Şimdi Ara

Biriyle Konuşmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim bir sorunum var ve bugün bunu zirvesinde yaşadım desem yeridir. Asosyallik değil de yakından tanımadığım insanlarla konuşamıyorum. Mesela ben bu yaz resim kursuna gittim ama kimseyle iletişim kurmadan 1 ay bitti. Yani yaşıtım olan da vardı teyzelerde vardı ancak konuşmak sıkıntı oluyordu onlarla. Mesela resimleri hakkında bir şey diyemiyor ya da fikirlerini soramıyordum.

Her neyse bugün bu kurstan bir kız gördüm okul çıkışında. Önce görmemiş gibi yaptım ama konuşmak istiyorum. Sonra bizim sınıfa yeni gelen çocuğun arkadaşıymış öğrendiğime göre kız yanına geldi onun. Bende dahil oldum sonra ama bir görseniz ben yere düşecek gibiyim bacaklarım nasıl titriyor. Zaten 5 dk sonra falan geldi otobüs ben bindim ama bacaklarım hala ağrıyor beyler. Bu kadar şiddetli titrememişti hiç. Bu nedir böyle? Okulda kavga bile üst sınıflarla bile tartışmaya girdiğim olmuştur ama dışarda konuşurken ya sesim çıkmıyor ya da bacaklarım titriyor ama dediğim gibi hiç bugün kü gibi titrememişti.

Birde bu olayı upuzun yazma sorunum var tabii yukarda görüldüğü gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orjumistik -- 19 Eylül 2014; 17:56:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• oha beni anlattın knk
  • Orjumistik kullanıcısına yanıt
    çok ciddiye alıyorsun karşındakileri :D

Çapkın diye bi film var izle etkisi olmuştu bana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pris0n

çok ciddiye alıyorsun karşındakileri :D

Çapkın diye bi film var izle etkisi olmuştu bana :D

Çok ciddiye almak değil ama. Ben kızla konuşurken normal konuşuyoruz işte ama nasıl bir titreme geliyorsa bana zar zor ayakta durdum bilmem karşımdakiler farkediyor mu bunu. Ama belkide sizin dediğiniz gibidir sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ciddiye almıyorum değil bende senin gibiydim biliyorum çok ciddiye alıyorsun oda snn gibi akrabalarından rahat konuştuğun bir kızgibi hiç bir farkları yok senden farklı bir dünyada yaşamıyorlar senden fazlaları yok hatta aciz varlıklar senden teklif bekleyen senin onları yönlendirmeni isteyen varlık bi düşün senden üstün olan bir varlık senin onları yönlendirmeni beklermi ciddiye bile alma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pris0n

ciddiye almıyorum değil bende senin gibiydim biliyorum çok ciddiye alıyorsun oda snn gibi akrabalarından rahat konuştuğun bir kızgibi hiç bir farkları yok senden farklı bir dünyada yaşamıyorlar senden fazlaları yok hatta aciz varlıklar senden teklif bekleyen senin onları yönlendirmeni isteyen varlık bi düşün senden üstün olan bir varlık senin onları yönlendirmeni beklermi ciddiye bile alma :)

Teklif demişsiniz de aşk meşk gibi bi şey yok yanlış anlaşılmasın. Verdiğim sadece bi örnekti ama önerinizi dediğinizi uygulamaya çalışacağım. Ancak şöyle de bi şey var burda buna karar versem de o anlarda sanki bedenim kendi halinde takılıyor beynimi dinlemiyor gibi

Kendine şunu sor. Eğer onunla konusursam ne olacak ? Eğer gerçekten düşündüğün zaman saçma sapan şeylerden korktugunu anlarsın.
    örnek verdim bende örnekten ziyade bi gerçek yani kızlar sevgilin yada arkadaşın olsun senin kararlarını uygulamaktan zevk alır kararlarını uygulatmak sana düşüyor net konuş beynine gelince cidden bende senin gibiydim kızarırdım hatta bazen kontrol edemezdim kendimi :D biraz fazla muhabbet et sosyalleşmeye bak sıkıntı kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzcanQQ

Kendine şunu sor. Eğer onunla konusursam ne olacak ? Eğer gerçekten düşündüğün zaman saçma sapan şeylerden korktugunu anlarsın.

Okul çıkışı olduğu için arkadaşlarda vardı ve bizim okulda kız yok Onların yanında konuşunca laf yapacaklardı belki de ondan korktum biraz ama benim açımdan bu da bir ilerleme normalde konuşmaya çalışmazdım bile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.