Şimdi Ara

Bir gence kitap önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ayağını kıran kuzenime sıkılmasın diye harry potter serisin , alacakaranlık serisini , açlık oyunları serisini ve en sonda gece evi serisini aldım hepsini okudu namussuz yine kitap serisi istiyor ne almalıyız ne önerirsiniz 15 yaşında kız ...

• imzanızdaki sözün kitap serisini alabilirsiniz, yalnız biraz cinsel sahne de mevcut.
    veya unutulmuş diyarlar serisini alabilirsiniz.
  • Gece evi serisini ben de okumuştum. İlk 6 kitabı okudum vampir romanlarını hiç sevmememe rağmen. Sanırım biraz Harry Potter havası var diye baya bir sarmıştı beni.

Eğer fantastik seviyor ise, Temeraire - Naomi Novik serisini alabilirsiniz.
  • Sen beni dinle bir KralKatili Güncesi serisi al hocam.Hepsiburada ya da ilknokta'da iki kitap 42 lira ve yaklaşık 2000 sayfa yani kolay bitmez.Hayran kalacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazının başını okumaya başladığımda bu kitapları nasıl alabilmiş diyecektimki. Gece evi ve Alacakaranlık serisi bayanların abarttığı seriler ondan 15 yaşında bir kızın beğenebileceği seriler almışsın.Tebrikler.

Ben facebookda kitap sayfalarına bakıyorum ara sıra , Bayanların abarttığı Baş karakter yakışıklı erkek için ölüp bittiği serileri bol bol görebilirsin bayanların orada.Buna dayanarak 6 kitaplık(Gece avcısı serisini)Okumadım ama öneriyorum bir araştır kesin sevecektir.

Edit: Birde Fısıltı serisi var onuda kesin sevecektir bu aralar popüler Fısıltı serisi al okut beğenmezse birşey bilmiyorum. (İlk kitabından sonrasını okumadım.Bu seriyi sevecektir kesin.)

Not: 15 yaşındaki kızların sevebileceği seriler yazdım arkadaşlar gidip almaya kalkmayın.Sonra söversiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 15 Eylül 2013; 1:23:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.