Şimdi Ara

Biri Birşey Desin Yalvarırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar benim para Ipad'e yetmeyince dedim androidli bir tablet alıyım dedim . Onyo 7" Tablet aldım . Ancak aletten markete girdiğimde çok az program var onlarda pek bişeye benzemiyo sitesinden baktığım bütün programlarda bulunamıyor diyo ve sitede cihazınız kayıtlı değildir diyo. Hiç bir uygulama kullanamıyorum :S Allahını seven yardım etsin yorumda bulunsun uykusuz kaldım .

• hocam sıkma canını emin ol market çok geniş bi yerde yanlış yapıyorsndur sadece..ben android market yerine başka bir markete girdiğini düşünüyorum, bazı ürünlerde market yüklenmemiş olarak geliyr zaten.. senin cihacı bilmiyorum ama en azında benim kullandığım applanet ve blackmarkt var android markete alternatif, googleye yazarsan çıkarlar hemen.. olmazsada üzülme gece gece, sabah olunca mutlaka konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yazarlar.. dediğim gibi cihazda bir sorun yok zaten market yüklü olmayabilir sadece..
  • hocam birde cihaz kayıtlı değil olarak görünüyorsa öncelikle android markette hesap oluşturman gerekli..
  • arkadaşların dediği gibi panik yapmaya gerek yok. hesap oluşturup bu hesapla giriş yaptığınızda tabletinize uygun uygulamaları yükleyip keyfinize bakarsınız. zaten uygulamanın sayfasına girdiğinizde cihazla uyumlu olup olmadığı yazar. yine sıkıntı olursa yazın yardım eden mutlaka çıkar
  • Bendede onyo haipad smart 7 tab var market gayet guzel calisiyo
  • once market unlocker yukle ve usa sec
    sonra chaifire3d ykle fix market yap

butun uygulamalari goreceksin
  • Arkadaşlar kusura bakmayın uzun süre giremedim internete ilgilendiğiniz için teşekkür ederim cihazı tanımıyodu android ama başka bir e-posta alıp denedim ve oldu anlamadım ilk defa android kullanıyorum önemli olan hallolması sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.