Şimdi Ara

Biraz Yardıma İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır pspyi sadece oyun oynamak için kullanıyodum pspmi ingiltereden aldım ve içinde 1.50 yada 1.60 lık bir update vardı fakat internetten ben bunu 3.52ye çektim ve şu anda bu siteden indirdiğim hiç bi program çalışmadı sizce bunun sorunu nedir ve nasıl cozebilirim ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkur ederim sağolun

• sanırım o programlar özel firmware gerektiriyo bu yüzden çalışmamış olabilirler

tekrar 1.5 e düşürmeyi dene ardından özel firmware falan yükle 3.52 m33 vs .
  • arkadasım maalesef 3.50 den sonra ki cıkıcak downgrader ı beklemek zorundasın : (
  • maalesef sony nin orjinal firmwareleri program, netten inen oyunlar gibi illegal uygulamalari calistirmiyor. ve suan 3.51 ve 3.52 versiyonli psp ler 1.5 e inemiyor. 1.5 inme islemine downgrade diyoruz, yakin zamanda downgrade cikacagini zannetmiyorum
  • skatyy msninide ekledim senin imzandan dolayı eğer yeni bi msnin felan varsa pm den atarmısın cunku hiç bi programı çalıştaramadım yapmaz olaydım ya tahminen ne kadar zamanda cıkar
  • dark alex denen arkadaş işi bıraktı valla senin iş de biraz zor arkadaşım
  • lukecan msn de dedigim gibi yakin zamanda beklemiyoruz, ustune 3-4 yeni versiyon cikarsa rus arkadaslar belki yapabilirler downgrade belkide yine noobz yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.