Şimdi Ara

Birden gelen bunaltı hissi fenalaşma özellikle pc başında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar noluyor anlatılmayan birşey yaşıyorum resmen birden bi bunaltı geliyor kafama mide bulantısı değil bunaltı yani neyse kafam bir değişik oluyor hani böyle kendi etrafınızda baya bir dönersiniz sonra fenalaşırsınız ya kafanızda midenizde değişik bir his olur ha aynı öyle birşey oluyor baş dönmesi yok ama çok kötü yapıyor adamı ayakta zor durursunuz hemen kendimi yatağa atıyorum biraz rahatlama oluyor özellikle pc başında dururken olmaya başlıyor şakaklarımda baskı oluyor sanki kafam vücuduma bir bunaltı hissi fenalık hissi yaratıyor sanki midem bulanmıyor ama midem değişik gıcık oluyor kendi etrafında baya döndükten sonra hissedilen şeyleri hissediyorum ama baş dönmesi yok leş berbat bir durum kimseye de açıklanmıyor ki tansiyon 11 8 felan geliyor normal yani

• şuan bile oluyor leş gibi bir durum bu ne lan
  • burda bile anlayan çıkmadı normal tabi
  • Egonu tatmin edecek bir şeyle uğraş , gün için de kayda değer ne yaptığını düşünün , zamanı nasıl kullandığının muhasabesini yap. Kendin için faydalı olabilcek bir şeyler öğrenmeye çalış. Bu sayade gelecek ile olan kaygını azaltırsın hedefini tek bir şey üzerine odaklama , her işi yapa bilecek konum da, bu iş olmasa şunu da yapabilirim şeklinde

Taviz verme , en ufak bir şey için bile taviz verme gerektiğinde hayır diyebilmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Egonu tatmin edecek bir şeyle uğraş , gün için de kayda değer ne yaptığını düşünün , zamanı nasıl kullandığının muhasabesini yap. Kendin için faydalı olabilcek bir şeyler öğrenmeye çalış. Bu sayade gelecek ile olan kaygını azaltırsın hedefini tek bir şey üzerine odaklama , her işi yapa bilecek konum da, bu iş olmasa şunu da yapabilirim şeklinde

Taviz verme , en ufak bir şey için bile taviz verme gerektiğinde hayır diyebilmek lazım
    ne diyon hocam ya dediklerinle en ufak alakası yok yaşadıklarımın kaygı maygı bişe yok fiziksel bir rahatsızlık yaşıyorum resmen
  • Sabahtan akşama kadar telefon elimde aynısı bana da oluyor sanırım radyasyon etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Sabahtan akşama kadar telefon elimde aynısı bana da oluyor sanırım radyasyon etkiliyor.
    hocam şaftım kaymış gibi oluyor birden bi bunaltı fenalık bastırıyor yani yazıya dökme şansım yok şakaklarımda ufak baskılara oluyor gibi ağrı değilde sonra fenalaşma başlıyor ya hani uzun otobüs yolculuklarında otobüsdeki tabletlere bakarken bilmiyom olan var mı ben onlara bakarken hep bi bunaltı gelirdi bakamazdım kafam değişik olurdu o şey oluyor şimdi bu ne lan ne saçma bişe anlattığım şeye bak
  • yok mu bi çaresi ya kimse mi yaşamadı
  • epileptik seazure
  • Bilgisayarın başından birden kalkıyorsan etkiler hocam sakince yavaşca kalmanız gerekiyor.
  • Beyin tümörüne bağlı vertigo belirtileri doktora görün mr iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentagonlunecmi1

yok mu bi çaresi ya kimse mi yaşamadı
    En son ne zaman boşaldın.
  • Aynı şeyler banada oluyor. Sanki su altında nefesini tutan birinin dayanamayıp tüm gücüyle su yüzeyine fırlaması gibi yatağa atıyorum kendimi. O zaman düzeliyor. Sıçacak gibi hissediyorum soğuk soğuk terliyorum falan ilginç.
  • Helva fıstıksız olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Beyin tümörüne bağlı vertigo belirtileri doktora görün mr iste
    Öyle birşeyim varsa zaten gebermisim demektir o yüzden hiç gitmem bundan yaklaşık 1.5 ay önce tomografi çektirdim beyin için birşey çıkmadı senin yazdığını goggleye yazdim öyle birşey çıkmadı sadece ikisi benzer belirtiler olabilir dedi bilmiyom vaşak mı geçiyon anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Helva fıstıksız olsun
    fıstığın kilosunun ne kadar olduğundan haberin var mı fakir adamız biz
  • Tuzlu ayran ic.
  • Bi doktora GÖRün derim.
  • Mantarın Başı kullanıcısına yanıt
    Baş dönmesi YOK diyoruz adam Vertigo diyor Vertigonun anlamı baş dönmesi demek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Bi doktora GÖRün derim.
    Ya nörolojiye gitsem beyin MR ı isticek ben de diş teli olduğu için MR a giremem tomografiye de geçen de girdim o radyasyonu almak istemiyorum onun için yaşa ya da öl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.