Şimdi Ara

BİTTİ -->GOLD'ta 240GB SSD - 300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar şu an farkettim 240gb crucial ssd 300tl fiyatla gold'ta satışta.. Stokta 11 adet kaldı yazıyor.
    UYARI: Daha öncede aynı boyutlu ssd koymuşlardı siteye 370 lira civarı bi paraya fakat daha sonra ellerinde ürün bulunmadığını söyleyip alanları uğraştırmışlardı. Yine böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz çünkü gold'a güven olmuyor.İsteyen şansını deneyebilir.

http://www.gold.com.tr/crucial-ssd-240-gb-m500-sata-6gbps-2-5inc-7mm-ct240m500-9-5mm-adapter_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_ozcn -- 29 Kasım 2013; 22:00:25 >

• Gold mu Allah bildigi gibi yapsın inşAllah batar.
  • 5 TL kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

5 TL kargo

hocam alınırmı ?
    sandisk 256 var bende ama transcedndeki performans yok bunda
    başka bir arkadaş istiyor ona alıcam sizin yorumunuz nedir ?
  • Kaçmaz özellikle yanında 40 liralık pırlanta ile

• hızlıalda okuma yazma hızı 500-130
    sitesinde 500-250
    hızlıalda fiyat 500 tl
  • peki gold çamur yaparmı dersiniz acaba sonradan bide ugraşmayalım
  • millet çaktırmadan 3 tane almış :)
  • Aldım tesekurler

• paranıza yazık be yazma hızı ne öyle hemide gold
  • arkadaşlar dikkat ederseniz, Crucial SSD ki daha önce yanlış fiyatlandırmadan dolayı Corsair 240 lık ilanı yüzünden muadil ürün yerine bu Crucial SSD yi getirdiler.
    satamayınca indirime adı altında satmaya başladılar. zaten tutulmayan bir marka.
    Aman goldan alışveriş yapmayın.
  • Enpara ile 240 .amazondan iyi fiyat.

Okuma yazma hizi nedir ?

• aldım 1 tane ama kredi kartı iade olayları korkusu ile PTT den ödeme şeklinde aldım. Bakalım yarın mesai saatinde arayacam gold u
    gene hatalı fiyat girdik muhabbeti olursa daha ödeme yapmadığım için iptali kolay olur diye düşündüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • transcend ssd320 256gb kullanıyorum..size tavsiyem en düşük fiyata nerede buluyorsanız onu alın..sata 2 destekli bir anakartınız varsa maximum 300mb yazma okuma hızına çıkabiliyor zaten..ssd nin sata 3 olması sizin açınızdan daha iyidir..sata 2 anakartı olanlar sata3 lü ssd alırlarsa maksimuma yakın performans alırlar..benden tavsiye ilk önce anakartınızın sata portunu bir araştırın sonra en uygun hangisiyse alın..benim şu anda 2-3 dakikada kendine gelen laptop um 10 sn yede açılıyor ve kapanıyor..bu bana çok büyük avantajlar sağlıyor..diğer türlü çok eziyet çekmişim çookkk...ssd nin performansını ilk açılışta ve dosya kopyalamada hissediyorsunuz..diğer rutin uygulamalarda pek hissetmiyorsunuz..photoshop gibi programlarda vs denemedim fakat asıl performansını o tarz programlardada görebilirsiniz diye düşünüyorum..baştada söylediğim gibi ilk önce anakartınızı araştırın sonra ssd alın..

• Bu fiyata birde enparanız varsa kesinlikle kaçırmayın............

• Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • İyimiş, yine kaçırdık....
  • az sakallı dede kullanıcısına yanıt
    http://www.gold.com.tr/crucial-ssd-240-gb-m500-sata-6gbps-2-5inc-7mm-ct240m500-9-5mm-adapter_u

1 adet kalmış yetişen alır.
  • kim aldı yetişemedim saniyelerle kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

kim aldı yetişemedim saniyelerle kaçtı

ben
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.