Şimdi Ara

Biz her maça 10 kişi başlamak zorundamıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu cristian kazması yüzünden her maça 10 kişi başlıyoruz.1 yıldır bas bas bağırdık 10 numara alınsın diye.İşte sonuc ortada.Vizyonsuz ve bir dediği bir dediğini tutmayan yöneticilerle bu kadar

Ayrıca bir başka şeyede deyinmek istiyorum.

Maçtan önce saygı duruşunda yapılan çok büyük ayıptır.Yahu madem Selçuk yulaya saygın yok sessiz ol.Vatanına saygın olsun be.Saygı duruşu yapılıyor adam arkadan tezahurat yapıyor.

eğer böyle devam ederse ne futbolda nede ülke olarak ileri gidemeyiz.Böyleleri yüzünden ülkemizin düştüğü hale bak

• quote:

Orijinalden alıntı: moskowa48

Bu cristian kazması yüzünden her maça 10 kişi başlıyoruz.1 yıldır bas bas bağırdık 10 numara alınsın diye.İşte sonuc ortada.Vizyonsuz ve bir dediği bir dediğini tutmayan yöneticilerle bu kadar

Ayrıca bir başka şeyede deyinmek istiyorum.

Maçtan önce saygı duruşunda yapılan çok büyük ayıptır.Yahu madem Selçuk yulaya saygın yok sessiz ol.Vatanına saygın olsun be.Saygı duruşu yapılıyor adam arkadan tezahurat yapıyor.

eğer böyle devam ederse ne futbolda nede ülke olarak ileri gidemeyiz.Böyleleri yüzünden ülkemizin düştüğü hale bak

cristian yerine holmenin lisansı alınsın cristiana göre 10 numara oynar.
    Cristianı bile topçu diye oynatıyoz ya helal bize.
  • ister gercek mac ister halisaha maci olsun ruhsuz adam olmayacak

Halisahada vardi arkadas ne ofans ne defans yapiyodu ikili mucadele yok takim yeniliyor bn bunu yapayim yok bi el atayım yok bnm ayaklar parcalansin kaymaktan sen oyle dur zaten bogazini sıkıverrsim geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

ister gercek mac ister halisaha maci olsun ruhsuz adam olmayacak

Halisahada vardi arkadas ne ofans ne defans yapiyodu ikili mucadele yok takim yeniliyor bn bunu yapayim yok bi el atayım yok bnm ayaklar parcalansin kaymaktan sen oyle dur zaten bogazini sıkıverrsim geliyor

baroni hakkındaki düşüncelerin ne?10 yıl kalırmı,yıldızlaşırmı bunları söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsultan_mehmedhan

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

ister gercek mac ister halisaha maci olsun ruhsuz adam olmayacak

baroni hakkındaki düşüncelerin ne?10 yıl kalırmı,yıldızlaşırmı bunları söyle

Alıntıları Göster
    5 yıl oldu gidecek diye bekliyoz

• size verebileceğim tek teselli hamit'ten iyidir tesellisi.
  • Cristian gene ii sayıyorum Emre, Selçuk, Bekir, Kuyt, Krasiç bu takımın oyuncusu değil. Meireles ide cok begenmiyorum. Ben başkan olucam al 2 tripot koy salih i alperde var bize yeter. Ne saçma adamlar alıyoruz şimdide arda haberleri çıktı, oooofff offf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.