Şimdi Ara

BİS 126 HAKKINDA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendime bi tane bis almak istiyorum işde okula gidip gelmek istiyorum.ama bir sorun var benim 1.85 boyum var birazda kiloluyum ben bu arabaya sığarmıyım
    ya gerçekden çok merak ettim ,bide varsa kullanan peformansı nasıldır.yani tabi çok büyük bi performans beklemiyorum ama yinede yokuş çıkışları vs. nasıldır bilen varmı?

• Sığarsın ya olmadı sürücü koltuğunu çıkartır direk arka koltuğa oturursun
  • evet ya fiyatlarıda çok ucuz. değer mi parayı vermeye?
  • Sığarsın benim boy 1.91 ve bi tane bisim var. Şehir içi için ideal bir araç tavsiye ederim
  • saolun teşşkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kertenkebelek

saolun teşşkürler.

Mutlaka sığarsında ne kadar rahat edersin, bu şartlarda o mu seni taşır, sen mi onu taşırsır tartışılır.. (+) ları ile (-) lerini iyice düşün de öyle kararını ver.
    Sonra .
  • ya öyle çok sorun bi araba olacağını sanmıyorum .idare ederim ben

quote:

Orjinalden alıntı: mavigökyüzü

quote:

Orjinalden alıntı: kertenkebelek

saolun teşşkürler.

Mutlaka sığarsında ne kadar rahat edersin, bu şartlarda o mu seni taşır, sen mi onu taşırsır tartışılır.. (+) ları ile (-) lerini iyice düşün de öyle kararını ver.
    Sonra .
  • BENDE 126 BİS ALMAK İSTİYORUM AMA PARÇASI BULUNURMU????PAHALIMIDIR PARÇASI?????
    UZUN YOLA ÇIKARMI HANİ Bİ KAMYON GEÇERDE ŞARAMPOLE YUVARLANIRIM DİYE KORKUYOM.........
    BUNLARI BİLSEM HEMEN ALACAM....
  • bide bislerin gazlıları depo doldurmaya gerek yokmuş insan gazı da yetiyomuş bilgisi oln var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.