Şimdi Ara

Bir vurgun haberi de Anadolu Farm’dan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dünyanın en koyun milleti. Şu an cennetten tapulu arsa diye ilan versem telefonum susmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, konuya şu kadar paraya paranızı geri alırım diyen şebeke üyelerine itibar etmeyin

Ben avukatım, 250tl'ye paranızı bir günde kurtarırım, hem de ekstra%25 kâr payı veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 koyuyorsun 10 alıyorsun
  • herşey dolandırmak üzerine kurulu.
    Yatırım alanı borsa bile bi anda çökertiyor beli.

Ama insan doğasında hayal kurmak var. Bunu iyi kulalnıyorlar.

• Ohha artık ya. Ülke komple çiftlik sahtekarları ile dolmuş. Arz talep meselesi. Bunlara para yatıran tiplerle tanışmak isterdim.
  • Ben üzülmüyorum. Buraya para yatıranlar kendilerini akıllı zanneden insanlar. Ne kadar zekaya sahip olduklarını böylelikle görmüş oluyorlar.

• Ne kadar koyun, inek, öküz vs logolu firma varsa dolandırıcı çıkıyor...
    Demekki sübliminal mesajları iyi okumak gerek :)

• Helal olsun adamlara bizde böyle koyun çok oldukça hergün birisi çıkar milleti dolandırır.

• Çok sağlam bir paylaşım olmuş.

Cidden kanım dondu.

Delikanlım!
    İşaret aldığın gün atandan,
    Yürüyeceksin, Millet yürüyecek arkandan...
    Sana selam getirdim Uluabatlı Hasan'dan,

Elde sensin, dilde sen,
    Gönüldesin, baştasın...
    Fatihin İstanbul'u fethettiği yaştasın....

Abi bu ne :)

ashkdgsakdasghjaskjjdhgasdkjhgsdaskhjhdfasdkhasgfaskhdgasdaskhdgfadaskdasfdkasgdfasdkhasfdasw
    asjhdgaskdjhasgdkasjdfgasdkjahgfdkasdghfasdkasghjasdkasghjaskdgjhasdaskdhgfadkashgdfasdkhgasf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 26 Mart 2018; 15:54:7 >
  • sericik kullanıcısına yanıt
    Hani Atatürk demişti ya: Türk milletiiiiii, çalışkandıııır.

Hayır abi. Türk milleti tembeldir. Çakaldır. En kısa yoldan köşeyi dönüp nasıl zengin olurumun hayalini kurar.
    Zengin olup bir ömür boyu çalışmadan yatayım ister. Bu yüzden de bizden bi cacık olmaz.
    Bu yüzden bu 2. olsa da bunun gibi bir sürü haber çıkmaya devam eder...
  • Ülke dingonun çiftliğine dönmüş la :)))

• Risitas Las Paelleras uyarlama yorumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet-73 -- 26 Mart 2018; 20:33:15 >
  • Bu sistem çiftlik kurularak yapılsa devlet tarafından hayvancılığa çözüm olur ama girmezler bu işlere.

• Jet fadıl'lar çoğalıyor.

• Bizim millet hyip - ponzi sistemlerle yeni tanisiyor daha cook operler. Dikkat edin bu sistemlerin hicbiri sanal pos ile para kabul etmezler, cunku sanal postaki uluslararasi anlasmalar geregi harcama itirazinda bulunulursa firmayi gectim banka herturlu parayi vermek zorunda kaliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.