Şimdi Ara

Bir Sorum olacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ps3 oyun arşivimi satmayı düşünüyorumda ne kadardan satacagımı bilmiyorum oyun isimlerini yazıyorumda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim . Oyunlarım; AC III(online kod kullanıldı görev kodu kullanılmadı), God of War 3 , red dead redemption goty , fifa 13 (online kod kullanıldı), Call of duty mw2 , mw3 , black ops , black ops2 , uncharted 2(platinum)-3(online kod kullanıldı) , Battlefield 3(online kod kullanıldı) ,Marvel vs capcom 3 , Tekken 6 , Naruto ultimate ninja storm generation , Battlefield bad company 1

Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum .

• Açıyorsun bir hesap makinesi ve ikinci el bölümünü tek tek hesaplıyorsun oyun fiyatlarını.
  • 400 -500 civarı bişeye satarsın tek tek satarsın fazlası imkanı yok....

AC III BLACK OPS 2 , FİFA 2013 ANA PARA EDECEK OYUNLAR BUNLAR , diğer oyunlar 25 -30 -40 max...
  • Oyun satan spot dükkanların fiyat listelerini bul kendi sitelerinden, onları incele. O fiyatlardan yukarı satamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikashidoto

Beyler ps3 oyun arşivimi satmayı düşünüyorumda ne kadardan satacagımı bilmiyorum oyun isimlerini yazıyorumda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim . Oyunlarım; AC III(online kod kullanıldı görev kodu kullanılmadı), God of War 3 , red dead redemption goty , fifa 13 (online kod kullanıldı), Call of duty mw2 , mw3 , black ops , black ops2 , uncharted 2(platinum)-3(online kod kullanıldı) , Battlefield 3(online kod kullanıldı) ,Marvel vs capcom 3 , Tekken 6 , Naruto ultimate ninja storm generation , Battlefield bad company 1

Badcompany 1 ben alabilirim satarsan platinum kutu değilse 2. Bölge pal kutulu kitapçıklı kısacası çil ise bende Ankaradayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: rikashidoto

Beyler ps3 oyun arşivimi satmayı düşünüyorumda ne kadardan satacagımı bilmiyorum oyun isimlerini yazıyorumda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim . Oyunlarım; AC III(online kod kullanıldı görev kodu kullanılmadı), God of War 3 , red dead redemption goty , fifa 13 (online kod kullanıldı), Call of duty mw2 , mw3 , black ops , black ops2 , uncharted 2(platinum)-3(online kod kullanıldı) , Battlefield 3(online kod kullanıldı) ,Marvel vs capcom 3 , Tekken 6 , Naruto ultimate ninja storm generation , Battlefield bad company 1

Badcompany 1 ben alabilirim satarsan platinum kutu değilse 2. Bölge pal kutulu kitapçıklı kısacası çil ise bende Ankaradayım

Hocam malesef platinum kutulu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.