Şimdi Ara

Bir kız bir erkeğe niçin namus kavramına bakış açın nasıl diyer sorar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 5 kere buluştuğum 2aydır kendisine açıldığım bir kız arkadaşım var. Bir birimizi tanıyalım dedi. 4. buluşmada çok içli dışlıydık. Elini tutuyor yanağından öpüyor beline sarılıyordum. Şimdi biz tanışma safhasındaydık şu an bu ilişkinin adı ne dedim. sevgili miyiz çıkıyor muyuz diye sordum. Biz tanışma safhasında ilerliyoruz dedi şaşırdım. 5. buluşmada konu nereden açıldı anlayamadı. senin ahlak kavramına bakış açın nasıl dedi. Benim için bekaret önemlidir. dedim. Yaşanacak şeylerin bir sınırı olmalı dediim. ama kafam soruya çok takıldı. eve gelince dayanamadım cep telefonu ile niye bu soruyu sordun dedim. Öylesine falan dedi. ben de ona sen bakire misin diye sordum. Şimdiye kadar beni hiç tanımamışsın dedi falan filan dedi. biraz daha msjlaştık. Bu soru en başta bana sorsaydın dedi. tamam şu an yeni tanışmışız dedim. ve soruyu gene sordum. evet dedi. hayır deme mi bekliyordun dedi. Bu kız niye böyle bir şey sordu, tanışma safhasında niye takıldık kaldık. nasıl bir safha bu

• Kötü bi şey sormamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya önceden ilişki yaşamış senin tepkini merak ediyor, ya da senin ilişki yaşayıp yaşamadığını merak ediyor
  • Kız degil o ondan soruyor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bence kiz bakire degil ama senden hoslanmis yani ciddi dusunmus. bunu dert etmenden korkuyor

• Benim için önemli değil diyecek işine bakacaktın.Evlenecek halin yok kızla.Dürüstlüğün bir şey kazandırdığını daha görmedim.Kız ya merak etmiştir ya da daha önce ilişki yaşamıştır.
  • Tuzak soru bir haltlar yemiş yolunu yapıyor belli ki ona göre tutucu gözükürsen yol verecek elini tut beline sarıl öp ama sevgili değiliz tanışıyoruz daha desin he daha neler

• Vercek

• Kiza sevismisler sana yama yapmaya calisiyor kendini.

• dikkat et bu kiza yalan soyluyor olabilir. Kiz yeminli ifade vermemis sonucta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız hoppa bir kıza da benzemiyor ağır başlı bir kız, ben de bundan dolayı bekarete önem veririm. Dedim. Hoppa bir kız olsa modern bir çağdayız derdim..... işime bakardım. Şu aralar sevgili miyiz değilmiyiz ben iyice anlayamaz oldum. Atatürkçüyüm ben dedi nasıl oluyor dedim. Onun düşüncelerini ..... seviyorum bizim atamaz ded. Ya ben dedim. Sen mehmetçimsin dedi bana. senin yerin fazla seni de seviyorum demesini bekledim demedi.
  • Benim kafama takılan şey kafada yanağından boynundan öpüyorum el ele geziyoruz koluma giriyor. metroda sarmaş dolaşız ama aramızdaki ilişki ne diye sorunca biz tanışma safhasında ilerliyoruz diyor. Niye bunu söylüyor. sevgili safhasında ne yapacağız o zaman... söylenen sözle yapılan davranış tutarlı değil gibi ...
  • Tamam genelde patlak kızlar ağzımı aramak için buna benzer şeyler sordular. Ama onlar evet ben patlağım da dediler. Ve çok rahatlardı. Bu ısrarla sorduğum halde ben patlağın demiyor. ama keşke en başta sorsaydın gibi işi çığırından çıkaran bir şey diyor. Diyelim bu kız patlak ve ben de patlak istemem dedim. Bekaret benim için önemlidir dedim. O zaman daha ne benle görüşüyor ki . Patlak olduğundan dolayı onu almayacağımı biliyor. Bu da kafamı kurcalayan bir soru.
  • Yav bulmuşsun patlağı.Çak ayrıl sonra.
  • ikinci doz iğrençliği de ciğerlerime doldurduğuma göre, uyuyacağım bu sefer.
  • Kız bakire değil sanırım hocam bunuda çaktırmadan sormak istiyor eğer hoşlanıyorsan devam et sorun etme
  • Kızın günahını almayalım ama;
    "Şimdiye kadar beni hiç tanımamışsın" cümlesi ile bakire olmadığını geçiştirmeye, saklamaya çalışmış ama senin 2. defa sorman üzere evet deyip yalan söylemiş gibi duruyor
  • Veresi varsada vermicek hata yapmıssın joe
  • Yeni nesilin alayi gerizekali.

• ahlaktan anlayış bekaret mi tek belki kızın farklı fantezileri var hem bekarete bağlamışsınız olm

ne olamaz mı yani ? çok sığ düşünmeyin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.