Şimdi Ara

Bİr kaç sorum olucak/TERA ONLİNE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-)Bu oyunda nasıl binek ednebilirim ? EDİT: 40 LVLLİM 11 LVLDE GELEN ATI ALDIMDA BİNEK EDİNMEK İSTİYORUM ŞEKİLLİ FELAN VE HIZLI GİTMESİNİ
    2) Craft sistemi ne ? ne işe yarar ?
    3) Potu nerden Satın alabilirim ?
    4) 1.5k altınım var bu para ileride craft için felan yeterli olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneKing31 -- 25 Ocak 2015; 23:13:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AloneKing31

1-)Bu oyunda nasıl binek ednebilirim ? EDİT: 40 LVLLİM 11 LVLDE GELEN ATI ALDIMDA BİNEK EDİNMEK İSTİYORUM ŞEKİLLİ FELAN VE HIZLI GİTMESİNİ
    2) Craft sistemi ne ? ne işe yarar ?
    3) Potu nerden Satın alabilirim ?
    4) 1.5k altınım var bu para ileride craft için felan yeterli olur mu ?

1- Belirli seviyelerde oyun sana 7 günlük - binekler veriyor ve şuan event var Blue chest (mavi kutu) kırarak içinden çıkan boxlar ile binek sahibi olabilirsin veya TT çekerek binek alabilirsin..
    2- Craft seviyene göre daha iyi bir silah sahibi olabileceğin veya zırh yapabileceğin oyunun sana sunduğu seçenek.. ve potu craft ile yaparsın Alchemy ustalığını öğrenerek.
    3- sorunun cevabı 2 de
    4- belirli bir seviyeye kadar örnek 41lv e kadar yeter ama üst seviye craftlara çıktıkça maliyet ona göre artar ve o para bir süre seni idare eder.

• benim hala şu craft olayına kafam yatmadı bunun için güzel anlatan bi regber felan var mı video felanda olur var mı bi bildiğin ??

ve şu potu da nasıl yapacağımı anlmadım crafT'ı felan enrden yapabilirim nasıl yapabilirim ? bunun için bi video yada video yardımcı olur
  • veya bana skaype ts gibi bir yerden uygulamalı olarakta anlatabilirsin ? benim için çok makbule geçer
  • ve son sorum olucak bank'ya item koyarken 4 tane yer var ama 3'ü kilitli onun kilidini nerden açıcağım ?

ve tt derken anlmadım ? oyun parasıyla binek alamıyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everking -- 5 Şubat 2015; 21:35:35 >
  • - Achievementlerden sparky mountunu alabilirsiniz. 275 hız verir ve bedava. Hatta rehber hazırlamıştım zamanında.http://www.vindictusturkiye.net/konu-sparky-mount-achievementleri.html
    -Her oyunda olduğu gibi buradada craft ticaretle mantıklı olur. En son ekipman setleri istisna olmakla beraber craft harcadığınız parayı kolay kolay geri getirmez. Alchemy yine biraz avantajlı çünkü potionları sürekli kullanıyoruz ama 1 yıl öncesine göre craft yükseltmek çok çok zorlaştırıldı. Pek tavsiye etmem. Zaten böylesine coşkulu instance farm yapılan bir oyunda craftla para kazanmak zor iş.
    - 1,2 bin gold pek hatırı sayılır bir rakam değil ama level yükseldikçe droplar katlanıyor. İlerde o paralar çerez parası olacak.
    - Banka slotlarını hatırlamıyorum ama cash shop ile yükseltilebilir herhalde. Guildiniz yoksa bir guild kurun. Pek pahalı değil ve epey büyük kasası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twinblade2 -- 6 Şubat 2015; 2:56:23 >

• peki cash shop ne oluryor ? benim en çok istediğim şey bankanın kilitleri açılması ve trade broker'a 2-3 sayfa daha item koyabilmek
  • öğrendiğim bilgilere göre free user, veteran user , tera club diye bişey var bunlar neler ? ve veteran user nasıl olunuyor ??
  • ne yapıp ne edip depoda slot açman gerek ve bir şey merak ediyorum millet bu oyuna para yatırıyorda mesela para ile güçlü olunaiblme var mı ? örneğin mt2'deki gibi edit silah felan alınma ihtimali var mı ?

