Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
230
Favori
163.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartımı yurtdışı kullanımına açtırdım zaten sürekli mobilden bakiyeme bakıyorum. Dönünce hazır olmasını istiyorum hemen sürmeye başlayacağım çünkü. Satın alırken havale seçeneği de var, ama TEB bankasına ben havale değil EFT yapabilirim. Bunun da ücreti 1.5TL yani sorun değil, EFT yapsam sıkıntı yaşar mıyım acaba?
    İlginiz için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar şehir içinde kullanacağım bir bisiklet istiyorum ancak dağ mı şehir bisikleti mi daha iyi olur bilemedim. İstanbul yolları biliyorsunuz engebeli de oluyor. 500TL'ye kadar limitim var. Ne önerebilirsiniz acaba?
  • @RolePlayGamer

EFT'de tıpkı havale gibi banka dekontuyla ispat edilebilen bir elektronik transfer yöntemi olduğu için hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Bankanın size verdiği e-dekontu satıcıya mail atmanız yeterli. Ancak yinede Türkiye'ye geldikten sonra bir Decathlon mağazasına gidip bisikletinizi görerek/deneyerek almanız ve hemen orada kurulumu yaptırmanız daha mantıklı gibi. Sonuçta ürünü şu anda alsanız bile adresinize kutu ile teslim edileceği için kullanmaya başlamadan önce en yakın servise götürüp kurulum yaptırmanız gerekecek.

@OziiX

Şehir içi kullanım için şehir bisikletleri doğru tercih. Araziye çıkmayacaksanız mtb grubu gereksiz hantal kalır. 500 TL bütçe ile alınabilecek en iyi şehir bisikletleri ise Salcano City Fun 60/70 modelleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadettinz -- 16 Kasım 2014; 20:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadettinz

@OziiX

Şehir içi kullanım için şehir bisikletleri doğru tercih. Araziye çıkmayacaksanız mtb grubu gereksiz hantal kalır. 500 TL bütçe ile alınabilecek en iyi şehir bisikletleri ise Salcano City Fun 60/70 modelleri.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Yalnız dediğim gibi, bu bisiklet ile dağ tepe çıkarken problem olur mu? Birde disk fren olsa daha iyi olmaz mı? City Fun 70 modeline baktım da normal fren sistemi kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

quote:

@OziiX

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Yalnız dediğim gibi, bu bisiklet ile dağ tepe çıkarken problem olur mu? Birde disk fren olsa daha iyi olmaz mı? City Fun 70 modeline baktım da normal fren sistemi kullanıyor.

Dağ tepe derken bu bisikletler melez yani yarı dağ yarı şehir bisikleti. Öyle her patikaya giremezsiniz, büyük taşlarda dahil. Dağ bisikleti olmadığı sürece disk fren kullanımı gereksizdir. V fren ihtiyacınızı görür, bakımı ve değiştirmesi kolaydır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @sadettinz

Hocam bisikletlerin çoğu hakkında bilginiz var. Hatta çoğu konudan hatırlarsınız belki. İlk olarak City sportlara bakıyordum daha sonra Mosso şuanda ise Merida nın Crossway 40v modeli dikkatimi çekti ancak vites donanımları Mosso dan daha düşük sanırım fiyatı neden bu kadar pahalı bunların. Birde ben bisiklet aldım mı beni en az 6 sene idare etsin isterim. Çıkabileceğim en yüksek model Trek 7.2 bu bisiklete bu kadar vermeye değer mi yoksa fiyatı 1500 civarı biraz daha fazla yükseltip önerebileceğiniz bir tur bisikleti var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bladetor B kullanıcısına yanıt
    Hocam foruma giremiyordum o yuzden cevap veremedim.

Ben hirdavatcidan aldim. 3plastik kelepceyle sardim. Sonra da o 3unden gecen bir kelepceyle gidona bagladim. Arada bir oradan cozuluyo. Sadece kisa bir sure durup hafif itip devam ediyorum yoluma. Bi kelepce daha alirsam tam olur. Cok da iyi aydinlatiyor tavsiye ederim. Bimde indirimden 6.5tl ye almistim.

10 tanesine bozukluk istemisti. Ben dr 1 tl verdim. Fakat fazladan almakta yarar var cunku sıkarken biraz narin oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w4nkel -- 16 Kasım 2014; 21:55:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crag Drag

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

quote:

@OziiX

Dağ tepe derken bu bisikletler melez yani yarı dağ yarı şehir bisikleti. Öyle her patikaya giremezsiniz, büyük taşlarda dahil. Dağ bisikleti olmadığı sürece disk fren kullanımı gereksizdir. V fren ihtiyacınızı görür, bakımı ve değiştirmesi kolaydır.

