Şimdi Ara

Bir Öğrenciye Destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dört yıldır bilgisayar yazılım ve donanımı ile ilgili eğitim görüyorum. Donanım ve yazılım konusunda ayrıca projeler üretiyorum. Yaptığım araştırmaların insanlara bilinç kazandıracak nitelikte olduğunu düşünüyorum.

Bu sene devam etmekte olduğum Ulus anadolu meslek lisesinden mezun oluyorum. Amacım kendimi en iyi şekilde geliştirebileceğim bir alanda eğitim görmek. Çünkü Türkiye'deki bilişim dünyasının noksanlıklarından ve bilinçsizlikten çok zarar gördüm ve yüksek öğretim hayatımda da bu tür engellerle karşılaşmak istemiyorum. Eğitimimi tamamladıktan sonra Türkiye bilişim dünyasında aktif rol oynamayı ve bu alanda eğitim görmek isteyen öğrencilere yardımcı olmak istiyorum.

Bu forumun üyelerinden istediğim üniversite hayatımda bana destek olacak donanımı sağlamaları.. Bu olmazsa yüksek öğretim hayatım boyunca bana burs sağlamaları.

Umarım isteğimi net ve kısa bir şekilde açıklayabilmişimdir.
    Bu konuda bana destek çıkacak herkese şimdiden teşekür eder minnetlerimi bildirirm.

• kardeş senin için yapabileceğim tek bi şey var : YOLUN AÇIK OLSUN!!! demek
  • Konun yazılım genel bölümüyle direk olarak ilgisi olmadığı için kilitliyorum !!

Bir kez daha acılırsa cezai işlem uygulanacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.