Şimdi Ara

Bizdeuygun.com ( Keleş Elektronik ) Dolandırıcıdır! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
10
Favori
16.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocak 3 te icraya verdim ayin 19 u oldu hala para yatmadi ne yapacagiz arkadaslar ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkanbil kullanıcısına yanıt
    İcra tamamlamış mı da? İcra süreci sona erince ücret iadeedilmiyor mu?

hocam bende icraya başvurdum ama haber çıkmadı. 4 ocakta ben de şilem başlattım. ne yapmamız gerektiğini bilen arkadaş varsa yardımcı olsun
  • MUSTAFA0231 M kullanıcısına yanıt
    haber çıkması için icranın tamamlanması gerekmiyor mu
  • Hocam 7 gün geçti şimdi haciz işlemi başlatmamız lazım. Ama adamların taşınır yada taşınmazı Yok bize banka hesabı nerde olduğu lazım. Bilen varsa banka ismini yazabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSTAFA0231 -- 23 Ocak 2017; 13:47:33 >
  • Banka adı derken ben hesap geçmişime bakarsam parayı gönderdikleri iban çıkabilir onu mu istiyorsun
  • Benim verdiğim iban numarası garanti bankasına aitti, para yatıran olarak ta vermiş olduğum icra müdürlüğü olarak görünüyor. Muhtemelen parayı keleş elektronik icra müdürlüğüne yatırdı, icra müdürlüğü de benim hesabıma.
    Bilginize.
  • Ne kadar utanc verici bir sey ya. Koskoca firmasin insanlar zorla devleti yonlendirmeden insanlarin parasini vermiyorsun. Yazik

• Ben fatura altında yazan bankalara haciz için icra müdürlüğüne başvurdum. Ama bişey çıkmazsa sizin hesap sorgusu yapıp keleş elektronik banka hesabı ortaya çıkabilir

• hakan0507 H kullanıcısına yanıt
    Siz nezaman icraya başvurmuştunuz ayın kaçında

• Arkadaslar bende ulasamiyorum. Karar elime ulasti, icraya verecegim... Siz neler yaptiniz neler tavsiye ederseniz... Adamlar bizdeuygun sitesinin de sirketini yani unvani degistirip yeni sirket acmislar gibi gozukuyor.. Umarim uzerlerinde bir sey vardir yoksa paralarimiz kalacak galiba
  • s.a. arkadaşlar benim de bir sorum olacak. ben ikinci el garantili telefon aldım 5 kez delta servis garantiye yolladım. en son tamir olmayınca da THH'ne başvurdum ve haklı bulundum. 15 gün itiraz süresi de doldu. Merak ettiğim fatura sahibi olmadığım için sıkıntı olur mu? keleş elektroniğe ulaştım iflas ettik ücretinizi alabilir misiniz bilmiyoruz açıkçası dediler. Binlerce sorunlu LG ürünü varmış. Sizce ne yapayım? bir de bu 15 gün içerisinde lehime çıkan karara karşı taraf itiraz etmiş midir acaba ?
  • hssn H kullanıcısına yanıt
    onlara doğan itiraz hakkı kanunen ortaya çıkıyor. itiraz edeceklerini sanmıyorum etseler de kabul edilmez. 5 kere göndermişsin daha tamir edemeyip mağdur etmişler bunun haklı bir sebebi olamaz. faturanın da senin adına olmamasının sorun olacağını sanmıyorum. sonuçta telefon çalıntı değil ve telefon bedelini gösteren belge elinde.
  • peki iflas ettik ücreti alabileceğinizi sanmıyorum dedi aradığım personel. Bu normal mi ? hatta bana icraya verin ama sonuç elde edebileceğinizi sanmıyorum dedi?
    bunun cevabını bilmediğim için bir şey demedim. bunu internetten iflas eden şirketten borç alma gibi araştırarak öğrenmek lazım
    Hocam ulastigin noyu verirmisin ?

hocam genel cevap vermedikleri bi numarası var ya, onu aradım. Bi bayan çıktı ben de bayağı bi afalladım telefon açılınca ekrana baktım yanlış birisini mi aradım diye baktım keleş elektroniğin karşı taraftan hiç açılmayan numarası :)
    7 aydir hic ulasamadim. Parayi alamayacaksak bari serviseten telefonu alsak.

• Aynı malum siteden ben de LG G2 için hakem heyetinden iade kararı almıştım telefonu gönderdim 2ay falan geçti parayı yatırmadılar sonra icra mahkemesine başvurdum o şekilde alabildim paramı. Hiç beklemeyin. 20 gün geçtikten sonra mahkemeye başvurun. Yoksa yalan söyleyip bugün yatıracağız yarın yatıracağız diye kandırıyorlar.

• MGES38 kullanıcısına yanıt
    Sizin faturada keles elektronik mi yaziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanbil -- 30 Ocak 2017; 0:26:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.