmaz.Gayet iyi fiyat.Burda sandisk sansa zip i 140 tl ye satıyor satıcılar.

Vsonic Gr06 ve koss portapro kulaklıklarım var.

Aklım hep önceden aldığım fakat bir haftada sağ kulaklıktan ses gelmeme sorunuyla kenara atıığım nuforceda kaldığı için nuforce kulaklığı sipariş ettim.Ses tarzı çok hoşuma gidiyor fakat yorumlarda herkesin elinde patlamış kulaklık.Bile bile giriyorum bu riske.Tavsiyem değildir bilginize.

Ürünlerim Dhl le geldi bugün aldım sorunsuz.Çok memnun kaldım rockbox ı yükleyince.

Tek memnuniyetsiz olduğum kısım nuforcen kulaklığı vsonic yanında vasat kaldı yedek olsun artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

bu black friday her cuma oluyormu?

hocam naptın sen ya

Vatan Bilgisayar'in kampanyalari ile karistirmis arkadas...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

bu black friday her cuma oluyormu?

hocam naptın sen ya

Vatan Bilgisayar'in kampanyalari ile karistirmis arkadas...

• jasonjustice kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, ne zaman verdin siparişi?

Benim kargo i-parcel'e verilmiş, Son durum ise;
    Exported i-Parcel and in transit to country of destination 2013-12-03 T18:18:
  • Kasım 29 galiba dısardaym simdi bakarm

• edit : geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Exe -- 7 Aralık 2013; 17:25:49 >
  • Arkadaşlar az önce Amazon'dan verdiğim sipariş elime geçti, Siparişin serüveni aşağıdaki gibi. (Toplam 12 gün)
    Amazon'dan sipariş verdim. 28/11/2013
    Paket I-Parcel'e geldi. 02/12/2013
    I-Parcel Export işlemleri yapıldı. 03/12/2013
    Paket TR'ye geldi. 06/12/2013
    PTS paketi gümrükten aldı. 06/12/2013
    Yurtiçi kargoya teslim etti. 06/12/2013
    Yurt içi kargo bana teslim etti. 09/12/2013
  • http://www.amazon.com/Sennheiser-HD228-Headphone-Optimized-Players/dp/B001UE6HZM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1386607401&sr=8-1&keywords=hd228

Bu kulaklık 30$'a inmiş, burda olsa kesin alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RiséAgainst -- 9 Aralık 2013; 18:50:19 >
  • bazı ürünlerde hollandaya göndermiyo illa abd adresimi istiyor.

gümrüğe takılmasın diye hollandaya göndermek istiyorum
  • 115 USD verdiğim v moda kulaklık geldi. Ups ile. Gümrüğe takıldı ama amazon halletti sağolsun :)

• Durumu nereden kontrol ettiniz?
  • mahapurusha kullanıcısına yanıt
    Önce Amazon'dan, sonra I-Parcel sonra PTS'in sitesinden. PTS'e mail atmanız lazım Yurt içi kargoya verdiklerinde takip numarası değişiyor.
    Tabi bu söylediklerim I-Parcel'e verilirse paket, diğerleri nasıl bilemem. UPS yada DHL ile teslim alan arkadaşlarda paylaşırsa bilgileniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tworule

115 USD verdiğim v moda kulaklık geldi. Ups ile. Gümrüğe takıldı ama amazon halletti sağolsun :)

Amazon halletti derken?
  • quote:

quote:

Black Friday Amazon

75 euro altı sınırda kalmaz.Gayet iyi fiyat.Burda sandisk sansa zip i 140 tl ye satıyor satıcılar.

Aklım hep önceden aldığım fakat bir haftada sağ kulaklıktan ses gelmeme sorunuyla kenara atıığım nuforceda kaldığı için nuforce kulaklığı sipariş ettim.Ses tarzı çok hoşuma gidiyor fakat yorumlarda herkesin elinde patlamış kulaklık.Bile bile giriyorum bu riske.Tavsiyem değildir bilginize.

Ürünlerim Dhl le geldi bugün aldım sorunsuz.Çok memnun kaldım rockbox ı yükleyince.

Tek memnuniyetsiz olduğum kısım nuforcen kulaklığı vsonic yanında vasat kaldı yedek olsun artık.

Kulaklık hariç kaç paraya geldi acaba. Birde kargo para ne ödediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

quote:

quote:

Black Friday Amazon

Kulaklık hariç kaç paraya geldi acaba. Birde kargo para ne ödediniz.

Herşeye 158 tl ödedim kulaklığın fiyatını cıkarın ek olarakta 5-9 dolar kulaklık için kargo ödedim çok uyguna gelecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.