Şimdi Ara

Birimiz Hepimiz İçin Ayna Modu ( Ana Konu ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de nasus garen sivr dışında hero yok. O zaman ben ne seçersem onu mu oynayacak herkes? Çünkü onların seçtikleri ben de olmayacak.
  • 10 Blitz çok zevkli oldu, yakalanan biri yere inemiyor zıplıyor, zıplıyor yere inmeden başkası çekiyor zıplamaya devam :D
  • Ben de nasus garen sivr dışında hero yok. O zaman ben ne seçersem onu mu oynayacak herkes? Çünkü onların seçtikleri ben de olmayacak.
  • Blitzcrank maci yaparsaniz mutlaka banshee alin :)
  • blitzcrank harbi güzel oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

bu gelen simge ne için bilen var mı? ziggs simgesi gelmiş bana başka simgeler de geliyor mu ?

Bana gelmedi hocam nasil bi simge ss atabilir misin?
  • simge bu

Birimiz Hepimiz İçin Ayna Modu ( Ana Konu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bangez -- 30 Mayıs 2014; 0:36:56 >
  • 10 karthus olunca ilk hangi takım ultiyi basarsa alıyor 5 kişi bi basıyor aynanda adam madam kalmıyor ortalıkta
  • Şimdi Yorick ile başladık. maç ultiler açılınca 20kişilik olucak hadi bakalım

Ayrıca troll seçim olsun diye abimle seçtik daha yüksek olanlar gelmedi neye göre seçiyo bunu anlamadım.

Sonuç:Aşırı eğlenceliydi ama pc kastı etraf pislikten geçilmiyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastidious -- 30 Mayıs 2014; 1:12:14 >
  • Bi ultra rekabet değil
  • Arkadaşlar adı üstünde lottery pick. Yani şansa geliyor pickler. Ayrıca tüm champler açık bu modda Free to play yani. 150 RP'ye battleboost yapılabiliyor bunun amacı da bi oyunluğuna sana ve takım arkadaşlarına tüm skinlerin açılmasını sağlıyor.
  • Twitch ile sadece e atarak hiç normal vurmadan bile kill alabiliyosun o çok güzel
    Janna da zevkli olur diye tahmin ediyorum boncuk gibi
    Draius denedik stack birikiyor r ye önce basan penta atıyor deneyin
  • Blitz ilk maçda zevkliydi. Gülmekten bi ara oynayamadım hatta. Fakat sonra saçma sistem yüzünden %40'lık oylama sonucu blitz'i seçen 1 kişi yüzünden blitz oynamak bıktırdı. Blitz gelirse çıkıyorum artık. Ayrıca bi URF değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 30 Mayıs 2014; 3:28:34 >
  • Blitz sıkıcı oyun bitmiyo resmen.Ap herolarla oynayınca sarmıyo fazla.Jinx deneyin bi gelirse,ultiler havada uçuşuyo resmen.En zevk aldığım oyunlar jinx ve amumuyla oynadıklarımdı ikisini bi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackpaw -- 30 Mayıs 2014; 3:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackpaw

Blitz sıkıcı oyun bitmiyo resmen.Ap herolarla oynayınca sarmıyo fazla.Jinx deneyin bi gelirse,ultiler havada uçuşuyo resmen.En zevk aldığım oyunlar jinx ve amumuyla oynadıklarımdı ikisini bi deneyin

Bir dahakine inşallah blitz yada jinx gelir. Ziggs oynamaktan acayip sıkıldım.
    Yada fizzi bi denemek istiyorum.
  • Leona yapmayın.40 dakikalık maçın 15 inde hareket edebildim sandviç hazırlayıp geliyorum hala stun bitmemiş siz düşünün gerisini
  • 2 oyun oynadim pek de gerekli bir mod olmamis blitz oynadim 20dk zevkliydi sonra bitse de gitsek moduna girdik, sihirdar simgem de gelmis daha da oynamam bu modu
  • urfu 1 kere oynamıştım bunu hiç oynamam . simge için arkadaşıma şifreyi verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 30 Mayıs 2014; 4:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

urfu 1 kere oynamıştım bunu hiç oynamam . simge için arkadaşıma şifreyi verdim

vur dedik öldürdün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.