Şimdi Ara

Bitcoin kullanımında lider Nijerya, Türkiye dördüncü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Veremez. Vereni de görmedim 😂
  • Kripto para piyasası tabanı 1,5 trilyon dolar hacminde sene sonunda 3 kesin olmakla beraber 4 trilyon doları bulacak,hatta ben aşar diyorum zannımca,
    Pandemi olmasaydı bu kadar rahat öngörüde bulunamazdım, ancak pandemi boyunca basılan dolarların enflasyon yaratmaması için bir şekilde tüketimden arta kalan arzının emilmesi lazım.2008 krizinden bu yana Fed tüm tarihinin toplamından 10 kat fazla para piyasaya sürdü , kripto parada bu basılan parayı satmanın enstrümanlarından sadece biri ,gizlice destekliyorlar açıkçası .Dolayısıyla ;

şu an ki 1 btc = 50k usd az bile , 100k'yı geçmemesi için kısa vadede hiç bir engel yok , yarın 5 bin dolara düşer sıkıntı değil ama yıl sonuna doğru çıkar.
    Yasal uyarımızı yapalım :
    Burada yazdıklarım ,yatırım tavsiyesi amaçlı değildir , bu mesajımdan hareketle parasal işlem yapma ,yaptırma tavsiyesinde bulunmadığım gibi ,bu mesajla bağ /illiyet kurulacak hiç bir fiilden sorumlu değilim, sorumluluk fiili işleyenin kendi sorumluluğundadır.

Edit : İşin esasında emek ,alın teri olmayan her tür kazanç haramdır(Dini bir söylev olarak algılamayın.) .Hayatta mutlu olmak ,huzurlu olmak isteyen emeğine güvensin alın size %100 yatırım tavsiyesi.

Haramdan uzak durun arkadaşlar , bu tip spekülatif borsalarda kara para aklayacıları,çocuk-fuhuş-uyuşturucu-silah-organ mafyaları , katiller var ,uğursuz bereketsizler var.
    Şu tüm zamanların en büyük gerçeği ve dinamiğidir : İNSANIN EMEĞİNDEN BAŞKA BİR ŞEYİ YOKTUR.
    Bırakınız burunlarından para çıkana kadar kudursunlar , hiç önemli değil,
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 21 Şubat 2021; 17:11:56 >

• Bitcoin işi çok değişik bir hal aldı. Bakalım neler göreceğiz daha.

• formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Elon Musk kimi dolandirmis?

• e tabi TL çöp oldu sonuçta.

• Wol4onak kullanıcısına yanıt

Acaba abartıyor musun diye düşündüm ama bunca fakir ülkenin arasında Avrupa'dan sadece İsviçre'nin listede ilk sıralarda olması durumu açıklar nitelikte. Zira İsviçre kara para aklamada ve gizli banka hesapları açma konusunda Avrupa'da lider korumda.

Bitcoin kullanımında lider Nijerya, Türkiye dördüncü
  • Burada bakıyorum bazı kişiler bu işin balon olmadığı üzerine ahkam kesiyor. He canım he balon değil elle tutulmayan gözle görülmeyen bir anda yüzde 20+30 çıkıp bir anda bir 50 batan bir empita çok güvenli ve balon değil evet. Kurbanlar aramaya devam edin biz. Millet iflas edermiş, insanlar kendini asarmış, ekonomi çökermiş-ki bunun için zil takıp oynayacak ilk kişiler kendileri, umurlarında değil. 5+10 Btc alıp bir kaç günde 50+100 bin dolarları olsun istiyorlar. Fakirlerin, bilgisayarı internet bilgisi olmayan dolayısı ile kripto para hesabı açamayan bir çiftçinin yıllarca alın teri ile kazanamadığı parayı 1 günde kazanıp kendilerine fakir ve eğitimsiz kölelerden bir cennet yaratma derdindeler. Sorsanız ama hak hukuk emek adalet doğa küresel ısınma filan fistan. Geçiniz. Birbirinin laciverti moru sarısı ve gök kuşağının ara tonları ile rengarenk poklar geçidi bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 21 Şubat 2021; 19:23:57 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

30 sene sonra çocukların sana sövdüğünde kafanı yere eğerek fakir olarak eve kapanırsın.

Her yatırım risk barındırır.Gelecekte uluslararası kullanılan para birimi olacak.

Her zaman şu sözü hep severim.Değişime ayak uyduramayan şirketler tarih olur.

Devletlerden maddi olarak üstün şirketler bitcoin kullanıyor.

İleride keşke demeyin yatırım tavsiyesi değildir.Para yatırmayın ekran kartınızla ethereum kasın derim.

• Zengin ülkelerde benimsenirse uçacak demek ki
  • por favor kullanıcısına yanıt
    fakir avuntusu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.