Şimdi Ara

Bir fikri olan varmı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende bu cihazdan var ve 4gb kapasiteli ancak, mp3leri attıp sıra dinlemeye gelince sadece 3 klasör görüyor, en fazla 30 şarkı alıyor. buna yapılabileek bişi varmı, bi fikri olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun. firmware upgrade filan işe yararmı?
    içinde ikitane yonga var bunlardan biri dikdörtgen ve kısa kenarlarında ayaklar var. (üzerinde hynix yazıyor). Diğeri ise kare ve tüm kenarlarında ayaklar var( üstünde dc gibi bişiler yazıyor).

bellek bilgisinde 4 gb görünüyor.
    yazılım versiyonu kısında:
    mp3 player
    lsd_5101_10
    sdk:v35.37
    2006-09-10
    Yazıyor.

Bu cihazın firmwarei filan nedir, nasıl yedek alınır. nasıl yeni firmware yüklerim. eğer bu nlar problemi cözücekse ayrıntılı anlatabilirmisiniz.

şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum herkese kolay gelsin...

Az önce 7 tane albüm attım ve bunların yazlızca iki tanesi, mp3 ün içinde, attıktan sonra içinde görünen diğer albümler, çıkarıp yeniden taktığımda boş görünüyorlar. içlerinde USB'^ü isimli 0kb lik dosyalar oluşmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chatoon -- 15 Aralık 2006; 6:19:09 >

• Forumda MP4 konulu başlıklara göz at...
  • nasıl önüne geçilicek bu gereksiz başlıkların?
  • +1
  • Wand, Wq ve Teğmen, Üyelik saatime ve düzenlememe bakarsanız, epey bi konulara baktığımı göreceksiniz, Eğer varda ben bulamıyorsam problemim hakkındaki yazıları, lütfen linklerini verirmisiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.