Şimdi Ara

Bir klip arıyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
14.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Slmlar bir klip ariyorum yeni sayilir baba tavuk kiligina falan giriyor kizinin erkek arkadasinin partiye yetismesine engel olmaya calisiyor ustune yolda biseyler falan dokuyor hatta yenide yetisiyor ve kizi dansa kaldiriyir sonunda babasinin ustune icecek dokuyor falan hareketli bir parca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 li yıllara ait yabancı sarki klibiydi erkek sarkici soyluyordu klibinde yolda yuruyerek sarki soyluyordu oldurulmeye calisiliyordu ama hep son anda siyiriyordu ates ediliyordu cocugun elindeki balona denk geliyordu ve pstliyordu , yukardan agirlik dusuyordu gene onu siyiriyordu falan

you tube daki 1990s ve 2000s sarki kliplerini izlyrm kac gundur bulamadm 🙁

• Meraba doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Ben de bir klip arıyorum. Sanırım doksanların sonu 2000leri başı olması lazım. Sadece klibin bazı kesimlerini hatırlıyorum. İlk başta lüks bi araba tekerleğinin dönüşünü gösteriyor içinden model gibi bi kız çıkıyo. Daha sonra bir zenci birkaç söz söylüyo (ama rap değil) daha sonra bazı dansçı kızlar var klip içerisinde. klibin sonlarına doğru o arabadan çıkan model elinde bir su tabancasıyla gelip dansçı kızları su fışkırtarak ıslatıyor. Klip sanki bi oto yıkamanın içinde geçiyomuş gibi hatırlıyorum. Klipte hatırladığım kadarıyla mavi tonlar ağır basıyodu. Bana yardımcı olabilir misiniz?

• Meraba doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Ben de bir klip arıyorum. Sanırım doksanların sonu 2000leri başı olması lazım. Sadece klibin bazı kesimlerini hatırlıyorum. İlk başta lüks bi araba tekerleğinin dönüşünü gösteriyor içinden model gibi bi kız çıkıyo. Daha sonra bir zenci birkaç söz söylüyo (ama rap değil) daha sonra bazı dansçı kızlar var klip içerisinde. klibin sonlarına doğru o arabadan çıkan model elinde bir su tabancasıyla gelip dansçı kızları su fışkırtarak ıslatıyor. Klip sanki bi oto yıkamanın içinde geçiyomuş gibi hatırlıyorum. Klipte hatırladığım kadarıyla mavi tonlar ağır basıyodu. Bana yardımcı olabilir misiniz?

• Merhabalar
    Bir çocuk yolda yürürken cafede oturan bir koz görüyor
    Teklifsiz kızın masasına oturuyor, kız konuşmuyor kalkıp otobüse biniyor. Erkek de biniyor otobüsün arkasındaki merdivenlere tutunuyor. Sonra düşme numarası yapıyor. Kız korkup otobüsten iniyor. Erkeğe söyleniyor kafasını işaret ederek deli lisin sen şeklinde hareketler yapıyor. Sonra yol sulama kamyonu erkeği ıslatıyor. Sonraki sahnede kız kaldırımda yürüyor. Erkek yürüyerek kızın yanına geliyor ama kıza bakmıyor. Dondurma veriyor kıza. Kız da istemsiz gülüyor ve akşama kadar birlikte zaman geçiriyorlar. Yağmurda ıslanıp öpüşüyorlar klip bitiyor.
    İyi anlattım ha 😀
    Bi el atatlım pls
    Tşk

• Bir klip ariyorun Bir kadın doğa manzarası olan bir eve temizlikçi olarak geliyor eve girdiği anda dans etmeyede başlıyor ve herşeyi kırıp dökmeye başlıyor. Aynı zamandada duş falan alıyor .Ve doğa manzarası olan büyük pencerenin önünde striptizi andıran danslarına devam ediyor. Hatırlayan yada yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımcı olsun. 

• Merhaba arkadaslar ben bir sarki arıyorum fakat yalnizca klipten birkaç kesit hatirlayabiliyorum küçükken dinlediğim için hicbirsey hatırlamıyorum

Türkçe bi pop şarkısı olmasi lazim bi erkeğin şarkısıydi öyle çok tutan bir şarkı da degildi klipte adam beyaz ,sari,siyah 3 renkten birini giymişti. Çok net hatırladığım birşey var o da böyle dilek çeşmesine benzeyen beyaz mermer bir çeşme gibi birşey vardi. Ya adamın yanina bi araba da vardı, şarkı sözlerini animsayamiyorum ama medusa ve kiraz kelimelerinin olduğunu çok net hatırlarım. Ne adamın adini,tipini ne de şarkının adını hatırlamıyorum beyaz çeşmemsi birşeyi ve şarkı sözlerinin cok ta anlamlı olmadığını hatırlıyorum lutfen bana yardım edin uykularım kaçıyor bulamıyorum lutfeeeennnnnnnn

• Mehabalar,

Muhtemelen 70li 80li yıllara ait, solistin erkek, klibinde siyah ve kırmızı latex giyimli kadınların gitar davul bas gitar vb. çaldığı, çalıyor gibi yaptığı yabancı pop rock bir şarkı arıyorum. Fonun mavi ve beyaz ağırlıklı olduğunu hatta kar altında geçtiği sahneler oldugunu hatırlıyorum...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.