guild ne ? ve nereden kurabilirim ?

ben biraz ingilizcem kötüdür ve bu tarz oyunları pek oynamdım. çok fransızım bu yür oyunlara

ve yani oyun parasıyla binek alınmıyor demi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everking -- 6 Şubat 2015; 5:23:26 >
  • @4everking spam yapıyorsun uyarı alacaksın. Mesajını editlemeyi dene.
    - Tera club vs oyundaki paralı üyelikler oluyor. 1 aylığına servisin sağladığı avantajlardan faydalanıyorsunuz.
    - Cash shop her türlü bedava oyunda gerçek parayla alışveriş edilen oyun içi markettir. Öyle ucuz olmasını beklemeyin. Brokerda daha fazla item satmak için yan karakter açın. Onunla satın. Daha fazla banka kapasitesi için guild açın.
    - Oyun parasıyla binek alınır. 10 bin gold civarında. Para ile "güçlü olunabilme" yok. En fazla cash shop materyali satıp para kazanırsınız.
  • peki guild'i nasıl kurucam ?
  • guild bulmayı araştırma sonucu buldum son olarak oyunu4-5 saat oynamayınca xp'im azalıyor böyle xp mavi oluyor onu durdurmanın bi yolu yok mu ? yada kaybettiğimiz xp'yi geri alabilme şansımız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everking

guild bulmayı araştırma sonucu buldum son olarak oyunu4-5 saat oynamayınca xp'im azalıyor böyle xp mavi oluyor onu durdurmanın bi yolu yok mu ? yada kaybettiğimiz xp'yi geri alabilme şansımız

Bir şey kaybetmiyorsunuz 4ever. Offline iken karakter dinleniyor ve offline süreniz boyunca %10 a kadar rest bonusu kazanıyorsunuz. Oyuna döndüğünüzde offline sürenizle ayarlanan bir sınıra kadar 2 kat exp kazanırsınız.
    Kısacası fazladan gelen exp bonustur.
  • Şu sparky bineğini hala alabiliyor muyuz? Ona göre yapacağım da.
    -Bu arada o bineği almak için gereken achievementlerin tamamını toplayabilmemiz için +20 level olmamız mı gerekiyor?-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harmonie-3-

Şu sparky bineğini hala alabiliyor muyuz? Ona göre yapacağım da.
    -Bu arada o bineği almak için gereken achievementlerin tamamını toplayabilmemiz için +20 level olmamız mı gerekiyor?-

Evet hala alınabiliyor ve level önemli değil. Sadece bazı pegasus platformları düşük levelde açılmaz. Teleport scroll bulamazsanız leveli beklemeniz gerekir.
  • pek io zaman 37 lvl bıraktığım hesabım 36'ya düşmüş yada yanlış mı hatırlıyorum neyse bir sorun daa

bende think like a prite diye bir görev var görevin yeri velakida diye gözüküyor ama velkiada öyle bir yer yok bu görev bana level alınca otomatik geldi bunun gibi 3 tane daha görev var

tüm görevlerin ismi;

Think like a prite
    Act Like a prite
    rockabye kumas
    rockin the kumas cradle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everking -- 12 Şubat 2015; 17:52:01 >
  • 4everking 4 kullanıcısına yanıt
    O görevler tekmili birden pvp görevleri. Compassin yanındaki çift balta simgesinden Battleground haritalarına kayıt olup katılmanız gerek. Kazanırsanız görev tamamlanır.
    Corsairs Stronghold ve Kumasylum tam adları.
  • bana biraz daha açabilir misin ?

Compass ve battlegraound nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everking

bana biraz daha açabilir misin ?

Compass ve battlegraound nedir ?

Bİr kaç sorum olucak/TERA ONLİNE)

Compass bu. Oradaki çift baltalı simge battleground matching dir. Corsairs stronghold bulup şeçer, queue for battleground tuşuna tıklarsınız. Hazır olunca pvp haritasına alır.
  • er görevleri nasıl yapıcamm ?

ve görevden verdiği sea shest gi5bi bişey var kullanıyım mı satıyım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everking -- 15 Şubat 2015; 1:14:10 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.