Şimdi Ara

Bitcoin rekora koşuyor, 57 bin doları da geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bitcoin rekora koşuyor, 57 bin doları da geçti
    Geçen yılın başlarında kendisini toparlamaya başlayan ve spot ETF onayı ile de yükselişi hızlanan Bitcoin yatırımcısını güldürmeye devam ediyor. 40 bin dolar 50 bin dolar derken artık 60 bin dolar konuşulmaya başlandı.

Bitcoin fiyatı ne olacak?

53 bin dolar sınırını test ettikten sonra bir miktar gerileme yaşayan Bitcoin fiyatı hafta sonundan itibaren yeniden yükselişe başladı. 50 bin dolar seviyelerinden bugün 57 bin dolar seviyesine çıkmış durumda. Piyasanın toplam değeri 2.15 trilyon dolar oldu.

Ayrıca Bkz.Ethereum 2 yıl sonra yeniden 3000$ sınırında

Ethereum da durmak bilmiyor. Önce kritik çizgi olan 3000$ seviyesini geçen Ethereum şimdi de 3300$ seviyelerini zorlamaya başladı. 2 yıl sonra yeniden bu seviyelere gelen Ethereum’un en yüksek noktası 4700$ civarı idi. Bitcoin ise 65 bin dolardan düşüş yaşamıştı. Kripto para dünyasının amansız ikilisi gidişat bozulmazsa yeni rekorlar kırabilir.

Kaynak:https://coinmarketcap.com/

• Birileri kaybedecek ki birileri kazansın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bakalım su sefer ki düşüşün (tokatlamanın) sebebi ne olacak?

• 2017 başlarında bu forumda bir forumdaş sürekli alın alın diyordu. Resmen baskı yapıyordu. Keşke dinleseydim. 57 kat çok iyi 7 senede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yildir tutuyorum diye dusmustu arkadaslar sattigim icin yeniden artmaya basladi. Merak etmeyin benim gibi 3 5 cenabet daha satarsa firlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Düşünce sevinen tayfaya güzel kapak oluyor. Benim coin’im yok ama coin alanları kıskanıp, düşmesine sevinmiyorum. Güzel risk aldılar ve kazandılar. Tebrik etmek lazım.

• para yokdan var olmuyor, sadece yer degistiriyor. zamaninda bir sahane fikirle hayatimiza kkm girdiginde bir cok insan ters koseye yatmisti ben dahil. o gunden beri bekliyoruz buhar olan varliklarimiz geri gelsinde cikalim bu kafesden diye.

• Adamlar öyle güzel düzenek kurmuşlarki, savaşsız ve masrafsız milletin parasını çarpıp çarpıp gidip fındıklarını kırıyorlar. Hıhı satoshi...

• o bana 57k ya düşmesini bekleyip alın diyene selam olsun 2 senedir bekliyordum çıkmasını hahaha

• Polo'sunu satanlar full paket Tiguan'ı çekti altına :)

• 63 oldu

• Meme coinler fena yukseldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.