Şimdi Ara

Birkaç hafta önce açtığım Nidalee jungle konusu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç hafta önce Nidalee jungle ile ilgili bir konu açmıştim. Sağolsun arkadaşlar görüş ve önerilerini sundular. Beni daha fazla bilgilendirdiler. Daha 14 level v oyunda yeni olduğumu hatırlatarak oynadığım karşılaşmaları sizlerle paylasmak istiyorum. Jungle dönmek istiyorum. Adamda soloyum diyorum 3. dakika "adamlar iki kişi biride yardima gelmiyor nidalee napiyonnnn nidalee report" demeye basliyorlar bu nedenle jungle bir sure bıraktım ama jungle oynadığım zamanda 3 levelden sonra inanılmaz hızlı dönüyorum. Neyse beyler mac sonuçlarına topluca baktığımda anladim ki çok fazla ölüyorum. Nedeni ve bunu engellemek için neler yapabileceğimi ayni zamanda bu sonuçların benim için iyi yönde mi olup olmadığını yorumlarsaniz çok sevinirim
     Birkaç hafta önce açtığım Nidalee jungle konusu hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum jungle oynamanın altın kuralını unutmuşsun: /mute all

• jungle itemi al iki rabadaon gereksiz nidalenin güçlenmesi için luden gerekli mana itemin yok senle çok işimiz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathlyVisage -- 1 Temmuz 2015; 11:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

Dostum jungle oynamanın altın kuralını unutmuşsun: /mute all

sen yapiyon mu .d
    .

2rabadon çıkılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

quote:

sen yapiyon mu .d
    .

2rabadon çıkılmaz.

rabadonu geçtim jung itemi yok mana namına bir şey yok. üstelik rünleri açmadan önce jung oynamak mantıksız kaldıkça başka yerleri oyna
  • Jungle itemini bitir, pembe olanına çevir ilk b atışında daha rahat edersin

Morello çıkılabilir nid junglea ben de denedim ama onun yerine 17.dakikada çıkacağın Asırlık Sopa veya 850'lik jungle efsununu aldıktan sonra alacağın bir Tanrıça'nın Gözyaşı daha işine yarayacaktır diye düşünüyorum.
  • 20 lvlden önce jungle oynama. Kalırsa bile oynama 2 top yapın.
  • değişen ap jungle itemi baya iyi nidalee için ondan sonra ayakkabı asırlık luden zhonya rabadon .d
  • İtem seçimlerin çok kötü. Jungle itemini almalısın, sonra başmelek, sonra luden. Bi de her q attığına bodoslama atlama bak bakalım çevresinde biri var mı, kule altında mi diye.

• Jung itemini tamamla.2 rabadon yerine zhonya ve luden alabilirsin.Tank metasi oldundan orman oynarken 1 2 defansif item alman senin yararina olur diye dusunuyorum.

•  Birkaç hafta önce açtığım Nidalee jungle konusu hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Policeman -- 1 Temmuz 2015; 12:53:08 >
  • Yorumlar için teşekkürler jungle zaten olmuyor bu seviyelerde onu iyi anladım. Item buildde ise ciddi sıkıntılarım var. Her birinizin önerisine göre her mac farkli build deneyeceğim hakkimizda hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

quote:

sen yapiyon mu .d
    .

2rabadon çıkılmaz.

Her maç xD

• 3.seviye rünlerini tamamlamadan jungle oynamak istiyorsan iki şampiyon var: warwick ve xin maho.
    Fiddle da var ama deneme şimdilik.
  • Nidale ile ölmen normal ... çünkü beyin şunu otomatikleştirmiş artık... Bir mızrak tuttumu canı %50 den az ise direk kaplan formuyla atlıyorsun sonra bi bakmışsın 2-3 kişi arasında kalmışım ve ölüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen genelde o şekilde ölüyorum. Fakatt bunu takıma bağlıyorum. Takımlar bu seviyede oldukça sinir bozucu oluyor. Birde nidaleye defansif item çıkmak mantıklı mi? Çıkılması gerekiyor ise mizragin gücünü etkilemeden halledebilir miyim? Son olarak gördüğünüz iki rabodon çıkmak m yoksa diğerini Lich bogan mi çıkmak daha mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Teabag

3.seviye rünlerini tamamlamadan jungle oynamak istiyorsan iki şampiyon var: warwick ve xin maho.
    Fiddle da var ama deneme şimdilik.

Nunu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Nidalee fazla kırılgan şampiyonudur ama aynı zamanda tek atar deneyimleyerek nerde ne yapman gerektiğini ne kadar damage çıkaracağını ogreneceksin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.