Teşekkür ederim dostum. Peki buradan önerebileceğin bir bisiklet var mı?http://www.decathlon.com.tr/C-528932-bisikletler/N-292543-kullanım~sehir-bisikletleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Crag Drag

Hocam bisikletlerin çoğu hakkında bilginiz var. Hatta çoğu konudan hatırlarsınız belki. İlk olarak City sportlara bakıyordum daha sonra Mosso şuanda ise Merida nın Crossway 40v modeli dikkatimi çekti ancak vites donanımları Mosso dan daha düşük sanırım fiyatı neden bu kadar pahalı bunların. Birde ben bisiklet aldım mı beni en az 6 sene idare etsin isterim. Çıkabileceğim en yüksek model Trek 7.2 bu bisiklete bu kadar vermeye değer mi yoksa fiyatı 1500 civarı biraz daha fazla yükseltip önerebileceğiniz bir tur bisikleti var mıdır?

Bisiklet üreticileri malumunuz farklı segmentlere ayrılıyor. Salcano, Bianchi/Carraro ve ümit bisiklet tarafından agresif fiyat politikası ile pazara sokulan Mosso giriş segmentinde bulunuyor. Sedona hem giriş hem orta seviye ürünlere sahipken Merida, Scott, Trek, Cannondale, Specialized gibi üreticiler kendilerini daha üst seviyelerde konumlandırıyorlar. Haliyle ortaya bir marka değeri çıkıyor. Giriş segmentindeki üreticiler rekabet edebilmek için görünen donanımı yüksek tutmak durumunda kalıyor. Üst seviye üreticilerin ürünlerinin pahalı olmasının tek nedeni marka değeri değil elbette. Ar-ge'ye ayrılan muazzam bütçeler sayesinde ortaya her ayrıntısı ince hesaplanmış ürünler çıkıyor. Özellikle de bisikletin en önemli bileşeni olan kadrosu konusunda Merida ve diğer üreticiler yerli üretimin fersah fersah ilerisinde. Bu bilgiler özetle şu anlama geliyor. Merida CW40 için sizden istenen bedelin büyük kısmını kadro, genel komponent kalitesi ve marka değeri oluşturuyor. Bu durumda tek önceliğiniz bisikletin üzerinde gelen donanım ise yerli üreticilerin 1500 TL altı modellerde bu konuda ciddi üstünlüğü söz konusu. Ancak alacağınız bisikleti ilerde ihtiyacınıza göre yükseltmek gibi bir düşünceniz varsa işte o zaman Merida ve dengi markaların ürünlerine yönelmeniz gerek. Zira iyi bir kadro olmadan Deore XT ya da Ultegra donanım da alsanız bu sizi tek başına memnun edemez.

• Bisiklet almak isterseniz muhakkakhttp://www.bisikletevim.com/ Bisiklet Evim e uğrayın... 1000 tl den 35.000 tl ye kadar her türlü bisiklet ve aksesuarları bulunmaktadır. Ayrıca custom bike satışı da yapılmakta mutlaka gezin derim.
  • arkadaşlar istanbul şehir içi kullanım için katlanabilir bisikletleri tavsiye eder misiniz? ne kadar pratiktir bunlar? örn. büyük bir çantaya koyup taşınabilir mi?http://www.bisikletcim.com/salcano-easy-lux-20-katlanir-bisiklet-

anadolu yakasından malum avrupa yakasına bisikletle geçilemiyor, bunu yanımıza alıp geçsek kolaylık sağlayabilir diye düşünüyorum. ne dersiniz genel olarak katlanabilir bisikletler için? onun dışında şehir bisikleti de aklmdan geçmiyor degil şunun gibi bir şeyhttp://www.spordunyasi.com/salcano-city-fun-60-28-jant-bisiklet?ref=akakce&v=1.96.6

teşekkürler

• Bu konuda sıcak fırsat varsa paylaşın, öneri için başka konu mevcut zaten.
  • hesabımla ilgili bir sıkıntı olmuştu 2 3 aydır giremiyorudum @admin bey sağolsun düzeltti en kısa zamanda yurtdışı fırsatları ile ilgili bir liste yapmayı planlıyorum.
  • arkadaşlar merhaba benimde bi bisiklet hayalim var ankarada oturuyorum ve bu işde biraz acemiyim yiba çarşısında havalarında soğumasıyla bi indirim varmı iş yok diye yardımcı oluyorlar mı?

• Yanında bir bilenle git , orası kurtlar sofrası
    Maddiyat kisitliysa hepsiburada da claudbutler 359 tl
    Biz memnunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofnothings -- 4 Aralık 2014; 0:51:38 >
  • Belki takip eden vardır, bu model 3000'lerdeyken bile Fiyat/Performansı çok iyi olarak gösteriliyordu. 600TL indirimde.

Rockrider 8.3 Dağ Bisikleti B'TWIN
    2.99995TL -20 % 2.39995TL
    http://www.decathlon.com.tr/rockrider-83-da-bisikleti-id_8239457.html
  • Ankara'da Erdoğanlar Bisiklet'ten fiyat almadan bisiklet almayın.
  • konu güncel olmayak mı ?
  • http://www.amain.com/

yurtdışı alışverişinde çok iyi site 16 günde kargom geldi göz atmanızı tavsiye ederim
    Kargo 2 dolar
  • Takip

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.