Şimdi Ara

Bizim Köyün Kablolarını çalmışlar :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim arkadaşın köyünde yer altı internet kablolarını traktöre bağlayıp komple uçurmuşlar,telekom ben bağlamam diyormuş,parayı ödeyin yapalım diyor, ne yapmak lazım...?

• quote:

Orijinalden alıntı: farfar63
    Bizim arkadaşın köyünde yer altı internet kablolarını traktöre bağlayıp komple uçurmuşlar,telekom ben bağlamam diyormuş,parayı ödeyin yapalım diyor, ne yapmak lazım...?

Suc o is yapanda tabi.... neden yapmis
  • Memleketimden insan manzaraları
  • Ama vermediği hizmetin parasını almaya devam edecekler, isterse köy yansın bitsin abonelik devam ediyor
  • bende askerliğimi antalyanın ilçesinde yaptım görev alanımız olan bir köyde 3 kez kabloları kesip çalmışlardı ama 1 hafta sonra yenisini getirip takmışlardı.
  • Bakır iyi para ediyo tabi
  • O kablolar kimin ne isine yarar anlamam mumkun degil,satmayi dusunseler bile hemen yakalanirlar,aptal insan bollugu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 25 Şubat 2011; 19:07:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretx

O kablolar kimin ne isine yarar anlamam mumkun degil,satmayi dusunseler bile hemen yakalanirlar,aptal insan bollugu var.

Eritirsin şekil verirsin bakır diye satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretx
    O kablolar kimin ne isine yarar anlamam mumkun degil,satmayi dusunseler bile hemen yakalanirlar,aptal insan bollugu var.

Bakirin kilosune kadar biliyormusun sen
  • valla helal olsun diycem ama sonuçta hırsızlık,

ne demişler; 'dinsizin hakkından imansız gelir'
  • Daha Derine gömsünler :D
  • Köye Fiber internet gelsin diye yapmasınlar sakın
  • Yıllar önce TEM deki aydınlatma şebekesinin kablolarını çalarlardıç Hatta direkleri kesip götürdüklerini de hatırlarım. Olağan durumlar yani.
  • yeni bir olay değil .
    Bakır telleri satmak için çalıyorlar .
    Askerdeyken az çalınmıyordu Sorumlu olduğumuz köylerden .
    Az koşmadık Tel hırsızlarının peşinden .

Bu kadar şaşırmayın .
  • Siz niye veriyorsunuz parasını anlamadım. TT kendine ait olan malı çaldırıyorsa bunu sizden nasıl talep eder! Hiçbir hakla bunu yapamaz.
  • Bu olayı normal karşılayan, hatta beğenen arkadaşlar, yarın öbür gün kıçınızdaki don da çalınınca, "normaldir, ben askerdeyken donlarımız çalınıyordu, bişey olmaz" der, geçersiniz o zaman. Oldu mu ?
  • bizim caddedekileri de çalsalar da kurtulsak ttnetten
  • Nedense hiç şaşırmadım Götürüp ttnete bile satmış olabilir memleketimin insanı
  • Bu köy acaba Ankara'daki bir köy mü ? Dün de Ankara'nın bir köyünde jandarma olarak askerlik yapan kuzenimle konuşuyordum burada telefon kablolarını çalmışlar,
    hırsızlar yakalandı diyordu. İlginç tesadüf
  • quote:

Orijinalden alıntı: twilightened

Bu olayı normal karşılayan, hatta beğenen arkadaşlar, yarın öbür gün kıçınızdaki don da çalınınca, "normaldir, ben askerdeyken donlarımız çalınıyordu, bişey olmaz" der, geçersiniz o zaman. Oldu mu ?

bu konuya açıklık getireyim ben sadece örnek olarak Askerdeyken köylerde Telefon kablolarının şebekeler tarafından çalındığını belirtmek amaçlı söyledim .
    O yüzden Normal dedim , şaşırmayın bu tip şeyler oluyor dedim .

+ Telekom hiçbir köyden para talep etmiyordu , kendi tekrardan kabloları paşa paşa çekiyordu .
    + Ben Askerdeyken o şebeke çökertilmişti .
    Yani Tüm güvenlik güçleri zaten bir yerde olay varsa mutlaka iz sürüyordur .
    onlarıda elbet yakalarlar .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.