Şimdi Ara

Biyomedikal veya Mekatronik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meslek yükseksek okullarındakı bölümlerınden iş imkanı fazla olan bir bölüme girmek istiyorum biyomedikal ve mekatronikten arasında kaldım sizce hangısı daha bu bölümlerı okuyup mezun olan varmı?veya diger bölümler hakkında tavsiyede bulunmak isteyenler cevaplayabilirlerse çok sevınırım şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostRider7 -- 28 Temmuz 2008; 19:43:39 >

• bilen yokmu???
  • kendini tanıtırsan yardımcı olmaya çalışalım
    ikiside çok farklı meslekler , para için yapılmaz bunu bil , içinde biri daha ağır basıyordur
    ama diğeri aklını çeliyor muhtemelen , Hastane , sağlık kurumları , laboratuvarlar , tıbbi cihazlar,beyaz önlük ilgini çekiyorsa medikali

yok ben gerekirse yağ pas içinde otomasyonlada uğraşır , elektrik , elektronik konusu benim için vazgeçilmezdir , makine parçaları,
    silindir , valf , kablo , problem vs., görmeden edemem, içimde kalır diyorsan makatronik senin hayatın olmalıdır

biraz trajik oldu açıklamalar ama maalesef böyle , sen iyisimi 4 yıllık bir bölüm kazanmaya çalış , ilk denemense
    hemen vazgeçme

selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: GhostRider7

bilen yokmu???

• sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.