Şimdi Ara

#---BİR YEOHA DA SEN DİK CLUB---# JUST COME,WHATEVER YOU ARE :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
9.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH-Team -- 28 Ocak 2012; 3:05:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

İmza resmini altındaki beyazlık hiç hoş durmuyordu o yüzden o beyazlığı kaldırdım bence böyle daha güzel tabi yinede siz bilirsiniz
     #---BİR YEOHA DA SEN DİK CLUB---# JUST COME,WHATEVER YOU ARE :)

İlgilendiğin İçin teşekkür ederim...
    ama resmin arkasındaki beyazlık inatla orda durmakta çok da önemli değil.
    ha bu arada alıntı yaptığım yerdeki resimde arka plan beyaz olduğu için "beyaz kısım kalkmış gibi" ama kalkmamış..

tekrar teşekkürler.Düşünmem yeter...

Edit:Eksik Bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyapponzashi -- 9 Ağustos 2008; 16:15:50 >

• ekle beni
  • benide ekleyin :D
  • Kanka süper olmuş bu konu süper gidiyosun walla...

• quote:

Orjinalden alıntı: the_BUG

Kanka süper olmuş bu konu süper gidiyosun walla...

saol kanka...

desteklerinizi eksik etmeyin...

• benide eklermisin???

İD: No_Name_Lady
    Server: Mercury
    Lwl: 39
    Build: Nuker
    3 kere tg kestim biri 38 lwlda ikisi 39da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellboy1111 -- 22 Ağustos 2008; 14:28:05 >
  • 5)Cyaßß Name:IronFace lvl:54 Nuker S/S Hercules hoop bune la makinisttt 71 olcam şşş değiştirirmisin lütfen

• benide eklermisin???
  • abi sana bişi sorucam benim europa bi charım var warlock yan skil ne açayım??
  • Yeni gelecek server da büyük oranda yeoha katliamı yapılabilir. Lütfen dikkat edelim. BU katliama bir son verelim. Nabacaksınız yeohaları gidin başka birşey kesin canavarmı kalmadı koca silkroad da
  • @furkancn123
    Kayıt işleminiz tamamlandı.

Yan skill konusunda olsun , build konusunda olsun, uzman olan arkadaşlar var onlara sormanı tavsiye ederim bu build hakkında fazla bilgim yok...

@AurorAbeam

Teşekkür Ederim
  • furkancn123 ben cleric öneririm warlock yan skilli olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

Yeni gelecek server da büyük oranda yeoha katliamı yapılabilir. Lütfen dikkat edelim. BU katliama bir son verelim. Nabacaksınız yeohaları gidin başka birşey kesin canavarmı kalmadı koca silkroad da

estek köstek karargah destek....

teşekkür ederim
  • YEOHA ne ? dostum mazur gör anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tr_rider

YEOHA ne ? dostum mazur gör anlamadım

Silkroad Online Bölümünde dolaşan birisi olarak her ne kadar ne olduğunu bilmemene şaşırsam da memnuniyetle anlatabilirim.
    Yeoha Club yazısının altındaki kaplumbağa tabanlı,ağaç gövdeli sro mob. Oyunu oynamıyorsan şöyle açıklayayım Silkroad Online adı altında oynanan oyunda kesilen monster'lardan biri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CiGi_27

quote:

Orjinalden alıntı: tr_rider

YEOHA ne ? dostum mazur gör anlamadım

Silkroad Online Bölümünde dolaşan birisi olarak her ne kadar ne olduğunu bilmemene şaşırsam da memnuniyetle anlatabilirim.
    Yeoha Club yazısının altındaki kaplumbağa tabanlı,ağaç gövdeli sro mob. Oyunu oynamıyorsan şöyle açıklayayım Silkroad Online adı altında oynanan oyunda kesilen monster'lardan biri.

Anladım...Teşekkürler...

Fakat ben bu bölümde dolaşmıyordum senin bir konudaki yazının altında bi imzayı görünce merak edip bastım...Anlayamamam normal

• CiGi 72 yim hazır koynuya bakmışken değiştir bu arada heukles oldum fire dönsemmi düşünüyom cold litning fire nasıl olur sence bu arada geleceğimiz için kesmeyin yeohaları

• Up Desem ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.